@Vodny (17.01.2012 00:31): Vodny: Kdo ví. GTX560 a Q6600. Skutečný výkon je ale hodně nízký (neodpovídá papírovému) a každá hra to snáší jinak. A upgrade zbytku sestavy mě bude stát ještě 2 PS3ky a to nebude hned... :)
Tož rád bych se přidal, ale pojede mi to? Asi ne. Proč se sakra nedělají dema, nebo trial verze á la Burnout Paradise (nulová režie navíc).
Nakonec o nick ve hrách nejde, ne? :)
Jinak psal jsem již do té naší grupy, jen nevím, jestli chodí nějaké upozornění, že někdo něco postnul. Mohli by jsme teď někdy dát nějaký ten match. Čtyři už jsme.
S těma účtama je to trochu složitější, ale EA to chce postupně sjednotit pod Origin. Každý má tzv. master EA ID, které se používá třeba pro Battlefield 3 nebo Medal of Honor. U dalších EA her s online funkcí ale vznikají vlastní identity, protože si v těch hrách můžete vytvořit hned několik profilů. Já mám třeba vlastní identitu pro NFS World nebo Spore, kam se ukládá herní progres. Každá z těch identit může nést jiný nick. Ostatně se na to můžete podívat po přihlášení zde.
EA v tomhle mělo strašný bordel. Teď ale jde všechno (skoro) prolinkovat do jednoho EA/Origin účtu. A kupodivu to nedopadlo tak katastrofálně jako podobný pokus o sjednocení služeb u Gamespy aspol.
Mě se kvůli duplicitnímu mailu nebo nicku taky nějak nepovedlo propojit účty z Bad Company 2 s B3.
Myslím, že z BC2. Nick, co mám teď v BF3 jsem měl vytvořený v BC2 jako druhý nick na kterém občas hrál synovec. Při registraci mi to napsalo, že na daný mail existuje účet. Zvláštní, že zrovna ten a ne RedDwarf_Cz
Vodny: Cena je super, ale já bych nejradši krabičku:-/. Varianta je to dobrá, pokud to do února amazon nezlevní, tak to asi vemu.
Virus- viz. profil, dal bych nějaký ten DH match, ale musí to být mod družstev. V klasické hře s 32 a více hráči, je to zas jen řež bez jakékoliv spolupráce.
Počítám, že příští týden by měl dorazit i s datáčem, takže bysme to mohli rozjet. Jaké máte nicky...
Na Vánoce byla kupodivu akce přímo na originu za 25€ a tak jsem neodolal. Teď je to tam suveréně nejdražší.

Ale tohle už je celkem blízko tedy bez poštovného no..
Už by to chtělo nějakou tu akci, za plnou cenu to kupovat nehodlám (když si pak budu muset připlatit za Karkand...).
Uvěřím, až s tebou poletím. :) Ti dva, o kterých jsem psal níže, knipl měli, protože jsem se jich ptal. Toho si nešlo nevšimnout.
Cobot- bez kniplu to ani nezkoušej, ztráta času. Jakmile tě zaměří javelin, seš dole. Mapy, kde jsou bitevníky se snažím po celou hru dostat na pozici gunera a zatím jsem narazil na dva piloty, před kterýma smekám. V plné rychlosti lítat těsně nad zemí, pod mosty, mezi budovami, normálně jsem nechápal. Místama jsem zavíral oči, bo to vypadalo, že se rozsekáme, ale letěli jsme dál. Tohle na klávesnici nedáš.
S takovým pilotem mívám score na mapě 30-40:3
Ach jo zas mi nejde lítat a přitom bych tak chtěl :o))

V normální misi si raději nic lítacího neberu abych nepřipravil team o výhodu. Potřeboval bych se to na nějaký prázdný mapě naučit. I když je to asi stejnak beznadějný :o)
Cus od vcera mam tuhle hru a mam takovej problem. Nez se pripojim primo do hry tak vsechno funguje jak ma ale kdyz se ocitnu na mape tak prestane temer fungovat mys . Reaguje jen na velke pohyby a to jen velice sporadicky , zajimave je ze kdyz sem se takhle dobelhal do auta nebo tanku tak tam uz zase mys sla uplne normalne . Nevite cim by to mohlo byt ? Docela me to stve a uz bych si to chtel fakt zahrat :) .HA uz sem na to prisel mel pripojenej gamepad ktery byl zapadlej za PC du parit :D.
Tak jsem zformátoval disky, přeinstaloval OS (dělám to každé Vánoce :-D),doufám teda, že to teď půjde...ještě počkat než se dotáhne ten 4 GB patch z té kraviny.

