hale, hoši, kolik CD obsahuje plná hra? nainstaloval jsem to a pro single player to chce CD. to, co mám v mechanice, a ze kterého jsem hru instaloval to nebere. na spuštění MP to stačí. tedy, kolik CD plná obsahuje?
Nová modifikace, která obsahuje nové zbraně, grafiku a řadu dalších věcí. Je to jen vylepšená původní kampaň. Funkční na verzi 1.7. CoD4 GOTY je nutné updatovat na 1.6 a 1.7, jinak se mod nespustí.
@Phoenix (01.07.2013 20:12): Ten druhý odstavec vystihuje přesně to, co jsem měl na mysli. Spád hry se na těžkou obtížnost v některých místech rozbíjí otravným respawnem. Nedá se ani říct, že to bylo tak těžké, jako spíš nudně zdlouhavé. Nepovažuju to ale primárně za chybu. Single player zkrátka není dělaný na vysokou obtížnost. Ta hra má být jednoduchá.
@Kubulus (01.07.2013 19:15): Právě díky skriptům a nemožnosti se na cokoli nachystat nebo udělat maličko jinak jsem druhé hraní na poslední obtížnost (poprvé jsem hrál na druhou ze čtyř) zabalil někde ve dvou třetinách, protože tak byla hra všechno možné, jenom ne zábavná.

Hra, kde se respawn protivníků utíná tím, že s výkřikem uráá na rtech popoběhnu koridorem třicet metrů vpřed případně stejného borečka sejmu desetkrát za sebou, protože s mým řešením autoři nepočítali, si hraní na těžkou obtížnost (narozdíl od opravdu dobře vymyšlených lahůdek typu Far Cry nebo Project IGI) opravdu nezaslouží.
Poprvé na Hardened mi to přišlo příjemný, člověk se musí krýt a dávat si bacha, ale funguje to. Druhé hraní jsem si troufl na Veteran, a to už je zosobněné peklo. Po milimetrech jsem tam nakukoval do místnosti, jestli tam nikdo není, a když jsem tam vběhl, spustil se skript s vykopnutím postranních dveří nepřítelem a já dostal smrtící dávku.

Na druhé straně má takový Chernobyl pak úplně nový říz, a při tamnějším útěku dokáže navodit skutečný pocit beznaděje, když se i z obyčejného psa stává problém.
Já jsem to hrál na nějakou vyšší obtížnost a řekl bych, že to téhle hře vysloveně škodí (na první hraní). Ta je přímo dělaná na jednoduchou obtížnost (tj. aby příběh odsýpal a hráč byl neustále strháván naskriptovanými událostmi).
No nevím, třeba mise v Černobylu vyšla skoro na hodinu. Je pravda, že jsem se s u některých přestřelek docela zapotil a i párkrát zopakoval Hrál jsem na Regular.

Asi je ten rok bez hraní stříleček znát. :)
Řekl bych, že 5 hodin je na lehký obtížnosti úplně v klidu, však tam to můžeš celý proběhnout dost rychle a bez záseků. Trochu těžší to začne bejt až na hardened, a i tam člověk musí víckrát opakovat jen asi dvě nebo tři místa za celou hru.
@valcik (15.05.2013 08:40): Nice! :)) Taky dělám co můžu... :D Ale jsou tam fakt borci, který před tebou tancujou, že nevíš čí seš a pak tě vykudlej! :D

Fakt se někdo někdy stavte, aspoň na zkoušku, IP serveru je 85.25.100.171:28965. :)) Vím, že je tu mezi váma spousta megahustejch killerů! ;-) A můžete se tím pádem vyřádit na jedný lamce. :D Ovšem nejlepší je závěrečnej fight mezi dvěma nejlepšíma z týmu, maximálně epický... a ta music k tomu! :))
Kdo by měl někdy chuť párat se knifem, tak tady 85.25.100.171:28965 je docela prča. :)) Některé mapky jsou brutálně barevný! :D
@ViRus (15.03.2013 21:15): "Smutní" nad přesunem skillů potřebných pro Q3 a spol oproti CoDům, který se distribucí zbraní a perky a streaky už tolik nespoléhá na přesnost a rychlost, ale díky všem těm fíčůrám dává šanci jak překonat rozdíl mezi nováčky a mazáky a říká, že tady těch starších twich her se už moc nedělá a že by bylo dobré to nějak vyrovnat. A pak tam dává jako ukázku match nějakých profíků v Q3A, kde to jeden z těch hráčů komentuje, proč to dělá tak a co teď a na co čeká atp.

Tak, každopádně já to nevidím až tak bledě - Tribes:A, Red Orchestra, CS:GO, Natural Selection 2 - to jsou slušené ukázky toho staršího gameplaye.
No jo, ale pak to dopadá, že se někde někdo probudí bez peněz, že?
Nicméně bylo super, že jsme se tam sešli v takovém hojném počtu! :) Moje oko plesalo, ale kvér jaksi stagnoval, páč tahle hodina mi nesvědčí. :D

Těším se na další DH boj!
@NateLogan (03.03.2013 23:07): Sakra ved som si stiahol zo stranky punkbuster aktualizacny file co tam bol a vsetko sa nainsatlovalo. Akoze na akej inej stranke to mam aktualizovat ked nie u nich? To je fakt demencia totalna.
@mazar1234 (03.03.2013 22:31): To kickování ze serverů znamená, že nemáš aktualizovaný PunkBuster. Problém je v tom, že ten křáp se neumí spolehlivě sám od sebe aktualizovat, i když tvrdí, že je všechno OK.
No pokrok, stiahol som nejaky 1.6 patch ktory sa nainstaloval na DVD-Vanilla verziu.... uvidim co na to povie ten 1.7 :-0

Zacina ma to bavit... detektivna praca na vyssej urovni ako hranie LA Noire :-)

edit - Tak 1.7 sa nainstaloval.... OU YEAH! Idem teda zadat tu IP, ovsem ocakavam Punk-buster problemy ktory mam iba Vanilla..... -:0

No samozrejme je to tu - "Your conrols are frozen because punk buster not initialized" ako mozem to jebat
Inak nechápem vás, keby sa nas dost pozbieralo z DH mozeme to nove CS hravat kazdy den (alebo kazdy druhy, treti alebo aspon kazdy tyzden no :D) ....je to velmi uživatelsky prijemne, rychle, naozaj žiadny problem.
miesto toho sa tu vymyšlaju len chujoviny :P
@ViRus (03.03.2013 22:01): No ak sa mi to dnes nahodou podari rozchodit tak si snad nabuduce zahram :-)

Inac na to asi kaslem, prilis kostrbate chujoviny na sprovoznenie, moc sa mi s tym nechce kaslat..... fakt radsej ostanem pri Cs ktore je bezproblemove a to tak ze uplne.