@Charllize (30.11.2014 20:31): OK. Díky. Snad tomu tak bude. ;)

//taky Vám společníci spíš více "Nesouhlasí" než "Souhlasí"? Dost podivný systém anti/sympatií. Nevidim ani svislou čáru Paragon/Renegade jako u Originů. :/ Já měla za to, že se (dis)approval týká jen lidí na place. A né, že to postihne celou partu. Snad mi nikdo z nich nezdrhne nebo se příliš nenasere. Vidíte někde tu křivku (ne)přátelství?
Ještě malý velký dotaz. Právě jsem porazila Envy démona a zvolila za spojence templáře. Získám i tak Doriana? Už jsem se s ním setkala u jedný trhliny. Ale do party mi nespadl. Tak zda-li tato volba (obě strany prej vybrat nejde, zlatá střední cesta není. buď Magi nebo Templars) nadobro nepohřbila naverbování Doriana. TEn jedinej mi zbývá. Cole se naštěstí objevil ve Fadu se mnou. Jsem ochotna se ještě vrátit v savech zpět. Holt si tu misi zopáknu. Může někdo hodit info?
@Charllize (30.11.2014 16:18): ja hry ktere nemam kupene nehraju a hry od EA a Ubisoftu nekupuju a nikdy nebudu a taky je nikdy hrat nebudu

mam origo BF 3 a to byla posledni hra od nich ja enom stahuju a testuju a smeju sa jejich neschopnosti
@IRONHIDE (30.11.2014 16:04): Jo, Sims 4 Denuvo nemá, ale je usmevne jakou rychlosti jsi nasel ze ji někdo cracknul, na tom je aspoň videt sféru tvojeho zajmu a od toho se odvijejici příspěvky tady na tom foru, myslim ze skutecne není dal co resit :)
@IRONHIDE (30.11.2014 15:31): Jasně, proto nejdřív tu hru odložili EA o rok a pak ještě navrch o 2 měsíce. Jo, strašnej polotovar, vůbec je nezajímá kvalita...prosím vás tu hru si nejdřív zahrajte než tu začnete řešit hovadiny. Vím, že jste nasraný. Nemůžete tu hru upirátit a vlastně ani zahrát...

No, každopádně jak píše Matt open-world hry byly, jsou a budou zabugovaný více či méně. DAI je na tom ještě dobře, a když jsi vzpomenu jak zabugovanej byl BF4.... Nic co by nespravilo pár patchů nebo updatů.
Riešite nezmysly... je to veľká hra a u tých sa často nestihne všetko vychytať bezprostredne po vydaní. Bolo to tak aj v minulosti, je to tak stále a do budúcna sa to asi nezmení.
@IRONHIDE (30.11.2014 14:58): hele. me uz to nebavi :)

PS: Lord of the Fallen - a ti lidi co mají desitky hodin letsplay videii to delaji jak..nemaji Denuvo? Lidi co jim pada nejaka hra by v první rade měli hledat chybu u sebe ane to svadet na neskodnou ochranu. A tim koncim, uz jsme to tady zaplevelily dost.

A jestli mas chut a nechces se zaradit do obrovske skupiny bezmozku co o akorát papouskuji nesmysly o ochranách protože nejaka hra nesla cracknout precti si tohle, mozna ti to vnese do toho bordelu co mas v hlave poradek:)
@IRONHIDE (30.11.2014 14:44): Pokud to nekomu pada s Nvidii tak chyba bude jinde, neslysel jsem ze by nekomu s NV vyskocila hlaska ze driver prestal pracovat. Navíc pomer lidi co si stezujou je daleko vyssi na strane AMD, mel bys to vedet když tu argumetujes pojmem ze lidi na forech atd.
@IRONHIDE (30.11.2014 14:28): No to je od nich hezky ze vydali BETA ovladace na kterých to porad pada. A pokud nenávidíš EA a tak, potom chápu důvod tvojich prispevku, doufam ze všichni kterym je EA ukradena a jen si chteji zahrat dobrou hru chapou ze udelas cokoliv abys všechno deklasifikoval.
Pokud jsi s ovladacema od AMD nikdy nemel problém, tak bud rad, plno lidi tohle rict nemůže, viz Daysi tady na foru.
A ne zadne instrukce mi nedali, hraju 70 hodin a hra nespadla ani jednou, pokud nepocitam ten problém co jsem psal nize.
@Charllize (30.11.2014 14:11): XD

me je tato sracka ukradena nechtel bych ju ani zadarmo nenavidim EA a Origin
v zadnem pripade bych to nehral

