Super, tak jsem si zkouknul kulervoucí intro s Lilith, pak vytvořil postavu (čarodějku s černejma vlasama a jméno začínající na Y), pak se dostal do hry, zmáčkl select abych si mohl nastavit rozlišení, a....data error a crash. Předpokládám že mě zas čeká hodina čekání. Začíná to dobře, to nemohu říct :)
Koukám ze na ps4 to má 120GB :) Ne ze bych to chtěl zkoušet, nějaké vyzkoušení na dva dny mne nebere, ale lidi s pomalým internetem se zřejmě díky té velikosti ani do té fronty nedostanou :)
Jo bude to otevřeno všem na všech platformách, takže se můžete obrnit trpělivostí s nekonečnou čekačkou ve frontě do hry :D
Už minulý týden to bylo problematické, hratelné prakticky až v sobotu dopoledne. Neumím si to představit teď ..
Chápu správně že ta open beta o víkendu bude dostupná i pro lidi co si to zatím nepředobjednali (prostě bude komplet free) ?

Stahuju to na bnetu, ten jedničko-dvojkovej artstyle mě vzrušuje, po odporný cartoon trojce..
Dneska má vyjít nový kvartální blog, kde se budou více věnovat mechanikám ve hře a asi i Nekromantovi. Tak uvidíme :)
Každopádně jsem i zvědav, kdy budou otevírat betu, když se šlo předregistrovat. Jestli už teď někdy nebo až na podzim. To se třeba dozvíme taky brzy.
Jo jo to je známá věc. A po skandálu, co teď probíhá ohledně Diabla Immortalu ( i když já bych to vůůbec neřešil je to jasně primárně mobilní hra a tam je to vše jinak) ... jsem u Rhykkera i slyšel, že ve hře sice bude ingame shop, ale sám ředitel vyvrátil, že by tam mělo být něco pay2win ... prostě jen za cosmeticy. Ale není to ještě 100% oficiální, tak uvidíme.

No a jinak byl oznámen poslední char, který doplní Diablo 4 Vanillu a tím je Necrouš :)
To je síla, jak ten čas letí .... už tu máme DIABLO IV QUARTERLY UPDATE—JUNE 2021
Ani mi nepřijde, že jsem postoval před rokem update :D

Dobré je, že nám nekonečné čekání na hru zkrátí Lost Ark (který se brzy dostane do beta-testu v EU a NA) a D2 RES.
Asi to sem nepatří, ale na druida z diabla 4 jsem se tak těšil, až jsem objevil hru last epoch, ty možnosti jsou neuveřitelné, customizace buildu.. začal jsem jako Primalist a už jsem na cestě pro druida. Hra je v předběžném přistupu, ale pokud někomu hodně chybí diablo 2, tak těch 700kč za to stojí. :)
No a doba utekla jako voda .. a vyšel na jejich stránách opět další čtvrtletní update...

Telpak:
jsem v situaci, kdy taky aktuálně hraju POE a mám v něm nechaných stovky a dá se již říct že i téměř 2000 hodin ... a v Diable 3 jsem nechal ještě 5x víc času...
Obě hry mám rád a obě jsem si užil a užívám. I když každá z nich má nějaké pozitiva a negativa. A těším se, co nabídne 4. díl nehledě na to, co se děje kolem a dít se ještě bude, protože takové kálení kolem toho všeho s tím se již musí počítat :D

Jen se obávám, abychom nečekali moc dlouho..
@HELLER (25.06.2020 22:21): Vůbec nezávidím vývojářům jejich pozici, dělají pod značkou která má na sobě tolik negativity a ještě to musí vydat po Diablo 3 které má 2 základny hráčů, Diablo 4 je hra na které si spousta lidí smlsne, nečekám objektivní názory ani recenze, to bude prostě shit storm až ta hra vyjde, Navíc je na cestě path of exile 2, který mu přímo konkuruje ve všech směrech..
Já mám nahráno POE i Diablo 3, Poe mám raději kvůli end game, trade systému, ale diablo má lepší kampaň, je víc polishnutý, optimalizovaný a class systém mi vyhovuje víc než velký sandbox alá POE.
To je důvod proč se na Diablo 4 tak moc těším a kor po těch změnách co jsou na cestě..
Letošní Blizzcon nakonec Zrušen !

