Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Blue TOP


Diskuze

« Novější Starší »
@Bragi (28.11.2019 22:32): Ono se mu nekolik projektu rozsypalo pod rukama (Clerks 3, Mallrats 2) a těžko říct, jak to vypadá s Moose Jaws.

Jinak Mystery Studio jsem si dal komplet hlavně z perverzní zvědavosti, když jsem viděl, kolik z jeho her je na samotném dně DH. Hrál jsem všechny, dohrál většinu (kromě těch strategií, navíc u té hry inspirované heroesy jsem udělal jakési špatné rozhodnutí téměř u konce a neměl jsem save, znovu rozehrávat se mi to vzhledem k nekvalitě opravdu nechtělo.

Já bych chtěl vidět všechny filmy s Karlem Rodenem, ale ten toho má mraky a především nejen kinofilmy. Taky bych rád dokoukal všechny české filmy 1993-2009 případně porevoluční filmy, ale tam je problém, že část z nich se stále nedá sehnat a člověk je de facto odkázán jen na televizi.
@Fingon (28.11.2019 18:46): Já to mám jen u jednoho herce a tří hereček. Režiséři mají méně filmů, takže je to lehčí to máš pravdu. Koukám třeba na všechno od Kevina Smitha a ten už roky nic nenatočil.
@Jumas (28.12.2017 20:00): no přesně tak, spíš jsem to i chtěla dokoukat když už jsem u toho vydržela takovou dobu. Ale co viď pořád lepší The Vampire Diaries nebo True Blood ;oD no ale pořád lepší tohle všechno než Blue Top
@Crash (28.12.2017 19:19): Kdyby to byly hry na několik hodin, tak bych se na to vykašlal, ale když jsou je na pár minut, nebyl to problém. Navíc jsem se dost bavil, jak sou ty hry blbý :)

@RomcaT (28.12.2017 19:50): Tak jako někdy ty filmy sou fakt blbý, ale Lungren je prostě borec a Natálka je prostě Natálka. Ty taky nedáš dopustit na Iana Somerhaldera a přitom si sama říkala, že ty Upíří deníky byly ke konci taky pěkná hovadina. Ale je pravda, že nemáš potřebu vidět s ním každou natočenou věc.
@Crash (28.12.2017 19:19): pochybujes správně. Má nějakou úchylku v tom dokončit co začal i v případě že je to takováto sracka. To samé platí i i knih a filmů. Například si dal za cíl kouknout se na všechny filmy v první tristovce v žebříčku na ČSFD. Nebo kouká na všechny filmy kde hrají jeho oblíbení herci. Třeba Lundgren nebo Natalia Potrman. A jako fakt to jsou někdy děsně sracky ;o)
@Jumas (28.12.2017 18:42): Cože??? Jako pochopím jednu hru v rámci výzvy, či jakéhokoliv jiného hecu. Ale sám dobrovolně všech osm??? Jumas začínám pochybovat o tvé příčetnosti... :D
no co prostě to přesně patří do kategorie Fujtajbl ;o) nevim co horšího bys tam chtěla napasovat ;o)
Co máte s tím dabingem? Prostě kluk, co namluvil pár vět z první do mikrofonu. Já tam nenašel nic, co by se mi líbilo.
Nebýt vcelku povedeného dabingu, dal bych ještě méně bodů.<br><br>Pro: dabing, vtip<br><br>Proti: herní doba
Caelos: 5-10 minut na dohrání, ale ne na jeden pokus. Ta plošinovka bude určitě potřebovat více pokusů, tedy asi delší zábavu :-)
5 - 10 minut? Tss. Ve schvalování mám plošinovku In 60 Seconds. Tam navštívíte 4 světy, naučíte se 10 schopností a na to vše máte 1 minutu, pak gejmouvr:)
To jsem si všiml, jak si nebohému Womku ubral procenta :-D
Asi se shodneme jen na tom, že obě dvě hry jsou silně podprůměrné i na poměry freeware.
Já mám teda hodně odlišný názor. Však tohle vypovídá za vše:

Womko: 5%
Modrá topka: 35%

:-)
Womko se mi líbilo víc než tohle, tam to zkazil ten bug, jinak by to nebylo zas tak špatný.

No celkem se to podobá. Oboje má originální svět s poměrně chabým příběhem, bugy, vlastní grafiku, pravopisné chyby, neovlivnitelné dialogy, oboje se odehrává na hlavní mapě (jen v jedné hře je v lokacích nudné klikání na předměty/postavy a v druhé nudný boj) a v obou je vyžadovaný poměrně přesný postup.

A v čem se liší Blue Top liší?
Dabing, ten mi ale spíš překážel.
Doba hraní, 5-10 minut?! A to jen kvůli tomu, že jsem pár hláškám nerozumněl a pustil si je znova, jinak by to byla polovina času.
Jediné co tady je navíc, je ten adventurní humor.
No womku jsi dal 30% a to je sakra hodně na takovou hru, hry si jsou podobné možná tak grafikou, jinak tam podobnost nevidím
No upřímně fakt moc nevidím rozdíl mezi "Světem magií" a "Nejlepší Modrou" :-)
Ty hry jsou si podobné víc než by se řeklo. Dabing který tak vyzdvihujete mi nesedl, občas jsem nerozumněl a chybí titulky (pokud jdou zapnout, tak se omlouvám).
Tak jsem si dal speedrun a pokořil hru za "00:00:49:(171)" :) Tak kdo mě troufne? =P
Jo už jsem na to přišel, ono tam těch možností přece jen moc není :D
Hele kde mám získat ty peníze? Vždycky když jdu do banky tak mi ten borec řekne: nemáte dost peněz, měl by jste si je sehnat
Musím přiznat, že dabing je opravdu povedený, ba na freeware poměry skvělý ;)