Chark: Steam overlay je to, co říká Nate. V nové verzi Steamu už jde vypínat pro jednotlivé hry. Před tím to šlo jen pro všechno najednou. Postup: Ve Steamu klikni na CoD4 pravým myšítkem, dej Properties a zruš zaškrtnutí u "Enable Steam Community In-Game".
No tohle je to, co jsem musel vypnout, jinak to nefungovalo. Je to myslím položka v Nastavení In-Game Steam Community. Viz některý můj předchozí příspěvek.
Chark: Steam Overlay je to ingame menu Steamu (spouští se Shift+Tab) a PB jej opravdu nemá rád.
Předpokládám, že je to takové to Steam Rozhraní, tak to vypínám (nechám jenom v ikonce u hodin) když zapínám nějakou hru.
Chark: A máš vypnuté steam overlay? Protože poslední verze PB si s ním nerozumí.
Zdá se, že jsem to vyřešil: Nejdřív jsem odinstaloval a pak znova nainstaloval PB. Pak se objevila další chyba číslo 125120, kterou vyřešilo vypnutí Ingame Steam Community v nastavení Steamu. Teď už jede všechno v pořádku.
Tak s tím Punk Busterem nevim. Nahrál jsem všechno podle návodu, tam kam jsem to nahrát měl a dělá to pořád to samý. Když zapnu hru, napíše mi to, že PB je Disabled, tak to v Options zapnu a pak mě to cca po dvou minutách vyhodí s tím že No Packet Flow. Nevíte něco co s tím? Nebo to mám zkusit znova všechno nahrát znova?
Walome: Jako problém v singlu nebo v multiplayeru? V multi se to tuším u harcore serverů nezobrazuje... (ale možná se pletu ;-) )
Walome: To je pak více akrádové aspoň, v CoD 5 jsem byl za to vděčný a věřím, že bys byl i ty. Tam byla obtížnost stupidní a furt jsi šel dopředu, akorát házeli za každým vystřelným nábojem jeden nebo dva granáty. Takže jsem se prostřílel a odnikud vyletěly 4 granáty a já šel do vzduchu. Už ani útěk nepomohl. Tam to bylo o nervy a bez ukazatele bych to ani nedohrál snad :-D. Ale vážně nevím, zda už jde vypnout.

Když si vezmu, že byly někde checkpointy blbě rozmístěné, já pět minut střílel, všechno mrtvé a těsně před checkpointem mě zabil desetkrát po sobě granát, to nasere :-)
Kupodivu si na to stěžovali i často v recenzích, takže jsem nebyl sám.
Zatím mě to baví, ALE proboha, dá se nějak zrušit ten ukazatel granátu? Opravdu se mi nelíbí, že mi někdo hodí pod nohy granát a ukazatel mi řekne, kde je...
Falagar: CoD4 nemá steam cloud, takže si musíš profil zálohovat, stejně jako u retail verze.
Tak mě to donutilo po hodině stahování nainstalovat beta verzi nový verze steamu a zase to jede... člověk si to zaplatí a pak ho to sere, ať se pak nedivěj, že si to lidi stahujou a crackujou.
Chark: Tady máš link na stránky PB. Můžeš sice zkusit PBsetup, ale mě to nikdy problém nevyřešilo. Takže zbývá jen nakopírování příslušných souborů na správné místo. Jako hráče tě zajímají:
pbsec.htm ... patří do Steam\steamapps\common\call of duty 4\PB
wc002219.htm a wa001407.htm ... patří do Steam\steamapps\common\call of duty 4\PB\htm

Nate: Ale to je problém všech verzi CoD4, ne jen Steam verze.
Když PB vyhazuje, je nutná jeho ruční aktualizace (viz web PB). Mě osobně se PB ani jednou automaticky neaktualizoval a to jsem CoD4 instaloval více jak 10x. Pokud bude i potom blbnout, přijde na řadu ruční reinstalace a pokud bude stále blbnout, tak doporučuji skočit z okna :)
Hm, tak se mi stáhlo asi 10% a teď se nic neděje, jen je tam Updating a jako co teď... ?
To mi povídej - teď jsem si zveleboval pokoj a hry mi zabírají celej foch ve skříni, kam by se toho jinak tolik vešlo!!! Ale vyhoď to, když se k tomu vážou vzpomínky...