Physical Warfare - dřív se ti odemkne DAO-12, máš k dispozici flašetovou munici, china kulomet 88 a tlumič záblesku pro SKS, nic víc, nic míň.

Jinak, pokud se mi to podaří konečně zprovoznit, tak si ten datáč taky koupím :)
Zatm hraju jen team deathmatch zdá se že jiný mody si na čskejch serverech nez BtK nezahraju. I přesto se to ale hraje výborně. Oproti betě je hra určitě lépe odladěná. Ten datáč si koupim hned. Čtyři kila mě už nezabijou a aspoň to budu mít komplet (zatím). Doufám tedy že těch datadisků nebude deset...

Jak poznám že mám ve hře Physical Warfare Pack? Prý ho uvolnili zdarma. Jsem zatím na čtvrté úrovni.
Cobot: BtK je výborné DLC i za těch 15 Euro, ale určitě není podmínkou, pokud s BF3 začínáš. Základních 9 map ti určitě několik týdnů vydrží, ač ne všechny jsou dobře hratelné. Výhodou nových map z BtK je, že se skvěle hodí pro oba stěžejní módy hry - Rush i Conquest, což se třeba o Metru, Přechodu přes Seinu nebo Velkém Bazaru nedá říct.
Zatim se budu rozkoukávat v základu. Přeci jen betatest jsem celkem zanedbal. Později ho určitě koupim. Snad za příjemější cenu.

He první hra a hned 6kilů během 30s za sebou... :o) Slušný začátečnický štěstí..

btw. stahoval jsem celkem stabilně 5,6Mb/s. Celkem slušný. Steam se sice od posledka taky zlepšil ale kdyby to bylo stejně rychlé jako u originu nezlobil bych se. Na druhou stranu kdo leze na origin... Ty ceny jsou fakt mimo a oproti steamu je nabídka dost omezená.
Žádný, myslel jsem to tak, že GG a Steam jsou u mě nejlepší digitální distribuce, minimálně co se důvěry týká.
Aký je problém s Gamersgate? Mimochodom, práve tam majú offer na Drakensang za cenu jedného piva.
Akorát EA pořád koketují s ideou mazat více jak 2 roky neaktivní hry z účtů uživatelů. Zatím se tak ale naštěstí neděje, nicméně já osobně Originu zatím nedůvěřuji tak jako Steamu nebo GamersGate.
Dotazecek: funguje ten Origin jako Steam a po zaregistrovani hry uz clovek nepotrebuje DVD ani klic?
DoomCZE: dík moc! už stahuju :) hehe Evropa odedneška a Amerika a zbytek světa až za 15 dní :P

takhle pohrozit mohli i u věcí, které slíbili dříve...mno ještěže jsem si to tehdá nekoupil, zadara se to hodi...

ale nvm proč to dělají takhle složitě, aby sis na stránkách generoval code ke stažení, prostě majitelům to měli odemknout na PSN, takhle zase většina ani nebude vědět, jak se k tomu má dostat, když o tom nikde neinformují....

Bodkin: mlýnská kola se dala již dávno do pohybu... ;)
fg: EA má na krku žalobu, protože ten 43 jako bonus zrušili a na všechny nasrali.
montana(asi nikdo jiný na BF3 na PS3 nemá): jak je to s BF1943??? Od soboty měl být stáhnutelný zdarma, jenže na PSN stále za 270,- a ve hře se dotáhnout taky nedá, nebo je to nějak regionalizavané? btw po updatu je PSN celkem povedené, navíc hodně českých věcí jsem si všimnul...
Když ti jede singl bez problémů, pak by to mohl být ten prohlížeč, nebo nějaký plugin, adblocker nebo antivir, prostě něco, co souvisí s připojením k netu.
Ahoj, ovladače jsem nainstaloval a nepomohlo. Může to padání hry způsobovat nastavení grafiky, kterou nezvládá můj pc, tvz. pomůže snížit detaily? Ale to by to přece padalo i v sp, ale tam mi to nespadlo ani jednou.