@kristmeister (17.06.2022 23:32): No, na mě to z popisu na netu působilo tak, že promlouvá k němu. Ale nevím. Pokud ne, tak je ve hře i většina ostatních překladů... Ono se zdá, že Ubohý Yorick a Ubohý Yoricku je naprosto nepodstatný rozdíl, ale měla bych o jednu větu navíc v ročníkovce, plus citaci :D
Jo, jsem. Dala jsem pak ještě dva pokusy, ale vždycky tam něco vynechám. Možná to dnes zkusím znovu.
@kristmeister (17.06.2022 20:42): No jo, jenže z kterého :D Osobně tipuju Hilského, aby to bylo oslovení, pokud to měl ten oltář říkat přímo jemu a ne o něm, pak by přicházely v úvahu i další překlady.

Každopádně... To stádo mě zničí! Pokaždé tam prostě musím něco minout nebo se blbě přerazit! :(
@Brasikona (17.06.2022 01:14): Hele jediné, co si pamatuju, tak že k Yorickovi mluvila jeho Iron Maiden z ultimátky. Jinak je možné, že to mohl být nějaký mód, protože těch tam bylo více, kde třeba i Bohdan Tůma dělal hlasatele místo Drtitové jako Gankplank :)

Edit. Jo už jsem si vzpomněl, bylo to na 3v3 mapě Twisted Treeline, tam byla duše u oltáře, která na něj citovala Hamleta. Ale už si nepamatuju, čí to byl hlas, protože jsem tam tak často nechodil.
@kristmeister (17.06.2022 01:06): Nechci tu z toho dělat Lolko diskuzi, ale díky za postřehy. Zkusím rovnou jiný dotaz – když se hrálo za Yoricka, prý byl někde nějaký oltář, který k němu promlouval. V angličtině Ah, poor Yorick. Už to ve hře není, ta lokace. Nenarazil jsi na to náhodou? Já bych potřebovala vědět, jak to bylo česky, a už je mi trapné otravovat Ženíška, jestli si to náhodou nepamatuje, když mu pod rukama prošly tisíce replik :D Teoreticky, nemáš z té doby ještě v PC soubory hry náhodou?
@Brasikona (17.06.2022 00:53): Ale tak ony jsou mince stejně jen na životy a max jich můžeš mít dvacet, což mívám tak v půlce hry, když neposeru ty bonus levely :D

No je pravda, že tohle už najde jen hráč no. Tak máš kliku, že jsem LoLko hrával a že se o dabing zajímám od dětství :D V Aramu byla ještě zajímavost...ten mód je o tom, že to hází random championy. No a když byla ve hře Lissandra, tak na konci hry, když hráč počkal, tak Lissandra vyprávěla příběh o tý mapě a kupodivu to taky bylo nadabované. Ale už to tam není bohužel.
@Brasikona (16.06.2022 23:35): jakoby veškerý emulátory jsou vybaveny něco na způsob quicksavu, s tím že se ti to načte přesně tak, jak jsi to uložila :)

Co se toho LoLka týče, tak když hraješ mód Aram, tak tam oba obchodníci mluví. Toho spodního má Zbyšek Horák a toho nahoře právě Karel Richter :)
@kristmeister (16.06.2022 21:45): No, mně už teď vyloženě ani nejde o češtinu, mám to jako výzvu celkově dohrát :D Ale asi nevím jistě, jak to myslíš s těmi savy :D (To kompletování hopsaček mě jednoho dne zabije – nebo naopak já brzy někoho zavraždím, třeba člověka, kterého napadla závěrečná zkouška v Sackboyovi :)))

Ale ok, zase odbočka – fakt? Přísahala bych, že jsem (jsme) poslechli v Lolku všechno, co se válelo vytažené na netu, ale nevybavuju si, že bych u některé z postav slyšela Karla Richtera, takže... Jakou? S videem u Karla Richtera jsem taky vyčkávala kvůli Mafii, pak to nevyšlo, no. Ale dodnes jsem si neobstarala The New Adventures of the Time Machine, takže to s videem v nejbližší době moc nadějně nevidím.
@kristmeister (16.06.2022 11:10): Nejenže stále daboval a chtěl dabovat i nadále, totéž platilo i o divadle. Ale co se dá dělat, tohle holt nezastavíš... :( Mám teď obavy ještě o Karla Richtera, minimálně loni ještě daboval, ale je mu prostě už 96 let... Mrzí mě, že z remaku Mafie vystřihli Žlutého Peta, věřím totiž, že by ho taky znovu daboval.

Nicméně zpět ke hře, pardon za odbočku – Jako jo, mohla bych se spokojit z útržky a písmenky, ale... To si prostě nedovolím :D Jak to není 100%, nemůžu dál, nedá se nic dělat...
@Brasikona (16.06.2022 10:36): Je ho škoda no. Ale je úctyhodné, že v tomhle věku ještě daboval. Spousta dabérů se na to pak vysere, když už stárnou.

Jako stádo na first feel je celkem hardcore, ale ke konci je to o dost těžší. Takhle, nikdy jsem to nedal na 100%, protože v druhém a pátém levelu vždycky minu dvě mince při serfování, ale důležité jsou hlavně písmena a kousky obrázků. Hlavně level "Cesta do domu na stromě" je má fakt fikaně schovaný :D
@kristmeister (16.06.2022 10:14): Tak jest. Před dvěma roky jsem připravila video o jeho herních dabinzích, ale pořád jsem si říkala, že to ještě nechám být, co kdyby ještě něco nadaboval... No, když už, tak ať to je aspoň se vším. Hlavně jsem se ještě před pár dny dozvěděla o rok staré hříčce pro ČT.

Navíc mi tu ten Tarzan od té doby ležel, jen jsem se nějak k němu neměla. Ale proboha, to stádo ti nepřijde těžké? Mně to přijde nemožné s tím, abych sesbírala všechno. Ať se snažím sebevíc, nějaké ty mince minu. Jako, chápu, že se to dá naučit, už si tu trasu taky pamatuju, ale stejně. Ta hra mi připadá lehce "agresivní" :D
Fuuha, možná dnes nemám svůj den, ale ta hra mi připadá poměrně těžká. Nějak si nedovedu představit, že bych to jako malá dohrála – poměrně velké množství nepřátel, občas se mi povede v někom z nich uvíznout a nepohnu se, ovládání pro mě dosti nepohodlné... Vidím v tom docela výzvu, abych byla upřímná, čekala jsem odreagovačku, a vůbec mi to na 100 % nejde :D
@kristmeister (komentář): Zdravím, také se mi ta hra velice líbí, akorát jsem bohužel ani na padesátý pokus nezvládl udělat poslední úroven. Nevíte, jak ji udělat? Vůbec se mi tam neobjevuje žádná Claytonova životnost, což mě mate. Děkuji za odpověd
Prosím nevíte někdo kde by se celá ta hra dala stáhnout?? Našla jsem jen samé demo verze.. předem díky :)
Tjn, hra to tenkrát byla celkem kvalitní. Rozhodně pěkně vypadala (i dnes vypadá) a příjemně se hrála (zkušenosti mám teda spíš s PSX verzí). Škoda jen že já tenkrát ulítával spíš na Crash Bandicootovi, ale brácha tohle pařil pravidelně :-)
Jo kdyz sem byl mladsi (to je ale uz let :D) tak sem z ni byl uplne nadsenej,tahle hra pro me a hromadu mych kamaradu znamenala to, co co jeste leta predtim Lion KingThe Lion King.