Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dragon Age: Origins - A Tale of Orzammar

10.11.2009
48
21 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

A Tales of Orzammar, ne moc známé rozšíření Dragon Age: Origins, oficiálně vyšlo pouze jako součást tištěného herního magazínu PC Gamer (s DVD přílohou) vydaného ve Spojených státech a Kanadě. Dějově předchází původu trpasličího šlechtice Orzammaru, ale dává smysl i při následném hraní základní hry za elfa, člověka nebo prostého trpaslíka. Na rozdíl od ostatních oficiálních příběhových rozšíření Dragon Age: Origins, neobsahuje žádný dabing.

Jako neohrožený dobrodruh jste dorazili do trpasličího města a hledáte v něm zaměstnání. Naštěstí zaslechnete, že nějaký významný trpaslík hledá pomoc zvenčí a máte se poptat v Tapsterově taverně. Tam vám jeho prostředník vysvětlí, že máte najít vzácný artefakt v opuštěném Thaigu ve Hlubokých cestách. On sám, a ani anonymní zadavatel, se vydat nemůže, protože by mohl vzbudit pozornost ostatních vysoce postavených trpaslíků. Pokud nabízený úkol přijmete, můžete se těšit nejen na slíbené zlato, ale i rozšíření znalostí zákulisní politiky Orzammaru.


Poslední diskuzní příspěvek

A ako inak by sa to dalo zohnať, aj vzhľadom k prvej vete v popise? :) Naviac ani nejde o plnohodnotnú hru, skôr o akési veľmi jednoduché promo, takže termíny "nelegálne" a "platená hra" treba brať z môjho pohľadu s rezervou.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Co napsat k A Tale of Orzammar - technicky vzato jde o exkluzivni demo k, v te dobe hodne zhave, AAA novince. Dnes jde o miniaturni DLC o velikosti 26 mega a herni dobe 26 minut, ktere je de facto zdarma. Trpaslicim slechticem neni nikdo jiny nez svine Bhelen, se kterym si zvlaste hraci s trpaslicimi originy v hlavni hre jeste uziji/uzili sve.

A Tale of Orzammar nabizi tri lokace - hospodu, kus Deep Roads (jak ja tohle prostredi nesnasim) a nakonec posledni lokace, ve ktere se odehraji dve zaverecne bitvy s golemem a s Bhelenem. Vyvoj situace pote, co jsem odmitl jeho novou nabidku, me ponekud neprijemne prekvapil - allways have a backup, indeed:-)

Osobne nevidim duvod, proc tuto jednohubku, navic technicky zdarma, hodnotit tak extremne nizko. Povidani hlavnich clenu vyvojoveho tymu o tom, ktery z originu maji nejradsi a proc, asi vetsinu hracu nezaujme, predevsim pokud vubec nemaji poneti, o koho jde:-P
+9
  • PC 25
Forma placená hra je tu trochu nadnesená. Za tohle snad nikdo žádný peníze ani vybírat nemůže. Délka krátkého dema. Pak všechny kecy tak nějak ztrácejí smysl. Ani bojový systém se tu pořádně neukáže. S dvouma postavama to ani nejde. Grafika se tu taky moc neukáže. Jen pár monotóních hrobek.

Když je to ale zadarmo ke zkompletování balíčku, tak proč ne. Proč by ti trpaslíci taky otevírali hubu, když nejsou nadabovaní. Dobrá vychytávka.

Pro: může to být zadarmo

Proti: jako představení nic moc, jako dodatek ještě horší

+9