@StriderCZ (05.11.2018 19:19): Pro me je switch zajimavy svojima exluzivnima hrama. Mam ho ciste jako televizni konzoli. Na cesty je to urcite fajn vec a naprosto to ospravedlnuje nakup. Pro me ktery to ma jen k TV nezbyva nez marne kroutit hlavou nad nevykonnou konzoli ktera v dobe 4K zobrazeni bezi 720p ve 30 fps, ma naprosto drevni a zakladni interface a moznosti a musi se k nemu pro pohodlne hrani dokoupit gamepad pomalu za 2000 :)
Ale je od nich hezke ze pribalily nabijecku coz u Nintenda a jejich handheldu nebyva zvykem, hehe
Neodolal jsem a po shlédnutí unboxingu:

Jsem si koupil Switch.
A moje dojmy na hraní Diabla III? Hrát na samotné konzoli mi moc nevyhovuje: obrazovka je malá, hra tmavá, písmo malinké a zejména v menu je čtení skoro utrpení. Za to na televizi přes dokovací stanici je to paráda. Zejména mi pasuje když si vezmu oba joy-cony do ruky (nezávisle). To pak nemusím mít fixovaný úchop jako na gamepadu, ale pohodlně si ruce položím na madla od křesla.
Jedna věc, co byla víceméně jasná, tak se potvrdila. Teď už jen oznámit remaster + diablo 4 (nebo něco tak) a je to :D
Já se každopádně letos na Blizzcon hodně těším, tak snad mě nezklame ! :)
@HELLER (08.08.2018 17:39): rozhodne to "multiple projects" vnimam jako nekolik her. Navic "we may have something to show you" je az prilis opatrny, to se urcite nebude vztahovat k druidovi (i ti, kteri pracovali na necromancerovi, delaji na BfA nebo odesli). Urcite D4 (jak rikas) a k tomu bude nejaky remaster nebo dalsi hra z jineho zanru. Na druhou stranu, jestli se jeste bude cekat dlouhy roky, neco do RoS by davalo smysl, pokud to ten jeden clovek stihne udelat :) Pri nekolika triple AAA titulech bude treba mit vsechny resources na techto mistech.
@HELLER (04.08.2018 11:31): osobně jsem na čtverku taky zvědavý... Ale obávám se, že to bude už jen zrecyklovaná trojka.

Pochybuju, že blizzard opustí trend-zalíbit se co nejširší škále hráčů.... Aby vytvořil vytvořil hru, která je nepodajna....
Toto dohadování je tady od doby, kdy hra ukázala první gameplay a pak beta verzi. A až do dneška. Na diablofans foru se to probíralo svého času 1000x a stejně to nemá žádný efekt. Prostě je lepší takové reakce ignorovat :)
Já osobně jsem se hry už fakticky za ty roky přehrál a vyhlížím 4.díl, který určitě oznámí letos na Blizzconu :D
@pajmič (03.08.2018 21:50): Ne nebudu s tebou resit, je to jak o koze a voze. Nedavno bylo tohle samy u dvojky, dohadovani s lidma ktery ani z casti netusi co jsou ty hry zac a proc tam nekdo stravi leta. Nikam to nevede a je to ztrata casu, a ja opravdu nejsem zvedavej abys zase placal cosi o spatnych designerskych rozhodnutich a podobne, uz jen tenhle poznatek te predurcuje do pozice nekoho kdo nevi vubec nic:)
navic se do toho mota uz zase Jab a to je jak kdyz mluvi slepej s nemym. papa a satecek.)
@pajmič (03.08.2018 21:50): Osobně jsem trojku už ani nehrál. Neb, podobně jako u civek, nemám náladu hrát zase to samé. Není to tedy spíše tímhle i u tebe? Tedy "únavou" hráče ze stále stejného konceptu?

Navíc co na dvojce vylepšovat dalším dílem. Jak má z toho člověk ty stovky odehraných hodin... Imho se to prostě přejí. Diablovky tedy obecně.
@Charllize (03.08.2018 21:42): Tvá starost je chválihodná, ale mě teplo netrápí, takže můžeš klidně povídat. A chápu to až moc dobře, a mohl bych to říct jeden prostý důvod, ale neřeknu ho, nebot by mohl být mnohými stovkaři a jinými zelenáči považován za neetický, ba možná nemorální.
Z věděckých důvodů jsem si stáhnul starter pack, aby jsem si ověřil, zda to je opravdu horší než dvojka. Zdá se mi to, nebo tu trojku blizzard nehorázně zjednodušil? Nemyslim jen obtížnost, ale celkové mechaniky - skill tree, souboje atd. Jednička měla alespon drajf na to, aby jsem ji dohrál, dvojka mě udržela na na solidní dlouhou dobu, ale tady si po 2h koušu do jazyka v důsledku neuvěřitelné nudy. Vážně se toho prodalo 30+ mega? To je morbidní.
@Terien (17.08.2017 17:10): wow tak tuhle obrazovku jsme v životě neviděl :D takže kdoví kde jsem se hrabal

