"Hellena Taylor, the original English-speaking voice actor for Bayonetta, took to social media to share that she didn't reprise the role after being offered only $4,000 flat rate. "

Uff. Vážně pochybyju, že Jennifer Hale do toho šla za tyto prachy.
Hideki Kamiya si navíc vybral tento moment aby byl naprosto hluchý tónu konverzace a blokoval na twitteru tolik, že ho zablokoval twitter. Nazval Hellenu lhářkou, ale nijak to nevysvětlil. :/

Čtyři tisíce jsou fakt za tuhle roli na celou hru naprosté nic.
Rozjíždí to i víc diskuzi ohledně platů "hlarců", i v napojení na to, že crunchyroll zjevně platí i třeba jen 150$ za celý film.
Gameplay Trailer
Tak to vypada, ze to toho 28. rijna opravdu vyjde. Neveril jsem. Vypada to paradne, uz se tesim. V podstate jedina hra letos, ktera me zajima. No mozna dam jeste sanci Modern Warfare 2 (MW 2019 bylo hodne fajn).
@Strady (24.09.2021 17:22): Ono take zalezi, jak moc konkretni ten vyraz rubacka pro tebe je. Spousta her neni vylozene ciste bojovych, ale stale je boj zakladem hratelnosti. Takove Batman Arkham hry, Spider-man, Shadow of Mordor jsou vsechno hry, kde je boj na blizko zakladem hratelnosti, ale nabaluji na sebe prvky jinych zanru. Bayonetta a DMC jsou velmi specificke tim, ze jsou skutecne temer ciste bojove, maji naproste minimum prvku akcnich adventur nebo RPG. Takovych her opravdu mnoho neni. Ani Darksiders nebo Castlevania Lords of Shadow nejsou tak ciste na boj zamerene, byt jde stale zanrove o nejblizsi hry.

@Strady (24.09.2021 17:43): Na FIST cekam na PC verzi. Vypada to hodne dobre. Rubacek videnych z boku je pak jeste vic, tam uz si neco najit musis. :)
@Strady (24.09.2021 17:22): No minimálně nás jich čeká dost a to i těch rubaček "jako DMC". Bayo, GoW2, Babylon's Fall, Black Myth, Soulstice... v podstatě i Hellblade 2. A to všechno má vyjít během příštího roku, teoreticky by mohlo vyjít i Project GG, což bude taky nejspíš rubačka, neb je to od Platinum. Nečekám, že by něco z toho bylo vyloženě zklamání. Maximálně Black Myth, to, jakožto první čínská AAA hra, může být dost pochybné.

Osobně se nejvíc těším na Project Eve ale. Taková trochu lákavější Bayonetta ještě. :)
@marwel (24.09.2021 15:01): God of War jsem hrál jen první díly co byly na PS1 a PS2. Poslední díl zase ne, škoda.
Fakt je rubaček dost? Mě celkově přijde, že je málo rubaček, s dobrý gameplayem!
@Strady (24.09.2021 13:02): Tak realneji se tvaricich rubacek je dost, naopak rubacek jako je DMC nebo Bayonetta je malo. God of War je sice rubacka, ale naprosto odlisneho druhu. A to at uz puvodni trilogie nebo ten novy restart serie.
No vycházet ta hra i pro PS tak tam bude celou dobu přes obrazovku červeny kříž z nápisem censored. Už takový sexy taneček v prilehavem oblečku by pro posranky v Sony byl problém.
@marwel (24.09.2021 12:20):  2:0 pro tebe, tímhle videm jsi mě rozsekal :DDDDDDDDD
DMC 5 jsem nehrál, škoda rád bych.
Tady je přesně vidět, že reálnost by rubačkám nebyla škodu. Což asi nejlíp ukazuje poslední God of War.
@Strady (24.09.2021 11:40): Mam to podobne, take predevsim Bayonetta, Astral Chain a pak jeste Zelda. Vetsina nintendich znacek jde mimo me (Mario, Pokemoni, atd.), ale zaroven je cela rada her, ktere se mi nechce prilis hrat u PC, nejake plosinovky, (J)RPGcka, atd. Samo Steam Deck by byl vhodnejsi, ale vzhledem k tomu, ze nevim, jak moc moznost hrani na cestach vyuziji mam v pripade Switche alespon nejakou pridanou hodnotu v podobe nekolika exkluzivit.

Ano, tu ulitlost vnima asi kazdy jinak. Takhle si vubec nevybavim nic, co by mi prislo na Bayonette nejak mega over-the-top (ale dvojka a ted trojka, to uz je jina no :D). Rozhodne nijak zvlast vic nez treba Devil May Cry 4 nebo 5.
@marwel (24.09.2021 08:16): Nehrál jsem též, ale vzhledem k tomu, že dvojka má 91 na open, což nemá jednička, žádný DMC ani vlastně jakákoliv jiná third person rubačka a dalo by se tak říct, že je to nejlépe přijatá hra ve svém žánru, tak to asi nebude zas taková hrůza s tím, co říkáš. :)
@Strady (24.09.2021 07:26): "Škoda, že hodně ulítlá..." Nechapu. Krom toho jednicka prilis ulitla neni. Ne nijak zvlast vic jak kterykoliv dil DMC.

Dvojka je pry zprasena nutnosti Witch Time. Nepratele pry bez nej neustale odrazi utoky a jsou tak prakticky nezranitelni bez pouziti Witch Time. Osobne jsem nehral tak nevim, ale jestli tomu tak skutecne je, tak je to naprosto debilni.