Bionicle: The Game

01.09.2003
10.10.2003
17.10.2003
31.10.2003

Bionicle je 3rd person akce na motivy známých bojovníků od společnosti LEGO. Hra se točí okolo prvního filmu Bionicle s podtitulem Maska světla a také i jiných příběhů z ostrova Mata Nui.

Zlý pán stínů Makuta byl poražen a na ostrově opět vládne klid a mír. Ovšem ne nadlouho. Hrdinové si ještě ani nestačí vydechnout a už na Mata Nui útočí zlá rasa jménem Bohrok. Nyní již vyvinutí hrdinové na úrovni Nuva se je pokouší zastavit. Boj se odehrává jak na souši, kde Bohrokům čelí Toa Kopaka, Toa Tahu a Toa Pohatu, tak i ve vodě, jež je hlavním prostředím pro Toa Gali a i pod zemí, kde se skrývá Toa Onua. A aby toho nebylo málo, všechny ty boje probudí nového nepřítele Rahkshi, který je velmi nebezpečný díky svým symbiontům. Podaří se našim hrdinům zastavit nepřátele, najít Masku světla a opět porazit hrůzného Makutu?

Hra obsahuje 8 levelů v různých prostředích, kde v každé ovládáte jiného Toa. Kromě ničení nepřátel budete využívat speciální schopnosti hrdinů Toa. Můžete například s Toa Tahu surfovat po lávě, s Toa Gali bojovat pod vodou anebo si sjedete hory s Toa Kopakou, který umí ze svých dvou mečů vytvořit snowboardové prkno.