Hej, na ja Dark Souls take posouvam. Sice jsem si uz jakoze vzal tyden volna na konec mesice, ale casovou napln ted mam hodne hustou.
Nejvíc asi že název jednoho videa na playstation accces prozradil lokaci na kterou bych rád přišel sám. Pak spekulace ohledně jednoho bosse z traileru, který jsem neviděl, ale v diskuzi už jsem ten koment spatřil. Nic hrozného.. :D

Jsem na sebe hrdý. :D

A teď odolat a projít celou hru bez netu. To bude výzva :D žádné návody a taktiky.
@Jack_Dark (08.04.2016 09:37): Žiadne dejové zvraty?
Žiadne odhalenie typu Luke Skywalker je otec Bena Kenobiho vďaka nehode so strojom času?

Sakra ešte stále nemám kúpené, nie som si istý či zobrať hneď veľkú verziu s Passom alebo ho riešiť až neskôr keď budú aktuálne DLC.
Ha, odesílá se. Už se to blíží. Přežil jsem to bez spoilerů, jen se dvěma drobnými.
@SilentWolf (06.04.2016 22:37): Více méně. Nicméně musím říct že jsem hodně zvědavý, co dalšího z tohoto studia vypadne. Tak nějak jsem pochytil, že po Dark Souls 3 by se chtěli zamířit na něco jiného než dark fantasy.
Miyazakiho vize například nějakého sci-fi by mohl být solidní nářez.
@Paul (06.04.2016 22:43): Jj. Muj favorite z posledních pár let byl asi first play Reign of Kings, to jsem brečel smíchy:)(asi podobný soudek jako dayz akorát trochu šílenější).

Jinak to teda hodim namedrop - já jsem to pár měsíců sledoval v době, kdy tam byl s Bajem ještě Junglist...nějak nedlouho po tom ho vyhodili, což mě tenkrát dost mrzelo.
Já si zase troufám říct že kdyby každý rok vytvořili podobně kvalitní svět, nacpali tam 4 mocné bossy/bohy/prastaré, udělali zase nějaký příběhový cyklus a hrálo se to furt stejně (obtížnost, objevování záhad) tak mě to minimálně 10 let neomrzí. :D

Ale hru nedoporučuju na potkání. Jen o ní básním.. :D
@Hydr0gen (06.04.2016 16:58): good game jsou supr, hlavně hex :)

@kuler91 (06.04.2016 17:58): jestli tě bloodborne přestalo bavit tak bych na to kašlal, tohle je to samý v bledě modrém, prostě mlátička s pěkným designem světa/monster. Já si pamatuju jak jsem byl na jedničku hyped a horoval za její PC release, dohrál jí, pak dvojku..no a to mi stačilo, z Bloodborne a DS3 už mě zajímaj jen soundtracky. Ten čistě akční gameplay mě už neláká.
Já furt nevím, jestli do toho půjdu. Hrál jsem pouze Bloodborne, kde jsme skončil někde u 9 bosse a pak mě to přestalo z ničeho nic bavit ... Dá se říct, že mě moc nebavilo to prostředí, je tady šance, že je DS pojaté trochu jinak a nebo je v něčem prostě "jiné" ?
Budu mít asi trochu herní krizi do doby, než vyjde U4, tak furt spekuluju co koupit..
Ne, ne, ne, já to hrát nebudu.

Jednička už mám dokonce na disku, ale tohle video mi moc nepřidalo... Přišel bych o nervy, klávesnici, nábytek, ženskou atd...

(btw. tohle je můj oblíbenej pořad o hrách. A pozor,maj vlastní yt kanál i když jsou veřejnoprávní televize:))
A stále jsem si nic nevyspoileroval.. dokonce i ten sběratelský artbook jen vložím do poličky max prolistuju stránky z 1 a 2 a pak to schovám. Snad to fakt klapne.. :D Pokud tam bude nějaký twist ve stylu Bloodborne rád si ho objevím sám.
"Pokud se u her trochu vztekáte, když se vám nedaří, Dark Souls 3 se raději vyhněte obloukem. Vědci z Wisconsinu totiž zjistili, že při hraní her z této série se zvyšuje riziko srdeční příhody o 357,36 procenta." - Bonusweb.
@mazar1234 (28.03.2016 18:09): Já přemýšlí nad collectorkou, ale sošky moc nesbírám (a kdo to vůbec je red knight? :D ) a bojím se že ten artbook bude jen takový aby se neřeklo (viz bloodborne) spíš než 200 stránková kniha. Takže asi to obětuju a půjdu do Quantum Break místo toho. Celkově za ty dvě hry ještě zaplatím míň než za collectorku DS3.

