Sety si jde samozřejmě s tou "wardrobe outfits" fičurou skládat po svém. Ale musím uznat, že některé ty Cosmetic Sets i vypadají celkem dobře a do světa se hodí, neb představují jednotlivé role v něm.
@Shoggot (29.09.2022 09:35): To ne (ale tuším nepřijdou a stále se nějak na místo činu "teleportují"). Skutečné řešení má tedy teprve přijít. Ale různé grafické bugy při spawnování random plebsu tam jsou furt. Ale to záleží na nastavení hodně. Pokud tam ten ruch máš na nižší úrovni, tak si možná ani nevšimneš.

Btw Cyberpunk už má na xboxu podporu myši a klávesnice. Funguje to úplně v pohodě a i to preferuji. Jakkoliv na ježdění autem/motorkou je samozřejmě lepší controller.
Btw HDR je v Cyberpunku stále příšerné. SDR dalece lepší. Platí stále to, co říká HDTVtest. A poslední patch na tom nic nemění. Že je max jas hry kolem 500 nits (i když máte na panelu násobně více) je ostatně jasný signál. Zvláště, když je na tenhle max jas HDR i přednastavené. Opravdu scífko v dnešní době s tímhle HDR fejkem je hodně smutné.
Funguje mi cross platform savovaní z PC na xbox! Prostě jsem na xboxu ve hře kliknul na ten cross platform, přihlásil se tam ke gog účtu a voilá. :)
Roštáci polský maji z análu kliku, že se japončíkům povedlo tak kvalitní anime, který si CDPR za tuhle hru podle mě ani nezaslouží, ale co já vim.
@Jab (23.09.2022 17:51): přidal jsem+. Měl jsem za to, že už jsem dal. Hned pod tebou je SilentWolf. Ten má též dobrý komentář. Je to celkem vhodná chvíle přiznat, že si vás dva trochu pletu. Přijde mi, že máte takový podobný styl vyjadřování.
@Hitsuran (21.09.2022 18:24): Ano, koukají. Podstatně lépe se to totiž čte. Třeba ty tam sice máš pravopisnou chybu (mně), ale jinak se to čte dobře, používáš diakritiku, interpunkci apod. Ale ten nový koment je jedna věta, kterou jsem po pár slovech přestal číst, protože se to nedalo...
Prý ty cross platform sejvy některým lidem fungují i z PC na konzoli. Pokud tedy mají konzoli z regionů bez restrikcí. Což se nás snad týká. Nebo má někdo jinou zkušenost? :)
@Benzurio (komentář): Mně se recenze líbí!

Tak trochu jsem si vzpomněl na legendární komentáře od Dalighost. Máš teda ještě do téhle kvality daleko, ale do budoucna to vidím nadějně. Dnes rozhodně nejlepší komentář. Budu se těšit na případné přehodnocení! Za mě plus.
@Hitsuran (21.09.2022 18:24): Áno, pozerajú ;) Ukazuje to istú úroveň zvládnutia jazyka a patrí to k reči, rovnako ako slovná zásoba.

Predpokladám, že naznačuješ nejakú poruchu písania (dyslexia) - samozrejme, v takom prípade by som bol trpezlivejší no, pokiaľ to človeku problém nerobí (i.e. neberie to ako osobný útok), na chyby by som poukázal.

Sám viem o čom hovorím - niektorí členovia DH ma nejeden raz upozorňovali na (nechcené) preklepy a hrubky v mojích príspevkoch :)
@Benzurio (21.09.2022 13:40): No, ona není takový problém diakritika, jako spíš interpunkce. Nemusíš psát věty na 10 řádků. Klidně můžeš jednotlivé myšlenky oddělovat tečkami, případně aspoň čárkami. Bylo by taky fajn, kdybys neopakoval čtyřikrát pořád stejné informace. Měj se a ať se daří ;)
@Benzurio (21.09.2022 13:40): Tohle není smska nebo chat v ve whatsappu, rychlost není třeba. Tohle je komentář, kdy je potřeba brát ohled na pravopis a čtivost, i slohový útvar. Jako u recenze, komentář není recenze ale může i tak vypadat.
Držím ti palce a nenech se odradit
@Benzurio (komentář): Zdar, koukám, že jsi nováček, nevím kolik ti je let ale bez teček, čárek, se opravdu nedá psát, tedy psát jo ale číst ne. Já jsem dysletik, takže mám s psaní textu velké problémy ale vše je o cviku. Proto se zkus obrátit na Kwokyho, který pomáhá nováčkům nebo alespoň to tak bylo a znovu si projdi komentář, zkus ho trochu editovat.
Edgerunners super. Hned by byla chuť na další playthrough, ale vydržím do datadisku. Dal bych si klidně další sezónu, o někom jiném a třeba i mimo NC. Ale jak psal níže AlieN ohledně zpracování v enginu hry, tak to bych bral ještě raději. Anime tolik nemusím, takže pro mě Edgerunners táhl scénář/hudba/atmosféra a známé kulisy, nežli to anime zpracování. Jinak tenhle rok jsem shlédl i Cowboy Bebop a Edgerunners mě bavili víc :)

Btw koukal jsem v angličtině (hodí se k settingu, plus giancarlo), ale zkoušel jsem i CZ dabing a přišel mi taky velmi slušnej - pokud si to někdy sjedu podruhý, tak v češtině.