Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlefield 1: Apocalypse

20.02.2018
kompatibilní
63
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Battlefield 1: Apocalypse je čtvrtým a zároveň posledním multiplayerovým přídavkem ke hře Battlefield 1, který přináší nejhrůznější a nejzkáznější bitvy první světové války. DLC tak přidává mapy Passchendaele (belgický venkov proměněný na zpustošenou krajinu plnou zákopů a trosek budov), Caporetto (boje v zákopech na horském svahu u řeky Soči na území Caporetto), River Somme (zpustošená krajina po dělostřelecké palbě na řece Sommě), Razor's Edge (letecká bitva nad zasněženými horskými vrcholy ve východní Francii) a London Calling (letecká bitva nad britským hlavním městem).

Dále na hráče čeká nový herní mód Air Assault (čistě letecké souboje mezi dvěma týmy), nová specializace Afflictions, nové medaile, psí známky, kodexové záznamy, služební hvězdy, stuhy a úkoly (výzvy pro odemčení nových zbraní a specializace). Zbraňový arzenál se rozšířil o francouzský samopal Chauchat-Ribeyrolles 1918, britskou pušku Howell Automatic, těžký německý kulomet IMG 08/18, kanadskou pušku Ross MKIII, americkou pušku M1917 Enfield, britský revolver Webley MK VI, sekáček na maso, páčidlo a protivzdušný raketomet AA Rocket Gun. V neposlední řadě DLC přidává do hry také dva nové bombardéry Hansa-Brandenburg GI a Airco DH.10 a novou stacionární zbraň Livens Projector, která dokáže nepřítele zahalit do oblaku jedovatého plynu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.