Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Donkey Kong Country 3: Dixie Kong's Double Trouble!

Donkey Kong Country 3

01.11.1996
07.11.2005
24.03.2007
26.02.2015
02.06.2016
18.12.2020
83
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Donkey Kong Country 3: Dixie Kong's Double Trouble! je třetí a poslední pokračovaní série Donkey Kong Country, která vycházela na konzoli SNES v 90. letech. V tomto posledním díle se dostáváte do role Dixie Kong a jejího bratrance Kiddy Konga, jejichž cílem je zachránit unesené opičáky Donkey Konga a Diddy Konga. Ocitáte se v jakési severní Kremisféře, což je fiktivní verze severní Evropy a Kanady. Procházíte zde 8 světů, které tvoří 48 úrovní.

Ve hře se nachází mnoho společných věcí s předchozími díly, jako jsou sudy, bonusové úrovně a speciální dovednosti obou opiček. Každá má svou speciální schopnost, jako například Dixie může zpomalit sestup tím, že roztočí své vlasy.

Každá úroveň má svého nepřítele zvaného Koin nesoucího speciální DK minci, kterou je nutno získat pro další postup. Hra také obsahuje několik vozidel, jako je například motorový člun, kterým se dostanete na jinou část mapy a zpřístupníte si tak jiné světy. Jako v předchozích dílech, tak i v tomto máte možnost využít vaše zvířecí kamarády.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.