Dragon Age: Inquisition
Datum vydání:
18.11.2014

AMD vydává ovladače Catalyst 14.11.2 Beta s optimalizacemi pro FarCry 4 a Dragon Age: Inquisition

publikováno 18.11.2014

a ti dva kamosi maju Nvidiu ne AMD cetls to vubec ?????

A ty ovladace XD to ti este na ustredi NV nedali nove instrukce? To uz davno neplati.

ja sem s ovladacama od AMD nikdy nemel problem
@IRONHIDE (30.11.2014 08:47): A další co nemá 1200 na hru a je nastvanej ze nejde cracknout :)
Tady je odkaz na FAQ firmy Denuvo ohledne jeji ochrany, doufam ze každý rozumne uvazujici clovek pochopi ze firma co něco chce prodat nemá důvod lhat, jelikož nejsou jediny který jsou technicky nadany a velmi rychle by je to pohrbilo.
AMD ma kvalitni, rychle a levne karty, bohužel jejich ovladace stoji za houby, prikladne je ze NVIDIA vydala ovladace optimalizovane pro hrani DA:I presne v době kdy hra vysla, kdyby si je tvi kamosi stahli hra by jim padat prestala. A pokud ne je rozhodne třeba se podivat na stav Windows a pocitace obecne, jo a DA:I nemá moc rada když na pozadi bezi třeba fraps nebo torrent atd, ma pak tendence cukat a padat.
@Ebb (30.11.2014 13:09): Třeba BioWare uzavřelo nějakou pijáckou sázku či spešl achievement zakopat svou reputaci co nejhlouběji do země a získávat každý rok horší a horší známky=D
@pajmič (30.11.2014 01:59): Chjo. Nechám tu svou AMD dožít a přesedlám na GeForce. Tohle není normální. Co hra to pád.

// Přitom u Quartermastera zkoumat v pohodě jde, jenom u tý Elfky se to crashuje. (drivery mám čerstvý) V první misi se mi tam povedlo 2x dostat. Pak už nikoliv. Asi jsem dospěla nějakou volbou k vadnému scriptu (podobná věc se mi stala u Consortia). Jedno debilní rozhodnutí a chybná posloupnost příkazů se vezla napříč hrou, přes jeden dialog se nešlo zkrátka dostat, každá věta v rámečku vedla k pádu.
@Charllize (30.11.2014 02:11): A já myslel, že Origin UI je ta první věc co se vypne, když už je někdo přinucen Origin vůbec používat :) Svět je pořád plný překvapení. Uvidíme jestli Origin dospěje ke stádiu kdy bude ohrožovat pozici steamu, třeba pak Valve začne na steam klientovi zase makat a konečně bychom se mohli dočkat například chat logu a podobných fíčur (které ostatní programy mají už 10 let...).
ja mam zkušenost ze mi hra párkrát spadla kvůli tomu ze mi někdo psal zpravu přes origin, dosla zprava a bum, hra spadla. Tak jsem to origin UI ve hre uplne vypnul a za 70 hodin to nespadlo ani jednou.
jinak samozrejme většina padu hry a problemu s crashem driveru a tak podobne pochazi od uzivatelu co mají AMD karty, takova klasika, vyjde nova hra a AMD je v haji, a trva jim vecnost nez dokážou vydat drivery co jsou ok. Tohle je provazi od prvpocatku co ATI zacala, proto od nich karty uz nekupuju.
@účet smazán (30.11.2014 01:06): U tech pádů hry je to dost nahnutý. Někomu to nepadá vůbec a někdo s tím má problémy. Většinou je to chyba driverů. Mě osobně zatim hra jednou zamrzla. Pokud máš AMD s podporou mantle, tak jsi ji zapni. Jinak takové problémy na frostbug enginu nejsou nic novýho. Na opravách se již udájně pracuje. Do minulého týdně nabírali feedback tak snad se dočkáme brzy.
Ví se, kdy vyleze patch? Patřím totiž mezi ty, které postihuje , že společníci nekecají (není tak hrozný, překousnu) + crash u research stolu u Josephiny, Minaeve (průser jak prase, nepřežiju) + občasné crashe driverů na grafárnu (savuju pravidelně, takže i tohle přežiju). Ty výzkumy nemůžu oddalovat donekonečna, jsou potřeba... za chvíli dokončím Hinterlands, . :/ To je v prd... Tohle si mělo Bio ošéfovat už při vývoji, také banality a poserou Vám zážitek.
@LuccinyHry (29.11.2014 14:43): Jsem chtěla opět rozdat rozkazy, buď Cullenovi, Lelianě, Josephine, aby šli mezitím zase něco dělat (výpravu, expedici), když já budu na misi v Hinterlandu.. Navrátit se do sídla nejde. Nebo jde?. Do Havenu se mi nechce a jinam jít nemůžu. Zatím. Takže asi fakt musim do Hinterlandu.

