Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlefield 1: Turning Tides

11.12.2017
kompatibilní
77
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Battlefield 1: Turning Tides je třetím multiplayerovým přídavkem ke hře Battlefield 1, který zejména přidává novou hratelnou frakci – královskou námořní pěchotu (britský elitní oddíl). S novou armádou souvisí také čtyři nové přidané mapy, které nicméně vycházely postupně. V prosinci 2017 si majitelé DLC mohli zahrát mapy Cape Helles (výsadek a obrana poloostrova Gallipoli) a Achi Baba (bitva o klíčovou pozici na vrcholu kopce na poloostrově Gallipoli). V lednu 2018 byly pak vydány mapy Zeebrugge (námořní, letecká a pěchotní bitva o Němci obsazený belgický přístav) a Heligoland Bight (námořní bitva u ikonických červených útesů zálivu Rocky Cove).

Dále na hráče čeká nový herní mód Conquest Assault (varianta klasického Conquest módu zahrnující boj útočníků a obránců o klíčové body, které ale na začátku zápasu náleží pouze obráncům), nová operace Gallipoli (obojživelný útok na Gallipoli o mys Helles a vrch Achi Baba v roce 1915), nová elitní třída Infiltrator (mající trvalý bonus ke sprintu a umožňující posílat dělostřeleckou palbu na označené místo, včetně schopnosti umisťovat mobilní výsadkové body pro členy svého týmu), nové medaile, psí známky, kodexové záznamy, služební úkoly a nové specializace. Zbraňový arzenál se rozšířil o americkou zákopovou karabinu M1917, rakousko-uherskou poloautomatickou pistoli Maschinenpistole M1912/P.16, britskou pušku Farquhar-Hill, americký těžký kulomet M1917, italskou karabinu Carcano M91, japonskou pušku Type 38 Arisaka, speciální verzi pušky Martini-Henry s odpalovačem granátů a dvě nové zbraně na blízko (námořní šavle a kotevní hák). V neposlední řadě DLC přidává do hry také nový torpédoborec třídy L a novou vzducholoď třídy C.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.