Aha, ale stejnak bych chtěl od plnohodnotný hry něco víc než takhle useknutý konec, který na mě působil dost blbě. Ale možná jsem jenom náročnej. On mě už takhle naštval Dracula 4. At jdou do háje s těmahle koncema.
Ted jsem to dohrál a teda je to zklamání. Je to bez atmosféry, bez napětí. A ten konec? Ta závěrečná animace? Co to sakra bylo? Kde jsou ty časy Draculy od Wanadoo :-/
@KRoman47 (15.07.2013 19:59): S tím souhlas, osobně Frogware také nemusím a nebýt silné licence, tak asi velkou díru do videoherního průmyslu neudělají. Nicméně, že by se nějak výrazněji lišil rozpočet jejich her s Cognition (ač má Phoenix díky známostem s JJ a Holmesem o některé elementy odlehčený budget), to bych neřekl - tedy mimo zlomového Testamentu.
@Drolin (15.07.2013 19:47): Tak u 2D adventur to má nějaké opodstatnění, ale u 3D není snad žádný problém podpora 16:9, 16:10 a dalších.

No vzhledem k tomu, jaké břečky ty texty jsou, úplně o ničem, stačilo by z těch 20 stran udělat tak 5, kde je to podstatné a ne ta zbytečná kaše kolem.

Sherlock Holmes vs Jack the Ripper už byl celkem slušný, až na ten úlet se zámkem, kde bylo potřeba vyplnit den, měsíc, rok čtyř nějakých bitev včetně vítězné strany a uniformy. Někdomu ve Frogwares asi solidně jeblo v kebuli. Celkově mi toto studio přijde hodně neschopné. Zábavnější a technicky zvládnutější jsou kdejaké nízko rozpočtové nezávislé hry, např. Cognition.
@KRoman47 (15.07.2013 18:27): Hráč adventur by měl být na 4:3 připraven vždy. I dnes vychází poměrně značná část bez podpory widescreenu (a nikomu to nevadí, proč také).

A "zavalení" 20 stránky? :D

Co by se však mělo zmínit je nepovedený dabing.
@Eru (15.07.2013 18:58): Škoda práce na takovému strašném braku. Pořád to ale neospravedlňuje, proč u 3D hry z roku 2008 chybí podpora širokoúhlého zobrazení, tou dobou už to byla celkem běžná věc. Vždyť to umí dokonce spousty her i ze stařičkého PS2, to už je co říct.
To by mě vážně zajímalo, proč starší Sherlock Holmes The Awakened na stejném enginu může běžet v širokoúhlém zobrazení, ale Dracula o dva roky novější musí prostě běžet ve 4:3 a nikde ani není na netu návod, že by to šlo ručně změnit.

Zároveň hráče ihned po spuštění děje zavalit 20 stranami textu, to opravdu dodá chuť se do toho vrhnout a pokračovat!