Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bikini Karate Babes

26
8 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
07.08.2002 PC
Vývojáři:
Creative Edge Studios
Bikini Karate Babes je originálním počinem v žánru bojových her a na trhu počítačových her vůbec. Jak už název napovídá, namakaní hrdinové ze Street Fighter si vzali dovolenou a místo na počítačových monitorech uvolnili něžnému pohlaví. I když nazývat dvacítku zde přítomných spoře oděných bojovnic slovem "něžné" je přinejmenším zavádějící.

Autoři hry použili nepříliš profláklý, ale přitom jednoduchý a efektivní způsob nasnímání slečen a jejich následnou digitalizaci. Každá z bikini bojovnic má své silné a slabé stránky a také specifickou taktiku. Těšit se můžete na originální komba a fatality, při kterých se spouštějí zajímavé nascriptované scénky. Hra obsahuje sadu různých režimů a také odemykatelné bonusy i v podobě nových slečen, takže se námaha za hraní v singleplayeru určitě vyplatí. Standardní možností je samozřejmě hra ve dvou na jednom počítači.

Největší slabinou titulu je amatérské technické zpracování. Rozsah barevné palety se nepřehoupne přes číslovku 256, navíc se vývojáři nepárali ani s kompresí, takže hra po instalaci zabere solidních 2,5 GB dat, na které rozhodně nevypadá. Na druhou stranu nabízí originální a svěží hratelnost jako žádná jiná hra na trhu.


Poslední diskuzní příspěvek

To já nevím, klikl jsem na to a nefungovalo to, tak jsem se o to dál nezajímal. Máš to vkládat pořádně ;)

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 10
Popravdě nechápu, co vedlo tvůrce tohoto paskvilu k jeho tvorbě. Snad jenom jejich nekonečné nadšení pro tvorbu her, které jim neumožňovalo se na své dílko podívat aspoň trochu kritickým pohledem a zapříčinilo to, že byl vývoj doveden do zdárného konce. A co víc, tvůrci si této hry cení dokonce natolik, že se odvážili za ní chtít místo dobrého pocitu i peníze.

Přiznám se, hrál jsem kdysi jenom demo a komenty, které jsem na DH zatím zanechal byly výhradně z plných her, které jsem dohrál. Tady musím udělat vyjímku, natolik sebemrskačstvím netrpím, aby mě něco donutilo si tohle koupit, natož to hrát delší dobu a nedejbože i dohrát. BKB má zmršené snad vše, co se zmršit jenom dalo, počínaje technickým zpracováním, které je jedním slovem šílené a konče mizernou hratelností, i u starého StretFightera na nějaké konzoli od Ťamanů jsem se bavil mnohem více.

Fakt netuším co mělo být tahákem téhle hry a co mělo být tím, co donutí někoho si ji koupit. Vlastně jedna věc tu je - kozy a pár odhalených těl. Jenže už v roce 2002, kdy BKB vyšly, bylo na internetu tolik erotických materiálů, lehčího i tvrdšího ražení a navíc zdarma, že tomu těch pár rozmazaných obárzků nemohlo v žádném případě konkurovat.

BKB jsou zcela jasně nejhorší hrou, kterou jsem kdy měl tu možnost hrát a to prosím mohu zahrnout všechny možné herní platformy, včetně pískoviště "psí lejno" edition z dob, kdy mi byly tři roky. Snad i dneska bych se na tom píškovišti zabavil víc, než hraním BKB.

Tahle hra si tolik námahy a úderů do klávesnice snad ani nezaslouží, ale někdo se musí obětovat a varovat ostatní :)

Pro: Dá se to odinstalovat (snad)

Proti: Všechno co není v PRO

+6 +7 −1
  • PC 10
Už ani nevím jak jsem se k této hře dostal, ale je to úlet, stačí tak minutu hraní a víte, že uninstall je asi nejlepší možná varianta. Sice fajn, že se to mlatí holky v bikinách, ale jako hra je to otřesný...

Pro: blesku rychle zjistíte co je to za nesmysl

Proti: může vás to nalákat

+5