Tuto hru jsem zkoušel snad na 4 různých grafikách a pokaždé jsem měl grafické bugy, které dělali hru nehratelnou... nechápu
Tak Original Sin potěší spíš old-school hráče. Já se spíš těším na strategii "Dragons with jetpacks" a Divinity 3 (prý je v plánu).
"Chyo, další diablo..."

Diablo s tahovými souboji využívajícími kombinace živlů ve stylu Magicky? Seriously?
Kdyby to hratelností připomínalo Diablo, tak bych to nedohrál - rozdíl totiž není jen v pohledu. Prozkoumávání, architektura, vtip, vlastní věž, drak....
Chyo, další diablo... I když ono to v podstatě je i Divnity 2, nebýt těch dialogů.
@HolyMeatball (25.06.2012 00:02): Zatím to podle mě vypadá moc genericky, trochu jako až moc stereotypní Divine Divinity. A vizuál zatím taky nic moc, což se ale od tohoto typu hry dalo tak nějak čekat.

Každopádně je to Larian, takže by to nakonec mělo být fakt dobré :). Nebudu ale lhát, já bych byl radši za pokračování Divinity 2.
Jako jedna z nejzajímavějších her E3 a po Cyberpunku nejnadějnější nově oznámená hra posledních měsíců:).

Lariani jsou velmi talentovaní a Original Sin vypadá fantasticky. A blog Svena Vinckeho mě v tom jen utvrzuje, zdá se, že maj konečně prostředky, aby tu hru udělali po svým, což v jejich případě může bejt jen dobře.
Může dělat češtiny jak dlouho chce, ale když neumí ani česky, ani anglicky, tak to moc nepomůže.
marwel: Mrazík dělá češtiny do her už snad přes 10 let, tak si myslím, že už má zkušenosti a že by to nebyla taková katastrofa. Často taky dává tuším ke svým češtinám i odinstalátor češtiny nebo zálohu původního jazyka, takže za zkoušku nic nedáš :-)
USER47: Jako ukazku kvalitniho prekladu bych ti doporucil vyzkouset Drakensang v cestine. Neni sice stale kompletni, ale ve srovnani s anglictinou je to vazne mazec. Lepsi cestinu jsem uz ve hre dlouho nezazil (a to vcetne vsech profesionalnich prekladu). Prave proto se na jejich cestinu tesim a verim, ze se jim podari udrzet kvalitu originalu i v cestine.
Já bych to radši zkusil v tý angličtině. Dialogy jsou tam fakt výborně napsaný a je škoda to prznit překladem.
Eru: O te vim, jenze ja bych si hru radsi zahral s kvalitni cestinou.:-) V soucasnosti bych dal nejspis prednost anglictine nez Mrazikove cestine. Zvlaste kdyz je Divinity hra, kde se rozhovory neodehravaji jako film, ale mas cas si text na obrazovce v klidku precist, pripadne si vyhledat nezname vyrazivo. Ale jak jsem rekl, hrat mam co, tak si jeste pockam a treba pak bude cestina od Farflama venku.:-)
Já stojím za Falagarem :-). Na Steamu je tohle moje nejdražší koupená hra od dob L4D1 (což je moje první koupená hra na Steamu) a nelituji koupě ani trochu. Spíš naopak, chlapci a holky s Larianu si to zaslouží.
Bodkin: Přišlo mi to geniální, dechberoucí a atmosférické - a teď ať si Hydr0gen vybere... :-)

(doporučuji můj komentář, Virus se na srazu přiznal, že si Level koupil kvůli němu ;-) )

Já hrál nejdřív jen tohle, pak jsem si koupil DKS za plnou pálku a nelituji ničeho. Řekl bych, že datadisk samostatně se už snad ani (u nás) koupit nedá. Ale jinak není pravda, že DKS má něco navíc oproti ED+FoV - to FoV mění i původní hru dalším balancem apod., DKS je v podstatě jen gold verze ED s datadiskem. Proto jsem také do DH založil FoV a ne DKS...
Podle me se to nevyplat. Radsi si pockat na Dragon Knight sagu az klesne s cenou. Uz ted se da sehnat za 600, ale ja mam co hrat a jeste si pockam. Krom toho bych si hru docela rad zahral az vyjde cestina od Farflama a jeho tymu, ale s jejich rychlosti to muze jeste tak rok trvat. Na druhou stranu kvalita je zarucena.:-)
Eru: Nekoupím a většinou nehraju (není čas a je co hrát).

