Isair: Tak to jsme si nerozuměli. Já myslel, že myslíš jakožto díl ke compu, O.K.? :-)
NL: Takže podle Tebe NVIDIA nic moc, AMD zřejmě jakbysmet, tak co vlastně doporučuješ??

Isair: Jj, přesně tenhle typ. Bohužel ani to vyloučit nemůžu, ale zatím tenhle problém je skutečně jen u CoD, což ovšem neznamená, že to nemůže být náhoda. Teď jde ještě o to, čemu u mě říkáš starší díl. "Stará" jsou snad jen ta XP. :-)
Chuck: Ty máš tu 560 Ti, že? No mně naštěstí tyhle starší díly (se stejnou kartou) fungují v pořádku, čili jestli se nejedná jen o problém OS vs. ovladače... třebas to nemají u Xpček tak doladěné. Pokud se tedy nejedná o nějaký jiný problém.
Čemu se nemůžu divit? Co je na NVIDIA tak špatného? Ostatní hry jsou úplně v klidu a můžu je šponovat jak chci, proto se k tomu přikláním. Mimochodem, v obchodě, kde jsem kupoval ten SSD, přijdou Win7 na 2 000 Kč, což je na zváženou, obzvlášť když tady v jednom malém obchůdku za ně borec chtěl cca 4 500 Kč. :-o
Jestli máš novou grafiku a k tomu všemu NVIDIA (i když u AMD to asi už nebude jinak), tak se ani není čemu divit. Jen jestli to ale nebude nějak pokaženým OS :P
Tak jsem znovu pro kluka nainstaloval hru, nastavil patřičné grafické hodnoty a opět jsem dostal nabídku jet v "safe mode" jako u 4. dílu. Připadá mi, že celá tahle série si snad s moji grafikou nerozumí, jelikož u té předchozí se mi nic podobného nepřihodilo.
Nejlepší díl Call Of Duty, který jsem zatim hrál. I na nejlehčí úroveň je dohrát SinglePlayer dost těžké a tak můžu po dvou dohrání pokračovat v Multiplayeru.<br><br>Pro: Hratelnost, Grafika, Zbraně, Multiplayer<br><br>Proti: Hrát za Američany
Bezvadná hra. :) Hraju multiplayer, jinak single player mně bavil pokud vím pouze za Amíky.. a nenáviděl jsem Rusáky, brr, sníh..
Mám originálku :-)) Jen jsem si musel u posledních misí navolit střední obtížnost, aby mě to pustilo dál.
Dines: ne ze by me to po 10te tu vetu nebavilo psat, ale zase to zvopaknu - Kup si originalku. :D
Mám jeden problém. Projel jsem pár misí, ale teď mě to nechce pustit dál. Ve výběru misí mám - Zimní válka, zpátky ani krok, Bitva o El Alamein, Poslední rommelův post a Bitva o Caen. Další mise jsou zamčeny. Co mám dělat?
A tak kondička se za krátkou dobu lehce ztratí i u člověka, který je bývalý voják, pokud přestane trénovat.
Chuck: Přesně a také ještě v některých případech žádná kondice, i když jsou nejsou obézní tak prd vydrží.
ViRus: Ale to já taky nejsem, ale pozoruju to třeba v práci, že určitá disciplína těm lidem chybí. To je sice jediné pozitivum, které jsem na vojně našel, ale zas je hodně nezanedbatelné.
ViRus: Jo, vojna chybí hodně lidem, ale teď to nevztahuju na DH, ale obecně.
Nerad bych se někoho dotkl, ale to co popisuje jako zápor USER47 není na místě, já byl na vojně a zažil jsem monstrózní cvičení a pro nezasvěceného se to může zdát jako chaos, ale podle mě je ve hře docela dobře ztvárněný válečný ryk a přidává to na autentičnosti.
Tak v té poušti to bylo slabší, ale co bys tam čekal, že? :-)
Jinak ostatní mapy mi přišly zhruba na stejné úrovni.
Řekl bych, že myslí to, jak se protivnící 3x zvednou ze země než konečně hebnou :) To vadilo docela i mně...

A leveldesign mi taky přišel v jedničce o trochu lepší. Hlavně je to u dvojky vidět na těch mapách v pouštních městech, kdy je občas jasně vidět konec mapy.
Fg: Blbě střílí? Tak to jsem buď strašně moc dobrý hráč FPS, který si poradí s každou střílečkou anebo jsem hrál jinou hru.

Dvojka je náplní úplně to samé (level design, akční stránka hry) co jednička, akorát v lepší grafice. Někoho může naštvat, že hraje furt tu samou jen hezčí hru, tak ubere na hodnocení, protože už ho to tolik nebaví. Nic to ale nemění na tom, že dvojka je furt lepší :-)

No minimálně není v ničem horší a pokud se ti dvojka nelíbí, tak je to jen subjektivní pocit. Ale tak to bývá vždy, pokud hry někdo nehodnotí a následně nevypočítává podle počtu zbraní, nepřátel, počtu zničitelných objektů, technologií obsažených ve hře apod. :-D
Fg: A mně se zase nelíbí, když ho někteří "až tak vážně" neberou... pak často vznikají z diskuzních fór/webů žumpy a to bych na DH viděl nerad;).

