Vodny: Díky, můžeš mi říct více o tom nastavení BIOSu? Někde jsem slyšel něco o ,,stažení nového BIOSu" a pak jsem četl zase někde, že se natavuje při startu pc. Při startu pc jsem nikdy nic nenastavoval, jsou to věci, kde se nechci rýpat, což znamená že vůbec nevým jak na to.
Měl jsem podobný problém. Zkus čistou instalaci ovladačů grafiky, včetně PhysX pokud máš Nvidii. Odinstaluj, k dočištění použij Driver Sweeper. Pokud tohle nepomůže, pak mohou být na vině RAMky, respektive jejich nastavení v Biosu třeba na nějaký turbo režim či Intel Extreme Memory Profile, pokud máš RAM s touto specifikací XMP, vypnout.

Mě to pravidelně vyhazuje ze hry každý den při prvním spuštění, což je zajímavé. Pak už to jde ale v poho. Také by mohlo jít o prohlížeč, já používám Chrome.
Ahoj, když opravili servery (asi tak dva týdny zpátky), tak mě přestali vyhazovat ze serverů, ale po 5-10 minut hraní jsem vždycky pravidelně dostal hlášku program přestal pracovat. První věc co mě napadlo po pár řádcích na fóru byl problém s ram, mám totiž ,,jen" win 7 !32bit! a 4GB ram. Ovšem problém s ,,programem, který přestal pracovat" byl jen v mp a singleplayer mi nespadl ani jednou. Potom, když jsem se to rozhodl znovu začít řešit, jsem se dočetl, že by mohl být problém u paměti mé grafické karty (jen 896 MB) a že pomůže snížit vše co mám z ultra na high. Ano, s aplikováním dnešního patche se nedočkám hlášky program přestal pracovat, ale hra mi opět po 5-10 minutách zasekne (úplně). A když zmáčknu ecsape, nebo mezerník hra spadne do win bez jediné hlášky. Dotěď jsem hrál mp celkově snad 20min. Hrůza. Samozřejmě jsem zkoušel i vypnout veškeré jiné nedůležité procesy, abych ty ramky tolik nezatěžoval. Takže z toho vyplývá, že BF3 nejede na win 7 32bit, a to je přece blbost. Nemám už tušení čím to může být. Jo a punkbaster jsem taky aktualizovával.

Edit. Tak super teď už se střídá ,,program přestal pracovat" se zamrzáním. Pokaždý jinak.

Díky za případný pokus o pomoc.
Pokud ještě někdo, jako já, narazil na bug v poslední misi při skákání z jednoho vagónu metra na druhý, viz http://www.youtube.com/watch?v=qHY0wyo7o_s - komentáře napověděly, že spolu se space se má mačkat i jump (v případě, že jej máte ze space přebindovaný).
90-95% za multiplayer a kupodivu i za Battlelog (nahráno 57hodin)
s Karkandem by to mohlo být čistých 95%

5% dolů za to, co ve hře chybí z BF2 a za ten namodralý/nazelenalý/zašedlý nádech obrazovky (co je to proboha za trend?)
vodny: třeba ta plánovaná rozsáhlejší destrukce v BtK bude umožňovat zničitelnost zdí po menších částech
Stalo se taky někomu že v misi Guillotine, kde je zablokovaná silnice, vy vystoupíte a jdete dopředu, střelí vás RPG z mostu, tak běžíte za týpkem na kterýho máte follow, se ten týpek sekne a sedí pořád přikrčenej? Zkoušel jsem chvíli počkat a střílet ty borce na mostu, ale nic se neděje. Bug nebo mám něco udělat? (misi už jsem restartoval a hrál znova, ale došel jsem ke stejnému záseku).
BF3 hodnotit v kontextu BF2 prostě nejde a je to jeden z důvodů, proč fanoušci opravdu velkých bitev a docela hardcore hratelnosti budou remcat. Osobně to beru jako jasné pokračování BC2 akorát s tím, že singl už není sranda, ale vážná věc. Trochu škoda, Bad Company by si zasloužila své vlastní pokračování.
Nejvíc by mě zajímalo jak hodnotí Battlefield 3 hráči dvojky. Ne Bad Company 2, ale Battlefiled 2. Je to stejná hra nebo něco jinýho?
Tak příběh absolutně ignoruju. Jasně že je to vykrádačka všeho. Sám zkus napsat jak by měl vypadat. Rusové, arabové, atomovky, rusák se špatnou angličtinou, furt dokola... Tohle mi ale nijak nevadí protože ani nic lepšího nečekám. Stačí že to zabaví. Ve střílečce je důležitý střílení a grafika, když je něco navíc jen dobře.

