Dohráno podruhé :) Pořád jde o relaxační titul ale na novějších systémech zlobí nejspíše optimalizace.
@koudy_cz (23.12.2014 10:06): No na tu aktuální akci nejspíš ano. Nicméně třeba v budoucnu zas něco rozdá. Každopádně, nijak zvlášť v emailu nespamuje, jednou za 1-2 měsíce přijde newsletter, jinak nic. Takže z tohohle hlediska je to v pohodě.
@Mirus (22.12.2014 20:42): Přesně tak Steam kód dostal každý přímo v newsletteru. Paradox čas od času hry tímto způsobem rozdává, shodou okolností zrovna Cities in Motion už kdysi rozdával, myslím že za vyplnění ankety. Tehdy to bylo na GamersGate, tentokrát je to na Steam.
Přátelé, prosivám. Podařilo se vám rozjet v CiM mapa Lost Heaven? Mě vůbec ne, už stím bojuju asi týden a furt nic. Mapa se načitá ale během načítání hra spadne. Mám všechny potřebné věci.
Pokud vyplníte tento dotazník, dostanete Cities in Motion zadara. Ale prý "The survey deadline is March 31st and codes will be sent out to all participants a few weeks after that."
Tohle má tak úžasnej potencial ale ty nerealný a přehnaný zácpy přes celý město dokážou zničit nejedno dopravní imperium...