@Gordon (07.07.2017 13:29): jo portne. najdeš ho kousek od místa, kde se vzbudíš. kaskáda byla peklo, ale ještě větší peklo bylo ho dostat v horách přes ty úzké pěšinky s přeskokem. tam jsem to málem vzdal.
@koudy_cz (02.07.2017 02:45): Ono to totiž hrají mladý děti a letsplayeři, a ti nevědí ze starých her že tohle funguje jako crouch jump, což je divné protože se s tím setkavám i v moderních hrách jako například The New Order, je i v CSGO a je to ve fps a v mé hlavě tak zafixovaný že ho používám i ve hrách kde nefunguje. hold automatika z codek no... :D
@Gordon (01.07.2017 22:01): jo, já právě hrál ještě tu free verzi. Než to vydali na steamu a tam je to vlastně early access, než to dokončí, což je fajn.
Zajímavé jak všichni nadávají na ten jump a já si nevzpomínám, že bych s tím měl nějaký problém?
@koudy_cz (01.07.2017 21:30): Ano teď už si za to nechavají platit, ale verze zdarma která byla venku asi rok je téměř stejné kvality, až na blbůstky jako lepší osvětlení, deathmatch apod. (taky v jednom rozhovoru přidali vědkyni co tam přijde a nerdsky se zasměje)

Imho by mohli udělat konečně ten tutoriál Hazard Course, aby lidi nebrečeli že neumí skočit na bednu.
Prodám steam klíč za 4,99 USD (není z G2A). Platba předem na účet nebo paypal.
Tak tohle se mi zatím líbí hodně, škoda, že to nemám ve výzvě. Jsem teď v Surface Tension.
čau,
prosím, poslední update BM je koncem roku 2015 ? a další update přijde letos s Xenem ?

Mám v tom trochu binec :D
@StortokICZ (29.10.2016 20:14): néé! Crouch jump je to ikonické na HL... :/ , k té grafika: ten engine je z roku 1998, vylepšený Source z 2004 tudíž ta optimilizace je boží, upřímně nechápu co dělají s enginy v dnešních studiích že se vše seká... a navíc i přes stáří v něm jde vytvořit věci co vypadají dobře i dnes, třeba na dooma to už nemá, ale i tak... :3
@Gordon (29.10.2016 20:09): Třeba tohle:
-Grafika,
-Optimalizace (jak je možný, že mi hra z roku 2015 jede na nejvyšší detaily (AAx2) líp než hra z roku 2012 na střední - vysoké detaily?)
-Hrazelnost
-Není nutnost crouch jumpu
-Animace zbraní
-Multiplayer
@Garret (19.08.2016 06:39): Jo taky jsem to koupil abych podpořil jejich práci.

Jen mě překvapuje že tu je ta free verze a ta placená ne. I když se to asi bere za jedno, ale uvedl bych asi primárně právě tu co je na steamu.
@Tarhiel (19.08.2016 01:43): Tak ono je asi pravda že to nesedne každému už jenom kvůli tomu psychidilickému vzhledu, je to vlastně na levitujících kontinentech mezi oceány plynnů na nějaké planetě která nemá pevný střed. A všichni si myslí že ta planeta má dvě hvězdy, ovšem ta jedna je za horizontem a dodnes mě dostává jak nikomu nedochází že je to odlesk té hvězdy od těch oceánů... :D
@Jack_Dark (18.08.2016 23:42): Zamysli sa nad tym, das na Steam rovnaku hru aj free aj platenu?
Bez updatu asi nie ze.
Ale stale to nie je final release, co ma serie.
Budu chciet za kompletku doplatit?

Alebo za ten Xen opruz s Amaunatorom vypytaju bonus ci ho daju zadarmo platicom.