Cloudy With a Chance of Meatballs

Zataženo, občas trakaře

18.09.2009

Animovaný film Cloudy with a Chance of Meatballs (u nás uveden pod názvem Zataženo, občas trakaře) se jako většina dočkal také vlastní počítačové hry. Film (a tedy i hra) je inspirován dětskou knížkou o mladém vynálezci jménem Flint, který vynalezne stroj schopný zajistit, aby místo deště na zem padaly nejrůznější potraviny. Jakmile si uvědomí, co tím způsobil, záchrana celého města bude jen na něm...

Základem hratelnosti je klasická trojrozměrná plošinovka pro děti plná různých překážek, šílených nepřátel a ještě šílenějších zbraní z dílny hlavního hrdiny. Vaším hlavním cílem potom bude zpacifikování všudepřítomných obřích hamburgerů, špaget a dalších pochoutek právě pomocí Flintových vynálezů. Nechybí ani různé hádanky.

Hra obsahuje přibližně 20 různých úrovní, jak ty známé z filmu, tak i ty, které se ve filmu vůbec neobjevily. Nechybí ani kooperativní multiplayer pro dva hráče.