Ale prostě deptá mě to že mé oblíbené YT kanály jsou plné DS3. Ale odolávám fakt úspěšně. Podle mě to bude hodně brnkat na nostalgii a bude to propojené s 1. Takže očekávám hromadu WTF momentů.

Jen prý se to dá dohrát pod 20 hodin, což doufám že byl nějaký rychlík. Už Bloodborne mi přišel kratičký.
@SilentWolf (28.03.2016 17:44): Ja som videl len jedno gameplay video, prvu hodinu hry (1 Boss) a odvtedy uspesne odolavam.
Tie 2 tyzdne uz vydrzime.

Teraz som pozeral priamo Bandai stranku a da sa tam kupit normal digital edicia za 49,99E ak hrac vlastni predchadzajuce DS hry (ja mam DS+DS2+DS2 SotFS) a dalo mi to bonus 5E, neviem ci to da menej ak ma niekto menej DS hier alebo staci iba nejaka ale asi staci mat iba niektoru jednu.
Na steame je za 59,99E.
Na kinguine za 42 finalna cena, to je zase dilema.
To je taková tryzna... jak to všeci hrají, na YT je kotel videí a prý je to naprosto boží... :D zatím žádný spoiler, považuji to za úspěch. Ale stejně se bojím že se to nepodaří..
Už dokončuju jízdu Bloodborne -> Dark Souls -> Dark Souls 2...:)
A i tak jsem se toho "nepřejedl". Nemůžu se dočkat trojky....
(a časem se vrátit a konečně dohrát Demon's Souls)...
Je to trochu těžší no. Ale ne zas tak moc. Změny třeba že když vlezu do pasti v "undead burg - 2.0." (Pate) tak na mě vyběhnou všichni, které jsem měl potkat až v tom průchodu v budově. Tam to bylo obtížné. A v Heide Tower sedí ti Heide Knighti kteří jsou nejprve pasivní ale po nějaké době začnou útočit sami od sebe a to se nedá bez summonu, navíc je tam drak.

Občas se tam také zjeví Pursuer zničeho nic. Ale jak utečete tak zmizí.

A je tam hromada soch, které blokují cestu dál, tak to trochu brzdí tempo.

Duchové z Shaded Woods jsou pak i v ruinách, místo minotaurů, kterých je tam víc.

Je tam navíc jedna flexible sentry.

To jsou tak hlavní změny na které jsem narazil.

Mě to baví moc, s 60fps bugy jsem sice seznámen, ale nevím jak se věci mají. Nějak to nevnímám.
@LIUWIL (23.10.2015 12:10): Sám som po tom zrovna nedávno pátral a nedostal som nikde uspokojivú odpoveď. Všade sa totiž síce píše o "fixed weapon durability" ale nejako som nikde nenašiel to dôležitejšie - polovičný čas na uskakovanie, parry atď. o tom som žiadne info nenašiel.

Takže je to možné ale nie je to vôbec isté či je to opravené poriadne všetko.

Ale ten remaster zase zďaleka každý nechváli, dosť ľudí tomu vyčíta úplne nezmyselné preplácanie nepriateľmi a obtiažnosť je tak zvyšovaná len primitívnym "viac enemy na meter štvorcový" než nejakým skvelým premysleným dizajnom.
Niekto to chváli ako lepšiu verziu ale vôbec nie každý, kto chválil pôvodné DS2.
Nejočekávanější hra. Teď jsem si koupil konečně remaster dvojky, tak jedu to a jsem bombasticky navnaděn. Hry do té doby budou asi jen výplň.. :D že Falloute 4?

Kombinace temné fantasy a Silent Hillu. Tady se snad nemůže nic pokazit.
@Arcee (18.10.2015 04:54): Lze očekávat stejnou návaznost jako mělo Dark Souls 2. Budou rozváděny okolnosti okolo opakujícího se cyklu a střídajících se dob ohně a temna. Způsob vyprávění zůstane (doufám) stejný jako u předchozích dílů, s důrazem na příběhy konkrétních postav.
Má to nějakou návaznost co se příběhu týče? Pokud se tady teda o nějakém příběhu dá mluvit.