Osobně mi to patch spíš zhoršil, ale hodně lidí to má naopak ..
Každopádně bych počkal na finální .. ta hra za to určitě stojí.
Stále mám ještě kód na tuto hru. Je mi k ničemu, mě hry s Batmanem nebaví. Chci se ho zbavit, kdo chce, napište, dohodneme se na pěkné ceně :)
@mazar1234 (12.07.2015 15:23): Heh to ne, to ještě opravdu opravené není. Z technického hlediska stále platí, že pokud člověk nemá fakt hodně dobrý komp a v něm minimálně 980ku, tak absolutně nemá cenu to ani zkoušet. I s tou 980kou je to na hraně. Hell, ani TB s jeho dvěma 980kama to nerozjel zcela plynule. :)

EDIT: Tak jsem si to velice rychle rozmyslel a Knightfall zkouknul na YT (společně koncem Riddlera). Jsem rád, že jsem se na to podíval na jůtubu - kdybych kvůli tomuhle měl investovat dalších 10+-hod do dokončení všech těch side cipáren, ty vole...
Tak dohráno po necelých 30ti hodinách, 82% dokončení. Nevím, jestli se dokopu k Knightfallu - když vidím, kolikrát bych ještě musel vést další tankovou bitvu, kolikrát bych musel opakovat tu samou metodu k vyklizení další věže, tak nevím...Aspoň Riddlera bych rád dodělal, ale když si vemu, že to bych nejdřív asi musel najít každýho výřečnýho zelenýho pajduláka a pak ještě navíc mít nemálo štěstí (páč ne vždycky jsem si trofej cestou označil), tak i na to se už asi vyseru.

Kolem a kolem dobrá hra, suverénně nejlepší děj v sérii na úkor snad nejslabší herní stránky. Prostě betmobyl, furt. A ničeho ani vzdáleně tak příjemného, jako bitky s Freezem v Arkham City, se tu bohužel taky člověk nedočká. Nejkreativnějšímu boss fightu opět vládne betmobyl. >_>
Už jsem tu jednou psal, vím, ale mám kód na tuto hru, který nevyužiji, tak nechci, aby propadl. Neměl by o to někdo zájem? Nabízím výhodnou cenu :)
@leebigh (03.07.2015 00:36): Kdo by měl zájem o Steam kód pro hru Supreme League of Patriots, pište mi do pošty.
Využil jsem akce pro zákazníky Batman: Arkham Knight a poslali mi kód omylem dvakrát. S laskavým svolením Phila Ingse, kreativního ředitele No Bull Intentions, jej můžu poskytnout dále.

EDIT - klíč již odeslán, akce u konce :-)
Přes ten stav té hry se to skoro bojím napsat, ale kdo by měl zájem, tak mám volnou kopii batmana. Jednou ta hra určitě bude šlapat jak hodinky :D Každopádně, kdo by měl tedy zájem, tak PM, tam dořešíme detaily.

Mě Batman hry nebaví, proto je mi to k ničemu.
@Phoenix (23.06.2015 18:08): S velkou částí podoteků souhlasím (snad až na ten veřejný žebříček atributů, to už trochu sklouzáváme k německým herním publikacím a grafice za 8,73/10) a rozhodně bych za tím nehledal nějakou konspiraci jako většina zdejších. Jenom bych to primárně nesrovnával s místní publicistickou scénou (když už otevíráš jména jako Rybka), která je ještě v rámci možností alespoň škálovaná a relativně rozumí té své části herního byznysu (samozřejmě, že pokud jsem například fanoušek strategií od Paradoxu, kterou třeba většina příležitostnějších hráčů (a bohužel i většina recenzentů místních médií) pokládá za náběh na "hardcore", či každý rok strávím stovky hodin v manažerech, tak mi recenze herního portálu s verdiktem - "je to to samý, jako minulý ročník (díl), pro fanoušky povinnost" moc nedá a raději si o tom počtu na komunitních stránkách podobně "postižených" hráčů), ale je to pochopitelné v tom, že i když zde máme na stát naší velikosti poměrně dost portálů, tak všechny z nich jsou cíleny striktně na mainstream (nebo si alespoň nejsem vědom nějakých specializovaných stránek, klidně i blogů, které by třeba rozebíraly jenom indie scénu, jako tomu je na západě).