jako takhle, to hraní na konzoli na mě má prostě dopad, takže si fakt jen sednu a hraju, nezkoumám, neřeším, nicméně musím přiznat, že diablo, ač je to primitivní, tam má množství fíčur, jejichž řešení jsem prostě vzdal (ty drahokamy tam, přesně ten kovář, další ti obchodníci atd.) takže jsme jen prodávali a rubali

ale příště se na to víc zaměřím, abych si třeba i líp zahrál a kdyžtak se ozvu :) dík že sis dal tu práci s malováním
@Walome (17.08.2017 16:42):
nevím teda jak vypadá menu na PS nebo kde to hraješ ale na PC na titulní obrazovce dáš SETTINGS a pak tu máš: http://www.imgup.cz/image/LctL

hrej ADVENTURE MOD na kampaň se vyprdni, hlavně když jsi to martýrium jednou absolvoval :)
- u kováře se craftí itemy, tam je i rozbíjíš ikonou SALVAGE
- u tvorby postavy můžes zaškrtnout políčko SEASONAL HERO aby postava byla sezóní :) (to určitě udělej, dostaneš celej set a sezóni odměnu, teď je to dráček :) )
jestli něco ještě není jasné stačí říct pošlu víc screenů :D nebo na battlenetu: TERIEN#2984
@Terien (17.08.2017 13:43): mluvíš na mě úplně cizím jazykem :) každopádně obtížnost jsem teda hledal a nešlo mi ji zvýšit, měl jsem za to, že musím hru dohrát, aby to šlo při příštím hraní, ale tak asi jsem se splet - a popravdě, ono to ničemu nevadilo, stejně, jak jsem psal, je to fuk.

@Tyrael (17.08.2017 16:39): určitě to prubnem ještě jednou, určitě bych chtěl začít pocit, že to vylepšování postavy k něčemu je
@Walome (komentář): s. Tím gamepadem....stoprocentni souhlas....ta hra je nato stavěna......každopádně hra stojí za hraní na vyšší obtížnost.....když jsem při čtvrtým hraní jel za monka....hodil jsem automaticky torment 1 od začátku, a z původního stereotypu se stala velice zajímavá záležitost....zkrátka jak nebýt pořád mrtev...to už vyžadovalo trochu šikovnosti..přežití na dalších tormentch vyžaduje pořádné budování se vším všudy.....hra stojí zato...ale je potřeba obětovat dost času
@Guldy (17.08.2017 16:12): však tam jsem se ptal :P a napsal věci se kterýma jsem chtěl poradit :D :D mrkni tam
tady jsem komentoval walomův koment , psal jsem že zlata padá hromadu, takže se itemy určitě neprodávají....
nevím mi proč mi na tohle odpovídáš (když jsem se tu na nic neptal ♥ ) ...že máš hromady zlata,to je mi jasný...psal jsem tam to samý :)
@Terien (17.08.2017 13:43): Ja mam na sezonnim charu nekolik miliard goldu a jdou docela dobre spalit :) je na to vynikajici gold sink, ale je to soucast end gamu. Takze v realu mam treba po par riftech miliardu goldu, ktere behem par GR (z tech klicu nadropovanych v riftech) spalim za to, ze muzu navic rollovat na gemech :) jelikoz augmentace vyzaduji mit vylevlene legendarni gemy, tak je nutne je nekolikrat po 5 rollech levlit a pak pouzit v augmentaci na gearu.. jinak k tomutu doporucuji diskuzi v Diablo III: Reaper of Souls
@Walome (komentář):
- a co si zvednout obtížnost když neumíráš? :) ve hře je aktuálně nejvyšší torment 13 což je 17 obtížností :D
- itemy se neprodávají ale rozbíjejí na materiál pro craft, za několik týdnů v nový sezóně už se blížím 1 miliardě zlata a to nehraju extra zuřivě
- jak jsem psal ve svým komentu kampaň je nudná a otravná doporučuju hrát max jednou, hraje se ADVENTURE MOD a pokud je jako teď aktivní sezóna, hrej sezóní postavu

