Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Castle of Magic

říjen 2008
10.03.2009
23.11.2009
25.03.2011
2015
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Náš protagonista se svou kamarádkou hráli příliš dlouho videohry, až se jejich konzole nakonec porouchala. Nezbývá jim nic jiného, než se zabavit jiným způsobem a když venku na pláži objeví záhadnou truhlu, pustí se do největšího dobrodružství svého života. Truhla je totiž kouzelná a přenese je do pohádkového světa, kterému vládne zlý čaroděj a dvojici dětí unese. Byl dlouhou dobu sám a pro zahnání nudy dá našemu hrdinovi za úkol projít několika jeho světy plných nástrah a nebezpečí. Pokud to zvládne a na konci jej samotného porazí, pustí jeho kamarádku na svobodu.

Plošinovka Castle of Magic hráče zavede do pěti různých světů, které obsahují vždy tři úrovně nabité fantazií, logickými hádankami a nepřáteli všeho druhu. Ti se dají likvidovat buď skokem na hlavu nebo s použitím magické hůlky, která je promění v kámen. Po sebrání power-upů lze získat i nové schopnosti a zbraně, například luk.

Oproti originální J2ME verzi disponuje DSi verze novinkou v podobě využití kamery. Podoba některých charakterů může být změněna pořízenými fotografiemi a focením požadovaných barev lze získávat power-upy. Své verze se později dočkal i operační systém iOS, kde je hra kompletně přepracována do 3D.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.