Předtím jsem hrál Bžuletstorm a tohle bylo o dvě třídy dál. Vůbec jsem nepochopil co autoři mysleli tím Duty Calls. Mě to přišlo (skoro) stejné. Oproti tomu Battlefield má hlavně fantastickej pocit ze střelby a špičkovou prezentaci.
Mě přišel single dost trapná vykrádačka prvních dvou MW a BlackOps dohromady - máme tu framed narrative a všeznalé vyšetřovatele, kteří se vás na všechno ptají a přitom už to vědí, hrozbu invaze rusů kvůli jednomu magorovi, padoucha, jehož jméno se až komicky rýmuje s "Makarov" nebo ochranu mrzáka s pomocí sniperky než dorazí evac. Na to, že to mělo být "Above and beyond the call" teda smutné.

PS: Quicktime eventy mě taky spíš štvaly než naopak - hlavně různá omezení ovládání.
Tak dohrán singl. Nebylo to vůbec špatné. Sice jsem moc kulervoucích momentů nezaznamenal ale pár jich bylo (první procházka po ulici, začátek tankový projížky, skok padákem). Opět intenzivní přestřelky. Nedšenej jsem z technický stránky věci. Není to tak náročné na HW jak jsem čekal. Zvuk nádhera a to nasvícení... Obecně grafika moc fajn, ale to slunce, obloha, baterka a laser do xichtu, super. Jediný co mi asi vadilo byly ty mačkací pasáže s mezerníkem, myší a "E". Tohle je jako co? Ve hře je trochu cítit konzoloidní feel (viz tohle, nabíhajíci vlny terčů a na můj vkus až moc častý nehratelný koukací pasáže, kdy se hra ovládá sama). Pak taky vzhled vojáků přes termovizi. To bylo jak z deset let starý hry. Odfláklou destrukci v singlu bych i pochopil. Ale škoda to je. To ale určitě opraví patche. Aspoň pro mulťák tedy.

No nicméně mě to dost nahlodalo začít s mulťákem dřív než jsem myslel. Beta mě spíš zklamala. Chtěl jsem počkat až se to trochu vyladí...
Patch vyšel nedávno a dost výrazně pomohl. Jednak je hra stabilnější a hlavně už vás admin nevykopne po 10 minutách hraní kvůli punkbusteru. Jinak se těším na Back to Karkand, který by měl destrukci vylepšit, protože tohle žádná velká bomba není. Kdo hrál BC2, nemůže být ohromen, spíš zklamán podle mě.
Hydr0gen: Byl jsem nějakej utahanej z celého týdne a nechal jsem si to utéct až na neděli večer. Předchozí videa jsou veselejší.
Výborný, lepší než většina českých videorecenzentů dohromady. Trojka vypadá fakt moc dobře.
Prohození funkcí supporta/medica a assaulta byla podle mě chyba. Support je teď silně nezajímavá třída. Obecně celý systém tříd by potřeboval přepracovat (teď hlavně recon a support) a hlavně vyhodit/předělat odemykání perků pro techniku. Zatím je to OK, jakmile ale klesne počet nováčků, v týmové hře budou lidé bez odemčených perků v podstatě zbaveni možnosti používat techniku.