Je pravda, že když sleduju některá komentovaná videa místních "profesionálů", tak se mi občas otevírá kudla v kapse z toho neumětelství, ale to může být dáno taky částečně hraním na živý stream, odpovídáním na otázky z chatu atp. Alespoň u většiny mívám ale pocit, že si k tomu skutečně sedli, udělali si v rámci možností ucelený názor a jsou schopni ho relativně obstojně převést do nějakého kusu papíru (či textového editoru). A pokud je někdo skutečně tak naivní, že si myslí, že se v našich končinách někomu vyplatí nějak (nedejbože finančně) lobovat za výslednou známku, tak je naivní do nejvyšší míry. Tyhle časy mohly možná relativně fungovat v divokých 90. letech, kdy většinu místních herních publikací vlastnily herní dovozci, ale rozhodně ne teď.

O to smutnější je ale podle mě pohled na západní zpravodajství, ve kterém se točí daleko více prostředků, nezřídka jsou přítomny celé štáby herních portálů, které operují přímo z místa konání, mají přístup k profesionální technické podpoře a přesto jejich celková informovanost, nebo chcete-li připravenost na daná témata značně pokulhává. Pominu dále různé osobní antipatie k extrémistům typu Polygon, kteří ten svůj standardní odstaveček o počtu a zasazení všech etnik nejsou schopny vyseparovat ani ze slovanských RPG typu Zaklínač, neboť to je zase téma na další několikastránkovou debatu a upřímně ani opačný extrém typu Vávra není zrovna mým šálkem kávy, ale je to minimálně na zamyšlenou.

Ty, co považují předcházející stať za tl,dr bych tedy alespoň odkázal na pro mě zajímavý vhled do kvalit "profesionálních" žurnalistů přímo z letošní E3 od kluků z Hrej. Omluvte posunutý obraz, na kvalitě audia to však neubírá. (začátek cca 51:48) - https://www.youtube.com/watch?v=eqZ9zHaa2PA

Pak se těm zkresleným hodnocením nedá moc divit :)
Ehm, nevím jestli to není nějaký fake - ale kdo si koupil Batman Arkham Knight, může získat hru Supreme League of Patriots zdarma jako kompenzaci za poškozenou verzi Batmana
Více zde a zde :-) Zatím jsem nezkoušel, nevím jestli to není nějak regionálně omezeno. Je třeba napsat na mail uvedený v druhém odkazu.
@kuler91 (26.06.2015 20:29): Identicky jak na konzolích? Yeah, 'cept to má horší textury a několik efektů chybí úplně (ambient occlusion, 'mokré' efekty na batmanovi a batmobilu). Seriously, stačí si srovnat jeden gameplay z PC a PS4 verze a je to jasně vidět.

A performance JE otřesný. Propady jsou k třicítce i níž, ale hlavně jsou kolikrát úplně bezdůvodné. A celkově ten framerate lítá nahodile, v klidu i v rozmezí 60ti fps. A rozdíl v performance mezi 980kou a 970kou je natolik propastný, že...no prostě ne, JE to v tragickém stavu. :)

Zaplaťsatan za refund policy, bez toho by to byl jen další odfláklý port do sbírky. Takhle existuje aspoň nějaká šance, že z toho bude kolem a kolem pořádná hra.
@kuler91 (26.06.2015 20:29): Na steamu je zpráva:
Batman: Arkham Knight will be available on SteamOS, Linux and Mac in Fall 2015.

Ale hned pod tím je
Sales of Batman: Arkham Knight have been temporarily suspended while Warner Brothers works to address performance issues.

