@Fritol (16.10.2022 14:04): Možná to dělá ten cover, který vypadá jak u každý druhý mobilní hry. Každopádně Costume Quest asi tak neúspěšný nebyl, když se dočkal pokračování. I když šlo spíš o takový druhý datadisk.
@Jack_Dark (16.10.2022 13:24): To je pravda, ale tady to zarazí o to víc, že je to poměrně stará hra, několikrát bundlovaná, na epicu byla zdarma a je v gamepassu. A Double Fine je poměrně populární studio. Čekal bych tedy větší zájem.
@Fritol (16.10.2022 12:33):  Právě naopak máš zkreslené představy jak vypadají na poměry DH hry které nikdo nehrál a nehodnotil. Jsou tu obrovské množství her co hrálo/dohrálo a hodnotilo do 5 lidí. Najdeš tu i spoustu které hráli dva lidi a to jsou hry co nejsou zapadlé tituly a netýká se to jen indie produkce.
Super hra, vyloženě se mi to trefilo do nálady. Má to tempo, příjemný humor a jednoduchou hratelnost, do které se každý hned dostane a žádné zbytečné natahování.

Trochu se divím, že tu mám první hodnocení po víc jak dvou letech. Další zapomenutý indie klenot jako Capsized nebo Tiny & Big zdá se. :(
Další z mála pc her kde je zážitek s gamepadem mnohem lepší než klávesnicí. Povedená jednohubka, škoda repetitivních soubojů, mohlo tam být trošku více možností.
Giveaway pro členy DH100 steam skupiny. Pro fanoušku prvního dílu jistě skvělá příležitost :-).

Hodně štěstí všem.
@Bodkin (14.10.2012 01:31): Bodkin u tebe fakt nevim jestli to je ironie nebo to myslíš vážně :-D. Ale mně se ten styl celkově zamlouvá, nic agresivního a radostně vyhlížejícího jsem dlouho nehrál :-D
Po nějakých třech hodinách můžu zatim říct, že je to přesně to co očekávám od tvůrce Psychonauts :-) Je to fakt krásná hra co se týče stylu a vizuálu, uplně z toho stříká pozitivní energie :-D :-)