//patrola je zachráněná, ten Avvar poražen; všechno prošmějděno, Skywatcher naverbován.

//btw. teprve DAI rozjíždím, moc lokací k dispozici nemám (nejníže jsou ty bažiny Fallow Mire; nad Hinterlands a vzadu Haven).

Už mlčim :D, základna je v Havenu. To jsem potřebovala vědět.
@účet smazán (29.11.2014 13:26): Hinterlands rozhodně plnit celé nemusíš :D, to by bylo dost velké sousto, já je nemám splněné doteď. Pokud nejsi v boji, tak by mělo jít z těch bažin cestovat kamkoliv. Nicméně: tak tu patrolu nejdřív zachraň, ne - přece je tam nenecháš a nepoběžíš za Josephinou, ona pro tebe bude mít zprávy furt, jak jí budeš zadávat nové a nové úkoly, neboj :)
Need help. Jsem na misi, kde zachraňuju patrolu v těch bažinách.. Všechno mám splněné, jde se nějak navrátit do Skyholdu k War Tablu? Josephina má pro mě zprávu, když najedu na mapu, jsou zvýrazněné pouze Hinterlands a Haven. Musím nejdřív splnit Hinterlands a tepvre pak mi bude umožněno se navrátit do Inkvizičního sídla?

@SilentWolf (28.11.2014 12:08): Nejsi sám. Také mám nemluvky, vidíš až teď mi to trklo, že vůbec nemelou, jen občas.
Tak, po 60 h konečně potkávám Morrigan. Ale ty okolnosti mi trochu nedávají smysl. Nejdřív řekne, že chrání císařovnu, pak se jí ani nezeptám, wtf byla, když jí vraždili? ¨

Jinak je super, že je Krem transgender, ale proč tam musí být ihned to, že ho všichni hrozně akceptují, žádný problém? Ta hra mi přijde taková hrozně Tumblrózní, hlášky typu I'm too pretty to die tomu nasazují korunu.

