Jsem rád že DICE pokračuje v jejich tradici mizerných SP kampaní. Hned se cítím o to živěji.
Ta nová PanzerStorm mapa je supr, obří a zatankovaná, tak jak Battlefieldí mapa má být.
@Gordon (05.12.2018 08:07): No jasně, ale to je problém Battlefieldu a jeho celé formule, každý může být cokoliv a není nijak limitován. Ve hrách které to myslí vážně, máš většinou cap na cool 'povolání'. V tomhle mi KAŽDÝ battlefield přišel vždycky divný.
@DEU (05.12.2018 00:28): Kupil jsem, hraju a bavim se u toho. To, že to neni historicky presné mi nevadi, pokud se přes to ty nedokážeš přenést, je tvůj problém. Nejsem naivní děcko, ani prvok. Jestli chceš historickou přesnost divej se na dokumenty na Zoomu. A nelez sem.
@DEU (05.12.2018 00:28): Ano ano, svět je krutý a člověk bažící po realismu a historické přesnosti se může jít akorát klouzat, sám, nepochopen, ale nezlomen.

Ale ještě rád naposledy zopakuji, Battlefield nikdy nebyl realistická a historicky přesná střílečka, takže ji to začít vyčítat AŽ teď je tak akorát k pousmání.
@Bodkin (02.12.2018 22:39): Hral jsem to ctyri hodiny. Hodinu a pul single na nejvyssi obtiznost a zbytek multiplayer. Po ctyrech hodinach mi dosla predevsim diky zabugovanemu multiplayeru, red dotum na Thompsonech a predevsim neustalym upistenym zenskym trpelivost a odinstaloval jsem to. Uz nikdy vic. Ale DICE svym zpusobem obdivuji - vychovali si komunitu prvoku, kterym toto znasilneni historie nevadi a nekteri jsou schopni to jeste hajit. Vetsina z nich placenych obhajcu a zbytek naivnich decek nebo dospivajicich. Hodne stesti.
To by bylo a teď zase hlášení od někoho, kdo to Doopravdy Hraje(TM):

Je to další Battlefield a největší rozdíl oproti předchozímu je, že je to celé trochu rychlejší, Qčko nespotuje lidi a zbraně už nestřílí 'náhodně', ale mají jasný recoil patern.

A ano, semotamo se to debilně glitchne a UI stojí za hovnajz, ale to se ještě poladí.
@FildasCZ (02.12.2018 15:50): Cely Battlefield V je spatny vtip. Multiplayer je prolezly bugy od hlavy az k pate. Prijde mi, ze se od Bety nic nezmenilo. Navic HUD pripomina spis Call of Duty, zbrane s modernimi zamerovaci jsou nesktecne slapnti vedle. Priste ocekavam Battlefield zasazeny do prvohornich valek mezi pravekymi kmeny, kde budete po vyexpeni postavy na maximalni level zabijet pouhou myslenkou...
@Rapier (27.11.2018 08:29): Bad Company 2 byl muj vubec prvni Battlefield, ktery jsem kdy hral. Dodnes jej povazuji za nejlepsi od roku 2010. SIngle player jsem si narozdil od novejsich BF, kde jsem jej hral jen kvuli odemceni veci, opravdu uzil. I po letech na me pusobi, ze si s nim autori daleko vic vyhrali. Zadne stealth mise s vyjimkou zacatku uvodni. Dale klimatu, kdy bojujete v dzungli, na horach, ve mestech, v pristavu, v pousti. V misi, kdy musite utikat z hor se najednou pririti vanice a vy se musite ukryvat v domech. Tahle kampan nechala vsechny kampane nasledujicich BF daleko za sebou. Multiplayer samozrejme dnes nemuze plne konkurovat kvuli absenci Operations, ale hra ma i po temer deseti letech stale sve kouzlo a radim ji mezi nejlepsi od nich. Doufam, ze se ti blbci z DICE nerozhodnou ukoncit podporu. Je mozne, ze se k teto hre jednou vratim. A take do DLC Vietnam!
@Rapier (27.11.2018 08:29): Kašlat na singl. Ale ten multiplayer byl parádní, velezábavný deathmatch tam byl. Tam jsem měl tak krásně najetý pušky, přes mířidla, od boku, všechno jedno. Jó to byly časy, kdy měl člověk na hry ještě čas :)
@Rapier (27.11.2018 10:21): Nu ano. BC1 je taková až parodie těch klasický millitary věcí a příběhů a dvojka je... vážná. Jako zkouší tam nějaký ten džouk, ale je to serious. A to je zlo. A to může za kvalitu těch BF3 a BF4.
@Bodkin (27.11.2018 10:10): no vidíš. Co člověk to jiný názor. Já jsem si single player Bad Company 2 užil a dodnes se mi líbí. Pak jsem hrál SP v BF3 a později i v BF4 a objektivně oba jsou horší. Bad Company 1 SP mám na Xboxu v rámci zpětné kompatibility rozehraný. Zatím to na mě rozhodně nepůsobí lepším dojmem než BC2, řekl bych, že to je kvalitativně na podobné úrovni.
@MarezCZE (27.11.2018 07:05): no, tak to je prostě normálně MP akorát s botama, něco jak CS, to ani jako singl neberu. A v podstatě jsem to tak hrál jako malej celou dobu :D než jsem měl net.
Rapier pise, že singl ve dvojce dohrál, ten snad ani dohrát nejde ne?
Každopádně pořád se mi v BF2 líbily víc stíhačky, pac byly dvoumístné nebo Black hawky +taky euro forces, které ve trojce dost chyběly.
@Memphis (26.11.2018 21:00): děkuji za upozornění. Má reakce na frajera z lego příběhu (snad tohle oslovení není také neslušné) byla reakcí na jeho nenápadnou implikaci, že jsem nácek. Akce plodí reakci. Ale beru na vědomí.
Včera jsem potkal prvního borce, který proletěl mostem na Twisted Steel podél... docela sranda, když vám proburácí dva metry nad hlavou :D

@Gordon (26.11.2018 00:03): No nevíš, ale toho si tady už každý dávno všiml. World at War začal tu zombie craze a jeden z těch první CoDek se pořád ještě hraje v MP, protože je takový... realističtější.
@MarezCZE (25.11.2018 19:10): Pokiaľ ho tí hodnotiaci vôbec hrali :)

Inak multiplayer som skúšal a je vcelku slušný, aj keď oproti konkurencii je momentálne, bohužiaľ, nekompletný. Aspoň zatiaľ, ale určité kvality má i tak.
Škoda, že tady děláte ze hry s dobrým mulťákem mrzáka kvuli singlu, kterej stejně nikoho nezajímá.