@koudy_cz (12.02.2018 08:10): Tím jsem myslel že starej komp s W7 má jen GT 730, kdežto novej s GTX 760 je s desítkou.

Imho nevím jestli se chci jebat v systému, reinstalovat windows jenom kvůli jedné hře. :D
@Gordon (11.02.2018 00:16): no, tak pokud toužíš si to zahrát, tak prostě nahod OS na kterém víš, že to jede. Třeba i jen kvůli té hry... To jsem svého času udělal třeba pro vietcong s win xp :D
A jak souvisí OS s nastavením kvality hry? (jako s tím PC?).
Tak po vyčerpávajícím pětihodinovém rozhovoru s EA podporou a dvaceti restartech kompa jsem se nedočkal řešení, ale alespoň mi hru dali i na origin účet ze kterého hra také nefunguje... :D

Mám podezření na Ryzen. Protože si prej hra nerozuměla ani s FX CPU.
TYVOLE! teď to nejde zas mě, koupil jsem si to na Steamu a nefunguje to. Zkoušel jsem zatrhnout kompabilitu, správce, prohodit biny, cracknout to. Nic prostě nefunguje, (Win 10) se na to můžu...
Mám to všechno tak, jak má být. Hra nenaběhne ani s módem, ani bez něj.....Jak steam verze, tak krabicovka...WTF?!
Buď to, co píše Gordon anebo si ověřit, zda jsi otevíral přes správnou ikonku (32 a 64 bit) anebo hledat na netu či to tvé řešení.

Ale Crysis byl měl běžet na všech systémech. Já to normálně valil na sedmičkách i desítkách.
Safra, asi budu muset koupit elektronickou verzi. Po instalaci z originálky to hlásí nekompatibilní systém. WTF??
@Paul (13.11.2017 13:31): no jo, ale s PS4 už zase nemám tolik času a backlog bobtná :-) ten mod jsem zkusil, hned na začátku se dá nastavit den místo noci, což je fajn změna. ale jinak tam pozoruju docela viditelné obrysy předmětů a mizerné vyhlazování
@Garret (13.11.2017 12:52): však to je chvályhodný zvyk :) Akorát je škoda že tehdy ještě Crytek necílil na víc jader, Crysis neumí využít víc jak 2 jádra a mít ve všech misích 60+ stejně moc nejde ani na dnešním hardware :)