tož to s tím bandwidthem nevím, můj provider je soused takže takové prkotiny neřeším :-P

asi nejlepší ten team speak
Takže už je jasno, volno bych měl mít i ve středu, takže st a čt jsou pro mě battlefield večery - od cca 2030 se mnou můžete počítat.

Nebude skype přetěžovat bandwidth? Kdyžtak dejte vědět, co se vám osvědčilo, ať pak můžeme rovnou smažit.

Jo, a kdyby mě tam někdo neměl, mám nick Hydr0gen_cz.
No jak píše Arcee, jde to přes ten Battlelog. V té kolonce přátelé dáš vytvořit skupinu (nebo tak něco) a pak tam můžeš naházet lidi a zahájit konferenci. Zatim jsem to teda nezkoušel, ale jde tam nastavit klasika (push-to-talk nebo voice activated) a... snaží se to vypadat funkčně. Musíme to pak zkusit:-)
@ViRus (06.02.2012 12:49): Napiš do chatu ne:-) J - chat všichni, K - tým, L - družstvo :-)

Jinak mně osobně tam normálně svítí "změnit tým" pod výběrem lokací, když jsem mrtvej a chystám se někam na respawn. (Ono to je omezeno, řekl bych tak jednou za deset dvacet minut můžeš)
Jak se dají měnit strany, když jsem třeba rus a po skončení kola i v průběhu chci být američan, nějak se v tom ztrácím...

Jinak včera jsem si občas připadal jak ve filmu odvaha pod palbou, když jsem omylem sundal náš tank, a proto bych rád aspoň team komunikaci nebo klávesu, abych mohl napsat Apologize/Sorry.
Tak napsat můžeš tady, my si to přečtem. Až budete mít chuť a připravené mikráky, dejte vědět, mám TS3 adresu od fakehedy.
Tedy za předpokladu, že nepůjde o pátek/sobota
@ViRus (06.02.2012 09:03): Rozhodně. Zatim jsem spíš tak dostával headky nebo sóloval, v sehraném družstvu to bude jinačí zážitek.

Určitě budu ve čtvrtek večer a pak úterý nebo středu, ale ještě nevím, který den. Využívá tady někdo nějak více ten battlelog na komunikaci? Nejde tam třeba organizovat srazy ala eventy na facebooku?
@ViRus (05.02.2012 23:22): No není:-( Jenom v tom battlelogu je možnost chatu, do hry žádný voip nedali... šmejdi...:-)

Jinak domluvit se musíme, když se trošku kooperuje, tak jde zážitek mnohem mnohem výš:-)
Výborná hra, i když jsem 2x prohrál i tak vynikající, ty scenérie, zvuky a také f--k snipeři :-)

@Hydr0gen (05.02.2012 21:41), @Grey_fox (05.02.2012 12:19): Musíme se fakt domluvit na konkrétní den a čas a dát se do jednoho družstva, pokud bude něco jiného než conquest, jinak alespoň stejný tým.

btw jak tu sakra fakčí komunikace, pod jakou klávesou je?
Tak hype stačí prostě ignorovat. Já z B3 vyděl před vydáním asi dvě videa a dva dny hrál betu. Ćetl jsem jen článek o změnách tříd.

