Rozmyslam, ze by som rad skusil multiplayer. Ked uz sa mi v singly ako-tak dari na medium :) Mam samozrejme Chaos Edition. Takze, ak by niekto, niekedy...moze sa ozvat :)
@MickTheMage (23.01.2013 16:03): too stupid je tusim ze potrebuje spoluhrace aby vubec neco delal?

uz sem to nakou dobu nehral. kazdopadne wild animal je treba i to ze pri pushi automaticky pokracujes k nemu a hazes znova utok pokud mas pohyb.. takze nekdy dostrkas soupere pekne daleko. pokud ti nepadne lebka :-D
@Rattus (23.01.2013 13:06): Ja som prave nemal tu cest s doskovou verziou (iba DOSovou :) ), a prave sa mi paci, ze co tim (resp. rasa), to ina taktika hrania. A vdaka za wild animal :) To ma dokaze potesit ked superovi naskakuje z jedneho hraca na druheho :) (alebo too stupid - neviem k akej vlastosti to patri :) )
@MickTheMage (23.01.2013 00:01): sak taktika je v pohode, funguje mi porad stejna jako z pred x lety deskovek -> skaveni sou rychlejsi a behaj! :-D

horsi je ze ty moje gutter runnery se silou 2 ubranit pomoci obycejnejch chudaku se silou 3 a bez jakekoliv schopnosti neni snadny :)

jedinej co to zachranuje je Rat Ogre, ale zase se na nej neda uplne spolehnout ( wild animal )
Teda, fakt som si nemyslel, ale strasne ma ten Blood Bowl bavi, tolko ma nebavila ani ta povodna verzia. Len skoda, ze vydali tolko edicii a aj ta posledna ma svoje musky.
Hmm, aka verzia Blood Bowlu je pridana v databaze? Povodna, Legnedary alebo Chaos? Teda aby som vedel, ci tu mam davat hodnotenie alebo ani nie, kedze... (ok tak povedzme, ze Lgendary a Chaos je to iste, ale ta povodna verzia je este chudobnejsia - co viem a dokonca to co tu je, nie je ani jej obal! :) )
@Richmond (05.10.2011 20:25): taky sem cekal ze to bude rychlejsi nez deskovka, ale v podstate o tolik rychlejsi to neni :-)
zvlaste proti lidem. a proti AI je to dost o nicom. Deskovka me nakonec bavila vic protoze jsem mohl sledovat ksicht kamose kdyz sem ho svejma rychlejma skavenama prehral :-D
Bodkin: Jakozto magor do deskovek jsem docela dlouho zvazoval porizeni 3.edice Blood Bowlu, ale nakonec jsem to zavrhnul, protoze gro v hrani je prave liga s ostatnima lidma, na coz bohuzel neni cas. Proto jsem vletel do te PC verze, kde to snad bude pristupnejsi hlavne casove.
Richmond: Moc nevěřím že by mě hra zabavila víc než několik zápasů. Každopádně pokud budeš hrát, napiš nějaké dojmy.
Zoltan: V cem je problem s gameplay? Ja totiz hru o vikendu koupil v te sleve. Predpokladam, ze je potreba zvladnout nejdriv tech 56 stran pravidel. Mne osobne pak laka i online liga.
Hm, mrknul jsem se na gameplay a tu recenzi tady a nebudu riskovat. Škoda, lákal mě tahový systém.
Blood Bowl Dark Elves Edition na Steamu přes víkend za 7,50€. Stojí to za koupi a za zahrání?