Proto se ptám jestli případně koupě datadisku samostatně dává smysl nebo si spíš mám počkat na celou Dragon Knight Sagu v nějaké slevě (jestli vůbec).

Bodkin: Sounds exciting. Offtopic: Když už jsme u nadšených a pozitivních hodnocení, nechceš updatovat to svoje u Bad Company 2:P?
Hydr0gen: Verze s datadiskem je lepší (jsou v ní změny i pro Ego Draconis) než samostná hra a samostatně pořízený datadisk.

Ale také záleží na tom jestli si Level koupíš tak jako tak a jestli hraješ hry vícekrát než jednou.
První prubni demo.

Přišlo mi nudné, hnusné a otravné (pravda, zkoušel jsem to po Zaklínači 2).
Tyjo, jako plná hra k poslednímu Levelu!

Dá se k tomu nějak levně a jednoduše dokoupit Datadisk nebo má smysl spíš počkat na akci i s datadiskem?
Vzpomněl jsem si na jednu věc, která se do datadisku nepřenese. Jedná se o brnění, které je "oblečené" na drakovi. Ty části, které zvyšují dovednosti (jako např. Dračí dech, Dračí štít, atp.) ať vezme čert. Ale části, které zvyšují útok/obranu a životy/manu se v "jisté" bitvě víc než hodí. Za sebe doporučuji obranu a životy. Poslední příležitost k sundání brnění je prostor mezi arénou a Zandalorem ke konci ED.
Když já se s tou postavou piplal 30 hodin. :)

Eru: Pokud se ti to povede... Pak pošlu odkaz, momentálně se mi na onom PC instalují WinXP ;)
NateLogan: Můžu ti to skusit přeskočit, když někam nahraješ save, ale nebudu na to mít čas dřív než cca ve 23:00.
Co si pamatuju tak prakticky všechno..
Ale tak ten datadisk má cca 20 hodin, a stejně tam jde hlavně o příběh/questy/dialogy, tohle není diablovka kde by šlo nějak přehnaně o to jaký hadry máš na sobě.
Co všechno že se do datadisku přenáší? Staty, skilly a vybavení (inventář? truhla ve věži? věci na postavě?)?
To je divný...mě se datadisk normálně načetl..

Škoda že to nemám nainstalovaný ani stažený, bych ten tvůj save testnul.
Nepomůže. Po přeskočení i skončení se objeví logo loadingu (rotující drak) a pak konec. Zajímavé je, že hra pak zabírá asi jen 200 MB v RAMce, jako kdyby se uvolnila paměť z ED, ale už se nenačetl FoV.
Takže prostě přeskočení toho videa ti taky nepomůže? se ti to pak kousne i tak?
O co všechno přijdu, když budu pokračovat s novou postavou (což se mi vůbec nelíbí)? "Achievement" za dohrání hry? Nějaké bonusy/události v datadisku?

Nechce si to někdo střihnout z mého savu a poslat mi zpět první save z datadisku?
Imho to codecy není, pač videa jsem schválně zkusil úplně vypnout...

Edit:
Podle všeho se nedaří hře přepnout na datadisk. Totiž po skončení finálního videa se ještě objeví logo loadingu, po chvíli zmizí a tím to hasne.

PS: Chudák Zandalor, už jsem jej zabil asi 10x :)
Uthring set jsem používal taky, teď jsem ho nahradil nějakým FOV viper setem, o dost lepším. Hraju na normal a je to fakt extrémně snadný, mám ve všech soubojích prakticky konstantně 1600 životů aniž by se to hýbalo.A přesto mě ta hra baví hrozně.