K dokonalosti to má daleko, ale zábava to rozhodně je.
Pro mě je poslední Battlefieldem Bad Company 2. Příliš hypu mě to dokáže dokonale znechutit a odložit na neurčito až na nikdy. Aktuálně třeba Skyrim to samé.
Battlefield je o Conquestu a Rushi, TDM tam je jenom z povinnosti. A arkáda to je, což je ale úplně jasný u hry pro mainstream která se snaží konkurovat COD.
Grey_fox- Jo a který mod máš na mysli? Hra nemá mod jako je SaD v CoD. Pravdou je, že TDM je hrozná pakárna v téhle hře.
Adieu- Klidně si ho vyřež, protože to je arkáda a DICE nechtělo simulátor. Jedinný prvek tam je balistická křivka
Pánové, je tam i nějaký normální multiplayer? Myslím takový, kde se nespawnujete s nepřítelem přímo před očima nebo za zády a po smrti čekáte na konec kola? Čerstvý dojem je totiž takový, že mám chuť si vyřezat do hrudníku slovo ARKÁDA a pak pomalu vykrvácet na loži, vzpomínaje na první Red Orchestru.
Proboha to jsou kopyta:-/ Mně osobně teda graficky ta hra přijde "méně pěkná" než Bad Company 2. Pořád mi tam taky mizí objekty, vypadávají textury... Schválně si člověk kupuje hru pár měsíců po vydání a oni to maj pořád rozbitý:-( Očividně ale můžu být rád že to vůbec jede...

Stylem mi to strašně připomíná původní Crysis. Jenom tam mají pěkný efekty se světlem teda.
Hrajete teda v současnosti někdo?

Jsem se plácl přes kapsu a za 500 jsem to z aukra koupil, jenom to chce víc kooperace, narazit na někoho kdo neběhá jak šílenec je těžký:-)
To je asi poprvé, co je hra u nás levnější než v UK nebo USA (surtep, xzone, tiscali game shop vs. amazon.com a .co.uk).
@Vodny (19.01.2012 23:40): EA popírá naprosto všechno. Vždycky je podle nich chyba na straně hráče. Nebo alespoň to se mi vždycky snaží namluvit u jejich supportu (BTW raději si jděte pokecat se stromem než s nimi).
A to to padání už není zdaleka tak časté, jako dřív. Stojim si za tím, že za to může spouštění z Battlelogu. EA to sice popírá, ale podle mě za to může právě tohle. Já používám Chrome, ten má občas problém s leakem paměti, někdy zamrzne a možná to může být tím. Ale je mi divné, že pokaždé co hra spadne mi prohlížeč šlape v pohodě, nehlásí žádný problém.
Mám stejné problémy jako Cobot + jeden, který mě snad sere nejvíc. Občas se mi během hry stane, že zmizne zbraň. Téměř vždy se to stane, když se daří jak prase.
Já hraju na DE, hlavně rush 100%-200% more tickets.
Já měl instalaci on-line a stahování šlo celkem rychle. Akorát jsem si blbec pak neuložil instalačku takže to příště budu případně stahovat znovu.

Hra mi běží naplno na 1280x1024 bez problémů (i5-760, GTX460). Co se týká bugů tak mě hra nepadá jen se mi stává mi že při načítání nový mapy zůstáne černá obrazovka s loadingem. Pak to musím přes správce shodit a přihlásit se na server znovu. A obecně mi občas loading trvá dost dlouho a kolikrát se mi stane že se do hry dostanu až když už je třeba položená bomba na M-COM. Jindy zas třeba 30vteřin před začátkem kola. Divný. A to hraju zatím výhradněna českejch serverech.

btw: kde hrajete vy?
@ViRus (19.01.2012 12:35): Jo, na konfiguraci moc nezáleží, prostě bug v enginu. Včera jsem se s tím trápil asi 4 hodiny (jenom dát PC do původního stavu mi teď zabere aspoň hodinu) a nic.

Že já blb nevlez nejdřív na fóra BF3, neseřadil si témata podle počtu zobrazení a neujistil se, že celou první stránku nezabírají problémy s pády. Ano, jde o hodně rozšířený problém.
Jo s tím instalováním jsem to měl stejné, mechanika se zase po dlouhé době trochu zapotila.

Jinak přihláška k četě odeslána
It´s me :-)
Známý to hraje na 5770 Hawk, se 4GB paměti a nějakým 4 jádrem, jaký přesně nevím, ale není to nic nového. Med. nastavení, rozlišení také nevím, ale nestěžuje si.