Určitě si to zahraju, jak bude příležitost, jinak střílečky už beru jako fajn zábavu, ale jen málokterá přinese nějakou lepší atmosféru. První díl to podle mě nepřekoná. U prvního dílu mě bavil ten začátek, kde jen nestřílíte. Myslím ten příchod toho mexikána Billyho do toho města. Za to si hra zaslouží 90%, zbytek už jen klasika - stealth, akce.
A jak mi to pojede na MSI N9800gt 1 gb ram? :-)

Ale jinak by mě zajímalo, jestli mě hra překvapí. Bavit mě určitě bude, ale jestli překoná první díl? Tak to fakt nevím. Prostě do srdcovek se mi určitě nezaryje.
Která pasáž je tam nejlepší asi?
To zas prr, na X1650 Pro jsem hral Oblivion na max. sice 15fps, ale hral :)
(ale iluze ze na tom tohle hratelne pobezi bych si taky moc nedelal, je to jen o chlup vykonejsi jak X700 a na te jsem kvuli mizernym fps nehral ani jednicku :))
To je jasné :-)
Jinak, já se nebojím, toho, že by nebyla plynulá na mojí grafě :-)
Ale upgrade by to asi chtělo.
Tak to jo, ale že by byl Juarez i na nejmenší detaily tak náročný? No nevím, ale tak jak jsem se díval, tak pixel 3 to má no.

Jedno je jasné, já se toho, že tuhle hru nerozjedu, nebojím :-)
Pivo: Pravděpodobně to rozjede (radeony série x1000 už obsahovali potřebné technologie), ale prohlížení obrázkového alba bude plynulejší :). Tahle karta se zadýchá i u Oblivionu na střední/nízké detaily.

PS: Zrovna teďka se mi tu v šuplíku válí x1300 a x1600 :-)
Kámoš se mě ptá, jestli to rozjede na grafice ati radeon X1600. Já se v ati radeonech moc ( vůbec ) nevyznám a nevím, jaký pixel a vertex shader vyžaduje tato hra a jaký má tato grafická karta.

Sice to jde v pohodě zjistit na netu, ale možná budete rychlí a napíšete mi toto info tady :-)
Jestli to jde hrát na této grafice.
Mě to pustilo už ve druhém chapteru - za půl roku si půjdu koupit krabicovku a zkusím to znovu.
Zatím mizérie. Jsem ve třetím chapteru a nemůžu říct, že bych měl chuť pokračovat dále. Raději si znovu zahraju skvělý první díl...
Já bych řekl, že je to taková klasická zábavná střílečka ze západu. Průměr (průměrné dobrá střílečka) s dobrým neokoukaným designem - dal bych tomu tak 75%, ale možná mě to překvapí, jak si to zahraju.
Zatím docela paráda, jen mi trochu chybí ty oddechové stealth/adventurní pasáže z jedničky...
kruci ted jsem si teprv vzpomnel, docela mi tam chybela klavesa pro boj zblizka. neprital vas klide puskou mrdne ale ja mu musim narvat bouchacku do nosu bo kopance se nekonaj...
Jop, ten spoiler je v jedničce, takže kdo hrál, tak to asi ví. Alespoň s tím starším a nejmladším co se stane. S tím williamem a billem fakt nevím, ale zdá se mi to čudné :-)
popis pribehu v nesmyslne vete xD bratri jsou kamaradi , potkaji babu , stanou se bastardy, jeden zabije tretiho bratra a nakonec ten co ho zabil se stane reverendem a odda toho druheho bratra s tou babou kteri budou mit dite pojmenovane po mrtvem bratrovi
To se mi právě na té jedničce líbilo a ono to tu není :-(
Tak pro mě to bude takových 75% si myslím - slušnější akce.

