Úspěšně hlásím, že jsem dohrál Dark Train a nemám ani nejmenší ánung co jsem to vlastně hrál. Bravo v tomto pro mě Dark Train unikát!
@Steve (09.02.2018 18:41): Co si pamatuji, byl tam bug, že místnost s obchůdkem to ukazovalo jako aktivní, i když jsi v ní aktuálně nemohl nic udělat (protože ti chyběl předmět, který teprve musíš získat v jiné místnosti).

Jinak v obchůdku máš ukázáno, jaký předmět máš přinést a co za něj dostaneš. Může to být něco co shodíš z projíždějícího vláčku, a pokud už to máš, tak to nejspíš bude něco v té druhé aktivní místnosti, kterou si už nepamatuji.
Najde se tu někdo, kdo by mi poradil? Zasekl jsem se, ani za boha nemůžu přijít na to, co mám dělat dál a na netu se nedá najít prakticky žádný walkthrough nebo návod.

Aktivní mám jen dvě místnosti. Jednou je to město (+ mráz), kde je prostě akorát vše zamrzlé a nedá se tam nic dělat kromě posouvání jednoho levitujícího vagonku. Druhá místnost je zase město (+ mráz a kostel), kde občas projede vláček a dá se akorát vlézt do obchůdku s klecemi, jinak nevím co.
@joddy (24.11.2017 21:12): Je to jen easter egg, tudíž tam gól ani dát nejde (i když jsem se o to sám několik minut snažil, protože nešlo rozlišit, že je to jen easter egg a ne skutečná místnost) ...
@ugraugra (04.02.2017 21:32): Já zas oceňuju, že je to po dlouhý době hra, kde na mě neblikaj od začátku do konce všude nápisy, ať zmáčknu křížek nebo kolečko. Na všechno musím přijít sám. Asi to není pro každýho, ale to objevování a zkoušení je super.
Tak slovo Dark je použito správně - většinu času čumím ze 2 cm na monitor a snažím se zjistit, co je vlastně na obrazovce a kde je moje postava. Pak se zaseknu, protože vlezu do místnosti a snažím se vymyslet co tam udělat (opět v naprosté tmě) a nakonec to vzdám, kouknu na youtube a zjistím, že jsem měl něco udělat na předchozí obrazovce, co by mě nenapadlo. Následující puzzle, kde krakatice přebíhá z popředí na pozadí místnosti kdykoliv se dostanu na okraj obrazovky mě totálně znechutí.

A vlastně ani pořádně nevím, kam se to dostanu, když kliknu pravou myší.

Tahle hra není pro mě.