To já nevím, klikl jsem na to a nefungovalo to, tak jsem se o to dál nezajímal. Máš to vkládat pořádně ;)
Pošťuchování se polonahých slečen byla vždy zábava, což je jedna z věcí, která se od her očekává. Moralizování bych přenechal černoprdelníkům.
Takže věkovou skupinu splňuju :-D
Ale dodnes nezapomenu na tu prsatou brunetu v černém, co jí šly vidět kozy. Mi ten obrázek nějak uvízl v hlavě :-D

EDIT: Já si to spletl s fetish fighters :-D

EDIT2: Nechceš to přidat? :-D
Pivo: tak já jsem stejne starej jako ty a i dneska když to vidim tak me to bere :D doporucuju zkouknout nektery hrany videa na youtubku, vetsina jich je pro 18+ ;D
no řekněmě že vycházím z průměru: 100%(originalita) + 100%(polonahý baby) + 100%(sexy videa) + 20%(blbá hratelnost) + 5%(příšerné zpracování) : 5 = 65 :D
To je hra?Jsem nejdřív myslel,že to slouží k masturbaci pro ty,kteří nemají bujnou představivost
tak tahle věc byla gól :D nejlepší jsou ty videa, jinak určitě neznám hnusnejší, úchylnější a zárověň víc sexy hru :D