Silent wolf - Jo odlesky mě rajcují, ale nějaký pořádný spoiler by tu nebyl? :-D
ano jednicka je moznostmi mnoho dale a takovy unik s horici stodoly , plavani v rece mezi kameny a citovani bible uprostred prestrelek ma sve kouzlo :) tohle je jen cista akce no ... ale po tech "odpadech" typu prototype,ghostbusters a fuel je tohle jednoznacne spicka
Pivo: Mě zklamalo že je to jen akce a některé zajímavé prvky z 1 tam tedy nejsou, naštěstí je ale ta akce celkem povedená, a hlavně se to celé odehrává v zajímavém prostředí, žádná druhá světová nebo budoucnost
A spousta lidí na to zase nadává trochu. Ale bavit by mě to mohlo. Tak zaspoilujte někdo - wolfe ty to umíš :-D
a co jinak , dohral to uz nekdo ?? ten konec je spravne epicky :) uz dlouho jsem nic nedohral tak jsem opravdu hodne nadsen..
No, pro mě je to takový minispoiler a hru jsem nehrál. Vůbec mi nevadí, stejně už jsem to věděl z recenzí, já nevím proč to někoho nasere :-/
SilentWolf: Jenže ta scéne je na začátku, protože nevíš co se vlastně stalo, a teď to vím :/ A už mlč! I tohle byl svým způsobem spoiler o spoileru :-/
Jo jednou za cas tu neco napisu a naseru polovinu lidi , to nedokaze nikdo jiny nez ja xD nejhorsi je ze jsem si proste v tu chvili ani neuvedomoval ze neco jako spoilery existuje , ale na druhou stranu ta scena je hned na zacatku hry
naaaajs taky sem si to precet!!! to je parada, kdo chce cist spoil ctete nize SW(a ja este ze si to prectu, pac tu Wolf dlouho nic nepsal:D) nemuze to admin skryt??? je to docela masakr :( este ze sem uhl zrakem, ale stejne to nejvic spoilujici sem videl, snad to za toho pul roku zapomenu....
Tu jsem ještě nedohrál - ale stejně sem myslel, že to skončí jinak - no nic :-/
Sakra to jsem si neuvedomil, clovek pise ani nevi co ... ale stejne .. tys nehral jednicku ?
dlouho a opravdu dlouho jsem hru nehral tak intenzivne jako tohle ... dohrano na tri spusteni coz se u me stava malokdy kdyz me nebavi hrat dele nez 15 min jednu hru. uzasna hra .. jen mi trochu vadily ty duely , zabije vlastniho bratra ale aby se na to posledni hovado tak nasral ze vytahne zbran zatim co keca a provrta mu mozek to ne , a taky skoky , parkrat jsem mel nekde preskocit a povedlo se mi to az napotreti , skoro jsem nebyl schopen odhadnout kam jde skocit a kam ne.. a to jsou jedine zapory , jinak je to paradni zazitek ... jo a jeste prvni mise ktera je trochu nudna, ta me donutila hru poprve vypnout (cast s delem)
no ve videich vzdycky nepritel nestacil ani zareagovat, tak mi to prislo divne :)
no ve dvojce jsou duely celkem tezke jak svina, ale po par nepratelich se to clovek nauci zvladat a pak uz to jde... v zasade hodis doleva doprava tak abys nepritele udrzoval porad pred sebou, pritom mysi drzis ruku co nejbliz zbrani. No a v momente kdy se ozve signal (obvykle chvilku pred tim prestane hrat hudba, ale ne vzdycky) musis mysi rychle smerem ke zbrani a zpatky nahoru kdy uz tam budes mit zamerovac a vystrelit driv nez nepritel, na coz je kurevsky kratka doba, takze vetsina kulek konci v rozkroku :)
pipboy: a jak jsou na tom ty "duely" to mi v traileru prislo jako paradni vec(nvm proc sem si vzpomel na Dragy z Undergoundu :D) ale asi na tom moc nezapracovali aby to bylo psychologictejsi a zabavnejsi-jakoby jen vytasis strelis a je to, takove jakesi moc jednoduche....no sem zvedav jak na tom bude s 7600GT skoda ze sem propas ten level s CoJ tehda i s CZ titlama, ted je originalka stale hodne draha :( mohli by slevnit.
no me jednicka na 2.1GHz / 1 GB ram / X700Pro 256MB mi to jelo 15-20fps v klidu na minimlani detaily a jeste se to skubalo, tak jsem se na to vysral :)
"Kdyby byla 2jka a autoři si vyhráli ještě s některýma věcma, které bych tam uvítal, jako teba trochu rozšířit možnosti jízdy na koně(naskakování za jízdy,jezdit zavěšený a zkrátka ty všemožné kousky z filmů), a taky mi strašně chyběla interakce s vlakem.Úplně nejvíc jsem očekával misi kde bych sprintoval za vlakem, na konci se chytil, vylezl na střechu, přeskakoval bych vagóny až k lokomotivě a třeva ho přepadl, odpojil vagóny a prostě spostu takových známých momentů, které by byly zcela famózní.Nebo něco podobného co bylo v Návratu do budoucnosti III:)." cast meho komentu k GUN

pipboy: na tydle herni okamziky zkratka cekam a nemluve o tom, ze jizda na koni v GUN byla totalne fascinujici :)
btw hral sem jen GUN,ktery me privedl k westernu jako takovemu, zkratka ted uz mi neni proti srsti se koukat na filmy, tak sem posledni dobou zkouk Krajinu strelcu, 3:16 vlak do Yumy a dalsi, ti pistolnici me docela chytli a neni to k zahozeni, za coz tedy GUNu dekuji
na CoJ se chystam,ovsem nvm, zda jednicku rozjedu, zda se byt celkem narocna...
hmm neprijde mi to jako material na srovnavani :) navic si gun uz moc nepamatuju... ale... podle toho jak jsme hodnotil by mel byt lepsi GUN no :) (kazdoapdne GUN 2 by bylo awesome)
zajimalo by me, jestli nekdy udelaji GUN 2, to by byla velka konkurence :) takhle nema konkurenci a RDR vychazi az listopad ci kdy....to vypada ovsem taky dobre, engine z GTA4 mi na pohled prijde koukatelny

pipboy: co radis vys GUN ci CoJ? :)
za thomase urcite ne, co ray to nevim, ale urcite by to s nim slo lip uz proto ze vydrzi vic kulek... kazdoapdne v tom dostavniku se muzes jne tocit do kolecka a pripadne se skrcit. ale nepomaha to moc bo steny jsou prustrelny nebo nekde vycuhuju, kazdopadne prdel mi to nezachranilo :)
pip - "Za všechny bych jmenoval odrážení jezdců z vnitřku jedoucího kočáru..."

jo, to robilo problem aj brachovi, malem u toho roztrieskal klavesnicu :) Ja som si potom k tomu sadol a spravil to na prvy raz :)).
Určitě? V nějaké videorecenzi se o něm tuším zmiňovali... snad to nebude jen doména konzolí :-/
Celkem zklamání, asi jsem od toho čekal moc, hlavně ale nakonec nejde kampaň cooperative :(