Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker's Memory

Media.Vision •  h.a.n.d. (PC, Switch)
19.01.2018
18.10.2019

Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker's Memory je RPG vydané společností Bandai Namco Entertainment na platformy PS4 a PS Vita v prosinci 2017 nejprve pro Japonsko a o měsíc později pro zbytek světa.

Děj se odehrává během událostí z jejího o dva roky staršího předchůdce Digimon Story: Cyber Sleuth, avšak Hacker's Memory přináší úplně nový příběh a nové druhy digimonů, které můžete vlastnit. Hratelnost a všechny ostatní stránky hry zůstávají stejné jako u předchozího dílu. Jako Keisuke Amasawa chytáte postupně ve hře digimony, s kterými se účastníte v bojích založených na tahovém soubojovém systému. Svého prvního digimona si tentokrát můžete vybrat z těchto tří: Gotsumona, Betamona nebo Tentomona. Hra obsahuje o 91 digimonů víc než předchozí díl a celkem jich zde najdete 341.

Součástí hry je opět i multiplayer, kde můžete hrát proti ostatním hráčům z celého světa nebo kamarádům a režim New Game Plus.

Jsem zvedav kdy se k tehle duologii dokopu. Libi se mi zasaseni, system hry a skoro vsechno kolem, ale Digimoni mi prijdou neskutecne saskoidni. Pozdejsi verze a typy uz tak moc ne, nekteri, ale jinak to je jak na detskem piskovisti kde si hrajou holky :)

A jinak dik za pridani, u podobnych her je sance tak 3% ze je nekdo prida:)