Spolu s nevybalancováním spousty map, zvlášť pro 64 hráčů, jsou tohle moje největší výhrady k mulťáku a důvod, proč se do koupě BF3 nehrnu.
Nevím, mně teď přišlo v BC2 (a to byl hardcore mód), že do něj hustim jak blázen a pořád nic. Možná měl vestu, ale i tak. CoD mi to připomíná dost no, o tom žádná. Navíc nějak se mi zdá, že teamplay se vytratila. Lékarničky, munice, oživování, na to se tady moc nehraje. A u postav nejsem za boha schopnej poznat, kdo jakej má kit, abych ho případně sebral a někoho oživil.
Zase hrozí, že se z toho stane další "hitscan" CoD. Ačkoliv i v BC2 byl život hráčů o 30 % menší v hardcore módu a moc to nevadilo.
Účinnost zbraní jako damage? Mě tohle sedí víc, nemám rád, když někoho nahituju 1/3 zásobníku a on mi odskáče za překážku :)
Čím víc to hraju, tím méně se mi to líbí. Destrukce ořezaná jak to jen jde (dokonce menší než v BC2), animace postav po zásahu á la Call of Duty a účinnost zbraní mnohem větší jak u BC2. Schválně jsem si dnes zkusil zahrát BC2 a překvapilo mě, jak dlouho trvá, než někoho sejmete.
tak coop se ukázal velmi dobrým zážitkem, jen počkejte až do 4té mise a hlavně mise v kanclech, s kamarádem bomba, ale u některých je třeba headset(časování výstřelů), sakra, musím zase nějak zlanařit montanu O:)
Vodny: Klidně ji můžeš založit třeba ty, já se k MP BF3 řádnou chvíli nedostanu (pokud vůbec někdy). :)
Nechcete někdo z adminů DH, kdo vlastníte BF3 založit "DH platoon" na battlelogu, abychom se mohli lépe domlouvat na hraní.
7+9/2 = 11,5
(7+9)/2 = 8

No flame, no offence, prostě mi to trochu bilo do očí :)
Mně se singl v BC2 líbil, naopak zde se obávám, že z toho bude jen vizuálně povedenější klon MW a podle té diskuze tomu tak skutečně je.

Btw. hodnotit MP a SP zvlášť je podle mě velká služba hráčům a o tom jestli to je nebo není dobře bych vůbec neremcal, protože 7+9/2 = 8. :-)
Ještě že jsem nikdy ME nehrál (příliš nové na mě), takhle si nejdřív můžu zkazit náladu ME3 a potom si jí zlepšit ME1 a ME2.

Ale vážně, je jasné že BF/COD je série hodně orientovaná na multi. Ne tak jako třeba MMO, které jsou JEN na multiplayer, ale i tak. BF3 se sice snaží tenhle trend zvrátit a přidat v oblasti kampaně, ale i tak, mulťák hraje významnou roli. Nebo by měl hrát.

Jenže až BF3 budu hrát, tak budu hrát jen single, takže budu moci hodnotit jen single. There's no other way.
Haha, jsem zvědavý jestli někdy někdo napíše hodnocení Mass Effect 3, které začne "hodnotím pouze multiplayer":). Uznávám, že to už začíná být trolling, ale je to taky legitimní, když už jsme u toho;P.
Hra je to sice jedna, ale pro lidi co nechtějí MP hrát, nebo nemají s kým hrát je to část hry, kterou nemůžou vyzkoušet, takže budou hodnotit jen to, co mohou hrát - singleplayer.

Pro takové lidi je MP jenom taková přítěž navíc, co zbytečně zabírá místo na disku. Též tito jsou často naštváni, když jim hra multiplayer, nebo co-op vyloženě nutí.

SP může hrát každý, ale MP jen ten, kdo má s kým hrát.

EDIT: double post, ten předchozí klidně smažte.
Souhlas, já do jisté doby také hrál pouze SP a hodnotil bych hru podle toho singlu bo mě MP vůbec nezajímal a také proto, že nebyl na to net a v žádném případě to nebyla warez. A stále je mnoho titulů, které mají MP, ale nikdo jej nezmiňuje v hodnocení. Takže odcáť - podcáť :-)

btw: Mě se singl v MW2 líbil, takže podle toho by měl být B3 singl pro mě kulervoucí.
JohnCZ-Nefér ano, ale nemohu říci že bych to nechápal, prostě se lidé dost možná přejedli všech těch řečí, urážek a machrování od EA a jeho vedení a prostě jim to jen vrací, dělají přece jen to co EA od lidí chtěla, EA totiž chtěla aby lidé SP v BF3 brali vážně, tak se jim to povedlo..:D

Nicméně prostě máš pravdu že ke zbytku hry to fér není, a proto se mě líbila recenze hry na německém EG kde recenzent nejdříve ohodnotil SP (dal tuším 5 nebo 6/10) a pak MP kdy už dal 10/10..:)
Protože většina lidí nerada prohrává s cizími lidmi? Protože multiplayer vůbec neuznává a vidí ho jako zase další counter pro polodementní klikače.