Britska kampan mi prisla znatelne lehci, ruska docela taky, az na posledni misi, ktera je fakt nesmysl a bez quicksave bych to asi jen tak nedal :), hlavne ty stuky, ty me vzdy sundaly... pamatuji se, ze tahle posledni mise mi delala trable, ale ze az takove, asi starnu :)

Nejvic me stve asi na obtiznosti to, ze vojaci maji aimbot a z votocky to napali mezi oci, jen co lehce kouknu za roh, pak je to jen o tom se naucit pozice nazpamet a o neni ono, navic nekonecne vlny nepratel me ve hrach vzdy stvou, proto ta americka kampan je nejotravnejsi... jednoduse mi ta obtiznost prijde nefer, oproti jinym fps :)
@Cobot (13.08.2020 23:05): no, to je právě to, přijde mi, že ten postup dopředu je hrozně tvrdý :D... a to mám na cod nahráno mega hodin... já jsem cod 1 dohrál třeba 10x, UO tak 4x... na mp mám určitě hrubě přes 2000 hodin... ale někdy, co ty nepřátelé střílí, to je hrozný, zlatý MP :D
Já si nemohu pomoct, hraji na druhou nejtěžší a přijde mi to sakra těžký :D, buď už fakt stárnu nebo nevím, ale jsem pořád mrtvej... jakože fakt hodně často a to normálně hraji MP...
@PavelU (22.12.2015 01:59): A nechceš to zase přidat do Odkazů? Není toho moc a tady to za deset dvacet let zmizí v lavině dalších dvaceti příspěvků v diskuzi :D

Jinak jsem ti to asi nechal smazat já (sorry), procházím si teď profily mnou dříve hraných her a dopluskovávám komentáře, odkazy, zajímavosti, videa..., takže nefunkční věci mi přijdou pod ruku a pokud na daném webu není daná věc k nalezení, dál to už nedohledávám. Pokud to na daném webu je jen s jinou URL, tak ji nechávám změnit.
Grafika se zlepšila? Vždyť je stejná, jen a pouze kouř je jiný (ale neřekl bych, že lepší).
Fg: To je pravda, ale keď sme pri tom Treyarchu (myslím ešte starý Treyarch), tak minimálne na Call of Duty 2: Big Red One nedám dopustiť. Na PlayStation 2 je to jedna z mojich srdcoviek.
taze to neco dobreho prave pochazi z napadu male skupinky byvalych GMI :D, radej to melo byt samostatne studio, jelikoz v Treyarchu si zahrabali potencial :(
Přidávám se k názoru Fg, ne že by ty ostatní byly špatné, ale už je to poměrně to samé.
marwel: pro me tohle zustane neprekonanym a nejlepsim CoD a je velka skoda, ze tak kvalitni studio nedela na nejake AAA hre :(
Neprišli ste niekto na to, ako prejsť misiu "trainbridge"?

V časti keď uložíte na most výbušniny a idete ich odpáliť, váš parťák zdvihne ruku, lenže ako vyjde vlak, napíše mi to, že misia neúspešná. Ako som zistil, tak viacerí mali podobný problém. Neviete či by to vyriešila reinštalácia alebo patch 1.51 ?