Mají v plánu udělat něco, jako online streamovací náhradu alespoň .. někdy na začátek roku 2021.

Tak jsem se těšil na nové info a videa z D4 .. a prd :(
@HELLER (02.03.2020 10:18): Mě se to zatím dost libí, temná stylizace, atmosféra jak řemen, Druid je zpátky a další dvě neodhalená povolání na cestě (Nejspíš Amazonka a Paladin/Necro).
Mám trošku vyhrády k těm MMO prvkům, Open world mapa kde budou pobíhat i ostatní hráči? Bude zajímavý když se čtyři druidi setkají u jednoho bosse apod.. asi bych uvítal možnost si tyto MMO prvky vypnout...
jsem dost zvědavý, jak moc se vytáhnou zítra večer na exileconu. Celkem se na to těším :) jen tak mimochodem :)
Teď podobným článkům se nedá snad ani vyhnout :) a když prohlídnu twitter a pár mnou oblíbených streamerů, tak to tam nejde přehlédnout.
Klidně, ať to vyjde v r. 2023 .. ale ať nám dají betu nebo i alfu a hned bych to bral a hrál a testoval :D
@Guldy (13.11.2019 09:36): těžko říct, co mě láká, asi to různý sbírání předmětů, pak jsem ve dvojce syslil drahokamy a nikam je nevkládal a sbíral každou blbost, jen abych dostal pár zlaťáků :D Pak mě bavily různý neobvyklý monstra jako Brouci a včely v poušti, fetiši v pralese, nebo ty různý kostlivci a Kraví level ;) Ale jsou to spojený nádoby, odděleně v jiný hře by to možná nebylo ono :) Taky u tý dvojky už hraje velkou roli nostalgie a fakt, že když jsem jí začínal, tak jsem nebyl tak “zkušený” jako dnes a bylo to prostě něco novýho. No uvidim, trojku asi někdy zkusim, bez očekávání ;) Ale ty vaše tipy taky budu výst v patrnosti ;)
@Seeker (13.11.2019 09:10): Hral jsem Victora Vrana, Helsinga, Grim Dawn, PoE,, Torchlighty, Titan Questy, Wolves of Midgard..

Kazda hra ma neco, velice temny je Grim Dawn. Tak ten bych asi vypichl.

@rikuhahl (13.11.2019 08:50): Ale tu trojku bych az tolik neodsuzoval. Nevidim duvod, proc to nezkusit. Kazda hra je zkusenost. Je to jako cteni knizek nebo sledovani filmu. ja to beru jako osobni rozvoj. Predevsim datadisk meni atmosferu vic do temna, nez zakladni hra. Tezko rict, co te presne laka a bavit te treba nebude zadna hra ze zminovanych.
A teď poraďte, má pro mě jakožto dlouholetého fanouška dvojky zahrát si trojku (poprvé), nebo je lepší čekat na čtyřku ať si nekazim “karmu”? :)
@Jab (13.11.2019 08:02): Mikrotransakce v podobe kosmetickych predmetu beru uz za standardni vec. Proc si to myslim je debata na delsi dobu. Nicmene long story short, pokud je to "chytre" udelany a nesouvisi to s gameplayem, nic na tom nevidim. Pro me je podstatne, ze chteji vydelavat skrze velke mnozstvi datadisku.

Co se tyce palata a zonky, nejspis to tak bude. Zcela urcite chybi postavy, ktere davaji damage z dalky a shield holder. Mozna by jen mohli trochu upravit nazev, at to neni totozne. Totiz Zakarum se budou ve hre vyskytovat, tak by Paladin daval smysl, ale Amazonky muzou byt jen zenskeho pohlavi, to by museli nejak posefovat (snad jinak nez retconem) nebo proste vymyslet nejakou "odnož". Coz by zase vytvorilo k demon hunterovi dalsi novou classu zalozenou na amazonkach (neidealni)..
Z classů bude ještě asi paladin a amazonka. V DLC pak nekrouš. Prý kvůli čtyřce stopli remaster dvojky, páč čtyřka jím má částečně být (smysl to dává dalece více, než aby si obě konkurovali). Tedy dvojkou s moderními prvky. Bohužel budou mikrotransakce. Údajně za kosmetické předměty. Ale u hry za plnou cenu je to i tak věc, která by se neměla stát.