Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Crawl

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
11.04.2017 PCPS4XOne
19.12.2017 Switch
Vývojáři:
Powerhoof
Oficiální stránky:
http://www.powerhoof.com/crawl/
Crawl je arkádová akční řež s RPG a roguelike prvky, určená pro jednoho až čtyři hráče. Je vyvedená v jednoduché pixelartové grafice a celá se odehrává se v temné kobce viděné z izometrického pohledu.

Princip hry spočívá v tom, že si jednotliví účastníci rozdělí role – první hráč se ujme role statečného reka, vydávajícího se do temného podzemí porazit temného pána, zatímco ostatní se mu v tom snaží zabránit. Hrdina má za cíl prozkoumávat náhodně vygenerovaný dungeon plný pastí a nepřátel, nacházet stále lepší vybavení a kouzla, míchat elixíry, vylepšovat si statistiky, vyhýbat se smrtícím nástrahám a hlavně – bojovat s monstry.

Na druhé stráně barikády se další tři hráči chopí duchů, kteří mohou posednout různé objekty, pasti a příšery nacházející se porůznu v arénách a snaží se lidskému vetřelci sebrat život. Stejně jak přibývají hrdinovy levely, tak soupeři dostávají k dispozici nové, větší a smrtonosnější typy oblud.

Když se hráči v kůži posednutého monstra nebo pasti podaří zabít hrdinu, nastupuje na jeho místo. Toto kolečko se opakuje, dokud lidský válečník nedosáhne desátého levelu. Tehdy se otevře portál vedoucí k velkému finálnímu bossovi, jehož různá chapadla, končetiny, hlavy nebo oči ovládají ostatní hráči ve snaze zamezit lidskému protivníkovi dokončit jeho poslání.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.