Prosim vás, má DoA serie má něco společného s Virtua Fighterem? Vidim tady v rosteru postav Sarah, Jackyho, Leona a Pai.
Vzhledem k přínosu, který má PS4 verze oproti té staré, je myslím možné označit port jako špatný už z principu - vychází z celkově horší verze.
Tak prvé nude módy sú už vonku a japončíci sa vyhrážali, že ak sa niečo také stane, na PC nikdy viac ďalšiu hru nevydajú. Who cares? Zbohom a díky za nič.
Ve jménu jemné Japonské kůže. Tomu se říká port jako víno. Z nějakého důvodu jsem dostal chut si zahrát dynasty warriors 4 jak se tu na to dívám muhaha....
je to pěkně rychlá hra. těžká je asi taky. tekkenní bojovky jsem nikdy moc neuměl.
@Lukaskon (01.03.2015 14:08): Řekl bych, že je DoA celkově daleko více o skillu, než MK nebo třeba Tekken. Výběr AI obtížností je bohatý, takže bys neměl mít problém. Jen nečekej žádné minihry, které nabízí ostatní bojovky. Jde čistě o boj a výběr režimů není nic extra.
@Solidor (01.03.2015 13:36): Online ani moc ne, spíše solo a tag hru s kámošem proti AI nebo proti sobě. A je-li obtížnost AI nějak rozumně nastavitelná i pro nepříliš zkušené hráče, pak by to neměl být problém. Říkám si, že MK X oproti IX zase takovou zásadní změnu nepřinese a tak bych rád sáhnul po jiném titulu.
@Lukaskon (01.03.2015 12:35): Sice se nejedná o nic jedinečného, ale pokud chceš prostě slušnou bojovku, tak tou DoA5 určitě je. Obtížností ale patří v 3D bojovkách k tomu nejtěžšímu a jestli chceš hrát online, pak počítej s tím, že budeš zpočátku často dostávat přes držku.
@Lukaskon (01.03.2015 12:35): Paříval jsem jeden ze starších dílů na emulátoru, a přestože jsem se bavil výborně, je to o něčem úplně jiném než MK9 a SFvsTekken. Žádný žužu či gore efekty, a asi ten nejpřísnější soubojový systém (na časování), jaký jsem v tomto žánru kdy okusil. :)
DoA pro PC? Znám akorát SFvsTekken a MK 9 a obojí velmi slušná odreagovačka, zvláště v tag verzi. Nevíte někdo, jak je na tom po stránce kvality (zpracování, postavy, možnosti,...) DoA? Zvažuji koupi a nerad bych se dočkal slaboučkého odvaru oproti SF a MK.