Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Donkey Kong Country 2: Diddy's Kong Quest

Donkey Kong Country 2

01.12.1995
15.11.2004
21.05.2007
26.02.2015
14.04.2016
94
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Donkey Kong Country 2: Diddy's Kong Quest je druhý díl série Donkey Kong Country. V tomto díle se opět dostáváte do role dvou opic: Diddy Konga a jeho přítelkyně Dixie Kong. Příběh je zasazen na Krokodýlí ostrov a vaším úkolem je osvobodit Donkey Konga, který byl zajat strašlivým King K. Roolem.

Ve hře se nachází osm světů různých prostředí a celkem musíte projít 52 úrovní. V cestě vám bude stát velké množství rozličných nepřátel, suchozemskými zvířaty počínaje, včelami a supy konče. Dále musíte porazit spousty minibossů a konečně hlavního zloducha.

Cestou budete sbírat banány, otevírat různé bonusové a tajné úrovně a ničit nepřátele. Pokud vám jednu z opiček zabijí, ovládáte okamžitě druhou, která je jakoby v záloze. Ztracenou opičku můžete získat zpět na pomoc, pokud seberete označený sud. Každá z opic má také své speciální vlastnosti. Diddy je rychlejší a obratnější, ale Dixie má zase větší výskok a speciálně upravené vlasy, se kterými může plachtit vzduchem. Ve hře vám také pomůže pár přátel ve formě zvířat poskytujících určité výhody.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.