@ipivapa (17.05.2012 10:47): Já znám jenom radu tu, sehnat si jinou verzi hry, která nezamrzá. Jakou máš verzi, originál zakoupenou na GOGU, nebo jiné digitální síťi, nebo je někde stažená přes warez?
@ipivapa (15.05.2012 10:37): Pokud myslíš v tom levelu co máš sehnat ty slepice a jde o tu místnost s hrncem, kde se to jako by sekne (i když hra běží) a nejde nic dělat. Tak to už jsme tu řešili. Těžko říct jestli je někde na netu k sehnání nějáký patch co by to opravil. Já musel od někoho stáhnout opravenou verzi. Ale pokud mi pošleš na mail (gerretcz@seznam.cz) save tak ti tu místnost můžu vyřešit a budeš mít pro teď bez problému. Už jsem tady takhle s tím někomu pomohl.
co mam robit ked mi to vzdy v 3 leveli zamrzne v akejsi slučke, v jednom z tých gaštanových domčekov? diky za odpovede
Tak z toho moc moudrý nejsem, zeptal jsem se, jestli i teď po skončení ten klíč dostanu a v odpovědi bylo jen, kolik jsem tam přihodil a kolik ještě přihodit musím, tak fajn no.
No právě, netuším, jak mají řešené tyto příhozy po skončení a asi to nemají někde uvedené. Tak asi jim tam napíšu a když tak tu dám vědět pak.
@KRoman47 (09.05.2012 15:29): Přihodit peníze navíc lze (z té osobní stránky s odkazy ke stažení, jak Ti došla na mail). Ale jestli dostaneš klíče na Steam, tak to netuším. Zeptal bych se na Supportu, než případně pošleš peníze. Bundle je již uzavřen, tak vzniká otázka, jestli vůbec další klíče ještě mají.
Tak mě napadá, když už Humble Bundle skončil, koupený ho mám a přihodil bych ještě teď, získal bych i Steam klíč?
Myslím že musíš zvolit toho největšího žaluda a odehrát s ním minihru, kterou když vyhraješ tak ho získáš.
Ahoj vsem, taky jsem vas chtela poprosit o radu :D chybi mi posledni pstros a mel by byt v mistnosti s pumpou, ale nemuzu se k nemu dostat...
@Cobot (25.04.2012 22:51): Velice děkuji! Opravdu jsem nečekal, že mi někdo odpoví takto rychle. Už jsem to zvládl a směle můžu pokračovat. Přítelkyně bude nadšená, že jak jsem chytrý. :D Fakt moc díky.
Na tomhle místě je bug. Nastav si velikost obrazovky zpátky na 60% a hned to pude. Při 100% obrazovce se ty kuličky ani nehnou.
Zdravím všechny. Prosím nutně o radu. Jsem ve fázi kdy potřebuji těch 5 klíčů. Získal jsem 4, ale ten poslední prostě za nic nechápu jak dostat. Je to u takového toho jakoby srdce, kde je ta červená kulička. Koukal jsem na walkthrough jak na to a on s ní prostě pohybuje, ale mně to nejde. Nevím jestli na to kliknou, nebo přes to přejet, nebo co s tím dělat prostě, nevím jak to dostat do těch otvorů, aby mi to srazilo ten klíč. Fakt jsem z toho zoufalý. Předem díky moc za radu.
Beee, zas trapnej happy-end, už jsem se těšil že se to nějak zajímavě vyvine poté, co partáci zařvali a začalo to být trochu temnější.
A je dohráno...ve srovnání snad s jakoukoli jinou hrou toto bylo jako balzám na duši, zvlášť zvukový doprovod musím velice pochválit.
Tak na začátku jsem si říkal, že se mi to asi nebude tolik líbit jako Machinarium, který mě chytl svou grafickou stylizací a robotickou tématikou, ale spletl jsem se, úplně mě to pohltilo. =)
Ti kdo si na GOGu koupili Botaniculu předtím, než vyšel Humble Bundle, dostanou zadarmo prvního Zaklínače... tomu říkám servis...:)
Včera jsem to na zkoušku pustil s mladou vedle sebe a ta z toho byla úplně u vytržení, je to fakt hrozně roztomilý. Co je dobrý jsou různý malý nápady a blbůstky skoro na každý obrazovce.

O hratelnosti se ale moc mluvit nedá, je to o tom zkoušet kam můžeš kliknout a co se stane...
Zakoupeno. Moc se na to těším, po Limbo další hra s krásným zpracováním a snad i dobrou hratelností, jako Machinarium.
Uvidíme jak to dopadne. Po tom traileru (z games tiscali) co byl uveřejněn před pár týdny jsem věděl že se mi to bude líbit, ale nebyl jsem si jist, jestli se to bude dát hrát, neboli - jak se to bude hrát. Snad mé obavy nebudou naplněny.
Konečně Kooky ve slušný kvalitě, angličtina mi nevadí, aspoň to bude jiný než v kině. Perfektní humble bundle, ty hry, a ty soundtracky, a ten film...pecka.
I když už Samorost i Machinarium mám, za 5 babek Steam key je paráda a neodolal jsem.
@Gerret (19.04.2012 15:15): Právě že ne. Něco málo tam je (asi tři videa), ale to jsou ty úseky, co už jsem prošel. Ani se příliš nedivím, že tam nic není. Vždyť hra vyšla teprve dneska, ale štve mě to. Zasekl jsem se kousek za začátkem hry a nezbývá mi nic jiného, než to zkoušet dál nebo čekat, až to někdo nahraje na youtube...
No já to právě hraju a zasekl jsem se na jednom místě, tak jsem doufal, že už to někdo hraje teď a mohl by mi když tak poradit... :) Tak nevadí, třeba se někdo najde :D Ale díky za reakci.