pokud hraješ hry jen na jedno dohrání, tak celkem tvoje hodnocení chápu a Diablo nebude hra pro tebe
@Jab (21.06.2017 21:42): Bioware i Bethesda aspon delaji (vetsinou) velka pribehova DLC ktere se rovnaji drivejsim datadiskum. Jo taky bych byl radsi kdyby to tam dali hned a nemusel bych to kupovat vsechno desetkrat v zakladni edici, pak PLATINUM edici, a pak v GOTY edici atd. Posledni dobou spis uz cekam az bude nejaka finalni uzavrena edice, ale ani to neni jistota, viz Borderlands 2 (Ok, na PS4 je skutecne komplet se vsim vsudy, ale to je remaster)
Bioware me nastvalo u Inkvizice s tim poslednim DLC kde je vlastne regulerni konec hry, vcetne detailne nastavitelne obtiznosti, to byla skutecne ohavnost.
@Jab (21.06.2017 21:30): Asi malo. Ale nevim, at nejsme tak offtopic. Zrovna Blizzard bych fakt ohledne diabla moc nenapadal kvuli jednomu placenymu DLC. Do ty hry narvali plno obsahu zadarmo, udelali jeden regulerni datadisk.
Oproti jinejm jsou to to neskodny troskari. Koukni na steam na Train Simulator 2017, tam mas DLC v souhrne hodnote 4705 euro. Blizzard je neskodna becici ovecka. Pak treba Dead or Alive 5, jestli si to dobre pamatuju tak je do nej 750 ruznych DLC. Pak treba Borderlands 2, vydaji GOTY edici a po ni jeste sadu DLC kde je placene zvyseni level capu. To bych teprve zvracel..nejakej Blizzard s Nekrousem..pche.
@Jab (21.06.2017 21:07): Ako ktoré. Single-player Bioware DLC väčšinou považujem za obohacujúce, tam je problém skôr v tom, že kvôli politike EA sú občas nasilne vytrhávané z pôvodnej hry. A či stoja za tú cenu je taktiež otázne. Multiplayerové DLC oproti tomu pre mňa nemajú význam, nakoľko som primárne singleplayer hráč. Ale každý to bude inak. Bethesdie DLC k Falloutu 3 ešte poväčšinou prišli v poriadku, ale k 4 ani omylom. V skutočnosti za to stojí iba jediné z nich a a to je jeho cenovka nehorázne premrštená. Asi toľko k menšiemu offtopicu.
@Jab (21.06.2017 21:07): DLC jsou samozrejme mor, a urcite bych byl radsi kdyby nebyla, nebo aby ten obsah navic byl pritomen v zakladni hre. Ale takova je doba, rvat se melo kdyz vzniknul steam, rvat se melo kdyz se prvni hry zacli dodelavat za pochodu, a rvat se melo kdyz bethesda udelala brneni na kone za prachy a rvat se melo kdyz cela herni masinerie na PC zacla smerovat do online/download faze. Ted uz je pozde a zbytecne se vypisujes. Plno lidi tenhle trend sezrala i s navijakem a je to pro denni chleba jako pro me kdysi hry na disketach. Proste uz je to soucast systemu, je to obrazne uzakonene a neudelas uz nic. A cele to je asi prirozeny vyvoj..hmm.
@M.a.t.t. (21.06.2017 21:04): Komunita Blizzardích her je klubko jedovatých zmijí, a na Blizzardu nenechají nit suchou, z téhle strany se není čeho bát .-)

@Jab (21.06.2017 21:07): Pokud už někdo dlouhou dobu hraje D3, tak uvítá "čerstvý vítr" - nová postava, navíc "neznámá" a je tu šance na nevyladěnost (takže zajímavé a OP kombinace). Vzhledem k dlouhověkosti hry to má docela vysokou přidanou hodnotu. Někdo tam může dostat povolání, které mu bude plně vyhovovat.

Jestli to stojí za tu cenu - to záleží na hráči.
@M.a.t.t. (21.06.2017 21:04): Proto se také dokolečka ptám, co přesně tohle DLC přinese tak zásadního. Btw může být, že jeho přínos odhaduji špatně. Ale fakt to nepředpokládám. Imaginace by mi v tomhle případě měla, vzhledem ke zkušenostem z minulých dílů, snad stačit.

Najdou se zde lidé, kteří ta DLC hájí (byť i mizerná), pokud je dělá Bioware a jindy pokud je dělá Bethesda. U Blizzardu bych tedy předpokládal obdobné. Ale chválím, že máš v místní komunitu takovou důvěru. :)
@Jab (21.06.2017 20:58): Tak potom je mi záhadou, prečo tak zanietene diskutuješ na tému niečoho, čo nevieš tak úplne posúdiť. A nevrav, že to nie je pravda. Iste, súčasný systém DLC sa nepáči ani mne a vývojári, či vydavatelia si bežne účtujú vysoké ceny za "nič", ale z argumentov hráčov, ktorí Diablo III skutočne hrali, som nadobudol dojem, že toto nemusí byť tak úplne tento prípad. Obecne totiž nemám dojem, že by komunita DH ako celok nekriticky adorovala každé vydané DLC.
Můj - tak trochu ambivalentní (někde působí rušivě) - postoj k DLC se změnil asi nejvíc díky CAPCOMu, kde jsem vyloženě chtěl zaplatit autorům ještě víc peněz, protože mi přišlo, že hry prodávají "pod cenou" :)
@Jab (21.06.2017 20:41): Osobne mi taktiež príde cena za spomínané DLC zbytočne vysoká, ale na druhej strane, Diablo III som nehral, takže neviem posúdiť očami fanúšika, do akej miery bude tento obsah prínosný. Ty si ho hral? :)