Inu, už se to stahuje, docela to frčí :-D
Walome: jo jo ze začátku je to divný, ale teď jsem rád, že mi ty krabice doma nepřekáží.
Wow, to je divnej pocit, člověk si něco koupí a ani si na to nemůže šáhnout :)
Pravděpodobně adresa kam by ti měl přijít účet, takže asi prostě klasicky kde bydlíš.
Hm, to bych nesměl bejt lama a musel bych umět nakupovat přes net :-D Co je billing address?
No právě, je to docela fest drahý... ale rád bych si zahrál nějakej novější díl...
Já bych do toho šel už jen kvůli možnosti hrát (možná, záleží na náladě punkbusteru :D) multiplayer. 300 není zrovna málo na akci, ale CoD se obecně nerado zlevňuje.
na steamu je tohle asi za 300 (jestli umím dobře počítat :-D). Mám do toho jít nebo si mám počkat až zlevní dvojku? Jen tak mimochodem, naposledy jsem hrál Call of Duty JEDNA :-)
Jo tak to ja bych se mohl pochlubit pouze dvojkou, jednicku nemam nainstalovanou a statistiky si samozrejme nemuzu pamatovat.
Nick: Indian

Počet zabití: 32 440 mrtvých
Počet zásahů do hlavy: 3 221 úspěšných
Počet asistencí: 1 081 výpomocí
Nejdelší streak: 30
Počet vlastních úmrtí: 25 981 smutných událostí :-)

Celková doba strávená ve hře: 11 dní, 11 hodin, 1 min

pochlubte se jak jste na tom vy :-)
Jak je to s tím Pricem? Vy jste říkali, že to někde schytal, ale já ho viděl na úplném konci. Kde jsem přehlédl, že ho zabili?

EDIT: Znova jsem si to projel tu poslední misi a on neumřel. Jen byl raněný, takže nevím, proč jste se kdysi divili, že je ve dvojce. Ty rakety ho přímo nestřelily, jen hodně zranily.
Kubulus: Třetí nejtěžší obtížnost je druhá nejlehčí.
Když o tom tak přemýšlím, tak jsem v mp hrál téměř výhradně HQ - na nějakém ruském hardcore serveru. Jiné mody mne moc nebraly. Je to zvláštní, protože v pokračování HQ naopak moc nehraju.
A LMG jsou moje nejoblíbenější zbraně. Mám rád, když nemusím často přebíjet - a málokdy stejně přežiju dostatečně dlouho na to, abych v nich přebít stihnul. ;-)
G36 hazi stejne jako MP5ka takovym stupidnim zpusobem do stran a strelba po davkach v COD nefunguje. Klidne si zkus strilet po jednom a stejne bude hazet v pravidelnych intervalech doprava doleva. AK47 hazi spravne predevsim vzhuru a to mi vubec nevadi. Naopak treba v Crossfire zabiju snipera spis Akackem nez M4kou ci G36kou.
Tak to je opravdu jenom subjektivní pocit. Pravda je, že M4 a G36 jsou nejpřesnější zbraně a AK-47 naopak nejvíc kope (přesto je to moje nejpoužívanější zbraň). A vůbec, já stejně hraju jenom hardcore, takže tam můžu klidně běhat s pistolkou.
M4 je priserne slaba a ani tak presna jak udavaji neni, M14 je horsi nez G3 a pouzitelna jen v hardcore modu, G36 na me nepusobi jako zbran nybrz jako hracka pro deti a ma priserny hip-fire a recil (i kdyz ma byt udajne take velmi presna). Jak jsem rikal, jde o subjektivni nazor a osobne nevidim jediny jiny duvod s nimi hrat nez pro splneni challenges.