Jak už se tu několikrát zmiňovalo, je to běžná forma komunikace. Když si s někým voláš/píšeš dopis/sedíš v hospodě etc., také ze sebe nebudeš dělat naprostého vola ;).
tak to pozor, jednicka a dvojka to sou nebe a dudy....nehlede na to ze se dvojka hur hraje a blbe se v ni strili...
Ale CoD2 není sračka. SP je téměř totožný s prvním dílem a MP je de facto stejný, krom UO, který přidává vozidla.
Mám v MP nahráno přes 700hod. tak nesnesu, když někdo o CoD2 napíše, že je to sračka :)
Dvojku jsem hrál nedávno a musím říct, že taky moc nechápu, proč je to tak chválenej a oblíbenej díl. Přišlo mi to naprosto ubíjející, žádný dávkování tempa, nepřehlednej a zmatenej level design, prostě nic moc. Možná je to tím, že tyhle první CoDy mě nějak minuly a ačkoli jsem si kdysi užíval MoHAA, CoD sérii jsem nakousnul až s prvním Modern Warfare. Pokud bych měl CoD 2 k něčemu přirovnat, tak nejspíš k těm nejhorším misím z MW2, kde Ramirez běhá z burger kingu do jídelny, z jídelny do bistra a z bistra zase do burger kingu, přičemž mezitím likviduje tisíce respawnujících se Rusů. Je to prostě zběsilý, nepřehledný a nudný. U MW2 je fajn, že takhle vypadá jen minimum misí, u CoD 2 tak bohužel vypadá celá hra.
Každý, kdo o sobě ve spojení s hodnocením her tvrdí, že je objektivní, by měl být automaticky považován za lháře :). Uříznutí jazyku, respektive useknutí prstů (holt éra internetů) je vítaným bonusem :D.

PS: A mě se dvojka stejně líbila. Ale stejně u mě vedou Spielbergovy Medaly.
Spis bych se bal, ze by to uz skoro nikdo nehral. A kdo jo, ten uz na tom ulitava tak dlouho, ze novacka rozcupuje :)
Ten jsme nezkoušeli. Snad by sis nechtěl mulťák zahrát s 8-letým klukem? :-))
Tak jsem hru přesně před týdnem koupil klukovi a dneska ji dohrál. Myslel jsem, že mu to vydrží aspoň měsíc, ale asi jsem ho podcenil. Prý jestli bych mu ještě nesehnal jedničku, ale naštěstí sám uznal, že to stačí po Vánocích. :-)
Nate: V reálu vidím ty postavy větší než na malém monitoru :-D
Ale i tak tam někdy zmatek nastat mohl, nevím neválčil jsem :-)
Pivo: No jo, ale oni se v různých bitvách a na různých místech používali různé unifromy... Pokud chtěli autoři trochu dbát na reálie ww2, tak si nemohli jen tak vymýšlet a upravovat používané uniformy. To je jako plést si Číňany s Japonci :P

Alespoň takhle částečně poznáš, jaký to asi byl zmatek v reálu...
Nate: Tys mě nepochopil. Ty uniformy nevadí, ale byly tam asi tři tipy a jeden byl moc podobný těm americkým. Kdyby tam ponechali ty dvě a jednu vyškrtli nebo ji použili třeba v bitvě proti Britům či Rusům, tak by udělali lépe. V Call of Duty: WaW to takhle udělali a protivníci šli lépe rozlišit.
Ale ještě k těm uniformám. Nevím, ve World at War, co teď hraju, tak tam jsou náckové furt v těch šedých "klasických" uniformách. Ale v CoD 2 to zvolili tak, že tam dali i ten typ nácků, co měli vpodst. stejné uniformy s Amíky a tam se to fakt blbě rozlišovalo. Ty šedé šlo poznat hned, ale ty s těma světle hnědýma přilbama a uniformou podobné barvy, bylo horší rozpoznat. Ty mohli nasadit třeba proti britům, kteří měli trochu jinou uniformu, ale už to trochu rozebírám :-)
To máš pravdu. Ale mohli nechat jen ty šedé :-D
V prvním CoDu jsem ale Němčoury rozeznal trochu lépe, myslím.

Ale hře to jinak nevyčítám, akorát občas byl na bojišti trochu zmatek, jak se obě vlny nepřátel střetly a člověk musel být více ve střehu :-)
Zároveň to ale zase přidávalo na atmosféře..
Špatné nejsou. Akorát američtí a němečtí vojáci byli strašně podobní. Britové a Rusové od Němců rozlišit šli, ale v ty americké v žáru té bitvy byly hodně podobné a někdy jsem zkosil vlastního :-)
Někteří náckové šli rozeznat, ale jeden typ byl na dálku trochu více podobný.