Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator

83
6 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
simulátor > závodní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.07.2017 PC
25.06.2019 PS4XOne
Vývojáři:
Red Dot Games
Oficiální stránky:
http://www.playway.com/fordevelopers/10004…
Ve hře Car Mechanic Simulator 2018 ze stejnojmenné série se vžijete do role automechanika, jehož životním cílem není nic jiného než opravovat auta a vydělat si tak na živobytí.

Budete vlastnit garáž, kterou můžete vylepšovat a která vám poslouží k opravě více než čtyřiceti aut od osobních vozidel po klasické americké sporťáky, které můžete vydražit v aukcích. Dostanete pod ruku třicet let starý vrak, který proměníte v naleštěného veterána, k tomu vám poslouží přes tisíc vyměnitelných součástek. Například motor můžete rozebrat na všechny možné díly a pak zase složit, vybrousit karoserii, zbavit ji koroze a nakonec jí nalakovat novou barvou. Poté co zprovozníte auto, můžete se v něm sami projet nebo ho rovnou prodat a finance využít na vylepšení garáže nebo nákup součástek.

Hra obsahuje rovněž tuning aut, automaticky generované zakázky opravy vozidel, závodní dráhu a také se může pyšnit fotorealistickou grafikou. Hra je lokalizovaná do češtiny.

Formou DLC můžete zakoupit nová vozidla.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.