@SilentWolf (28.11.2014 12:08): Tak to je nemilé, ty rozhovory to dost oživují.
Je to super hlavně v proměně charakterů. V 1 byla Leilana taková, tady je jiná a v té postapo budoucnosti... no prostě mě ani nenapadají slova. Furt ji mám zafixovanou jako pobožné telátko z jedničky, ne zmučenou špionku na pokraji sil s rozraseným obličejem. Postavy nad tím mávly rukou, ale ten rok se odehrál.. Vrchol všeho by bylo kdyby se nakonec něco zase nepovedlo a ta budoucnost by taková fakt zůstala a museli jste to napravovat až tam. Všichni zničení, rok mučením prošli. Leilana by prostě zůstala taková. Něco jako MGS: Phantom Pain kde budou zlomené postavy které něco v životě ztratily a jsou tak úplně extrémní povahově. Na hraně. To je škoda že to DA:I nepovýšil na tu úroveň. Každopádně z hlediska DA jako série, je už tohle co se teď odehrává vrcholem. A hodně se těším na to co bude dál.
@SilentWolf (27.11.2014 07:34): Dobře, že tu zminuješ misi s mágy, jelikož mise pro templáře taky docela sinister a mindfuck, ale zároven uplně jiná, což mě osobně dost překvapilo, ale jinak souhlas je to skvělej quest.
Wow, tak to se těším :) Možná bych se měl přestat toulat v té první lokaci. Ale mě to baví.. :D chci to mít na dlouho.
Stejně nechápu proč má Mass Effect místa jako suicide mission ve dvojce, Sofiina volba v jedničce apod. ale Dragon Age naprosto postrádá napětí. Ve trojce trochu je, ale stejně to furt nepůsobí jako by šlo o záchranu světa.. Doufám v nějaké temné RPG od nich, vím že to jde. KOTOR 2 byl boží tou černošedostí.. A Mass Effecty v tomhle taky.. Pořád si musím po včerejšku říkat proč takový není dragon age.. Jo závan toho tam byl včera při té části co popisuju. Ale teď mi to přijde sakra málo. Prostě najednou je v DA něco, je to tam chvilinku a teď to postrádám.. :D
Tak jsem šel pro pomoc k mágům a co se pak odehrálo.. s tím amuletem. Well done Bioware! Ani u jedničky či dvojky nebyl žádný vyloženě temný moment- nebo alespoň nebyl podán takhle. Leliana poleptaná kyselinou na obličeji po ročním zajetí (a nebo to možná není kyselina :D jen ji nějak vysávali, každopádně vypadá hrozně). Bylo to celkem silné. Napadla by mě hromada věcí čím to obohatit ten výlet do jiného kdy a taky víc rozhovorů na to téma po té události ale ono se koneckonců ve výsledku nic nestalo. Ale ten moment byl silný. Palec nahoru. Na mass effect to nemá ale v rámci DA v tu chvíli přestalo jít o pohádku :D konečně.
@Charllize (26.11.2014 23:15): Rozmanitě byc hasi nepoužil spíše zmateně ...je fakt, že když zabiješ bosse nepřátel je pak méně nebo skoro vůbec. bohužel to neplatí pro medvědy a vlky...mé úhlavní nepřátelé číslo 1 a 2 :D
@rypaczek (26.11.2014 23:06): ten respawn funguje zvlastne, jakoby byl nastavenej na urcity casovy rozmezi, něco jako ze se meded muze spawnout mezi 1 az 30 minutama. Ale vsimnul jsme si, ze spousta nepratel se uz nikdy nerespawnula, jen nektery..je to takovy zmatecny tahle zalezitost, ale aspoň to pusobi rozmanite.
@rypaczek (26.11.2014 22:51): ja tomu rikam, herni fobie na barvy, ma to spousta lidi, si pak kolikrat rikam ze když v lete vylezou ven a všechno je zalite sluncem a zelena se ze je to musí dost vydesit:)
Ale ted vazne, ja chápu ze plno lidem vic vyhovuje takova ta stredoveka spinavost a temnost, a třeba zrovna DA:I ji asi nemá v takovy mire aby je to uspokojilo, a prijde jim ten vzhled umelohmotnej. Me to zase třeba zase az tak nevadi, protože takova DA proste uz je od zacatku, takze neočekávám něco jiného, je to jeji styl.
@Charllize (26.11.2014 22:19): no mě se třeba zaklínač II líbil mnohem víc, ale asi je to otázka vkusu.

Rozhodně byl temnější, občas mi nesedí i DA:I paleta křiklavých barev. Nicméně se mi ta hra líbí až na dementní sbírání shardů .
@LuccinyHry (26.11.2014 21:55): jo ty leskly vlasy ma na starost Mesh quality..potřeba nastavit na High nebo ultra.
No prave, primarne jde o ten pocit, a ten ma kazdej jinej. Zaklinac 2 spis pusobil vic realnejc, ale kvalitou lepsi nebyl. Neumel DX11 a tim padem plno efektu a featur ma DA:I na mnohem vyssi urovni.
Jinak..svet je sama ostra hrana..zkus se doma zatocit dokola a pak rychle prejit po byte..uvidíš kolik ostrych hran potkáš:) Delam si srandu, jde jen o ten pocit co z toho clovek ma. A vkus z technickou strankou nemá co delat, myslim tim ze třeba DA:I umi tesalaci a vyuziva shader model 5, coz třeba Zaklinac 2 ne.