Takže je dost možný že na Windows vyjde opravená verze dříve, a jen na ty minoritní systémy to vyjde až na podzim.
To odložení je podle mě blbost, kde si to četl ? Každopádně ta hra není v tak tragickém stavu, jak se zdá .. tedy za předpokladu, že máš nvidia 9xx + nové ovladače... Jediný problém je občas propad fps ke 30 a prakticky to vypadá indeticky jak na konzolích bez možnosti lepšího nastavení ... to je vše ;)
@kristmeister (26.06.2015 16:58): wtf ? Tohle se snad v historii herního průmyslu ještě nestalo, aby byla už vydaná a prodávaná hra stažena a znovuodložena o několik měsíců. Ten port je asi fakt v hodně špatném stavu.
Bloodborne měl akorát loadingy "dlouhé" a prskalo se na to.. a vida máme tu zaklínače 3. A nikdo to najednou neřeší. :D

Věřím že ten Metal Gear vyjde vyladěný. :D
@SilentWolf (25.06.2015 21:13): Já tohle taky nechápu. Podle mě má být hra, co si koupím ve verzi 1.0 s naprostým minimem bugů a hratelná bez internetu.
I CDPR by se měl stydět za to, jak ta první várka her jde rozjet jen s patchem z netu. A řekli to až poté, co si to lidi předobjednali. Plus bugů, že to není možný. Proč si nevezmou z Dark Souls příklad i v tomhle? :-))
Kdysi to asi takhle nešlo. Člověk byl bez netu a představa že by vyšla taková hra v tomhle stavu byla nemožná. Co by ti lidi dělali? Kupovali nové počítače? :D To jen teď je internet tak to stačí vydat úplně sra**** a pak se vyjádřit na internetu. Už mi to vadí, samé DLC, samé bonusy k preorderu ale hra vyjde nehratelná. Já vítám že to zašlo až tak daleko, ale bojím se že si z nás budou dělat prdel i na dále. Už to není jen Ubisoft. Za chvíli bude zázrak pokud vyjde hratelná hra.
@orromis (25.06.2015 18:11): Outsourcing hlavně portů nemusí být nutně problém - zkušený tým může provést lepší práci než původní vývojáři. Bohužel těch kvalitních "portovacích" firem je pomálu.
@orromis (25.06.2015 18:11): až takhle špatně na tom nebyli, jistě tam měla vinu i jistá nezkušenot týmu. Ale neřikám, že by se tohle mělo obhajovat. Jen si nemyslím, že jim je to putna. Tohle jenom vrhá špatný světlo na celou firmu a to nechce nikdo :-)
Outsourcing neni vyhradne spatna vec. Takovi Nixxes odvadi vybornou praci zatim, a vcelku valcuji sve konzolove protejsky. :)
@Indian (25.06.2015 18:00): Právě že podle toho, co jsem se dočetl, staré díly moc dobře neběželi od vydání, ale až po nějakém patchi. Každopádně mám pocit, že Iron Galaxy Studios neměli moc dobrou pověst už před Arkham Knight, takže je to minimálně fail na straně Warner Bros jakožto producenta (který to musel přidělit Iron Galaxy). A jestli Rocksteady nechtěli dělat PC verzi, tak je to i částečně jejich chyba (celkově jsem značně proti outsourcingu portů na jakékoli platformy)
@orromis (25.06.2015 17:54): Ale proč by nebyl, je jasný že studio který mělo na starosti port na pc svojí práci nedělá dobře. Určitě z to Warneři vyvodí patřičný důsledky.

Každopádně Walome jistě kritizoval Rocksteady, že jo? :-P Osobně doufám v to, že oni na tolik kvalitní a zkušený tým, že by to takhle nepohnojily. Předchozí díly třeba na PC běželi naprosto v pohodě už od vydání. Aspoň u mě. :-)
@Barbar Conan (25.06.2015 16:54): To jsem si také myslel, než jsem slyšel o chování lidí třeba ve Švédsku a obecně tady v těch Skandinávských zemích, tam je takové kraviny ani nenapadnou. Ale to je proto, že z toho pak těží všichni, protože kvůli takovým kreténům s tím akorát seknou.
@mazar1234 (25.06.2015 12:22): Teď to nesleduji, ale dřív to tak vždy bylo, některé obchody ke grafice hru dávaly a některé ne, přičemž cena se nelišila, mnohdy pak obchod bez hry měl cenu ještě vyšší. Náklady na ty kupony tak nesly spíš obchody, případně výrobci karet s tím, že se jim náklad vrátí v podobě zvýšených tržeb.
To akorát u nás si lidi zvykli na to vše neustále ojebávat, třeba kupon zvlášť na faktuře u TSBohemia, takže lidi koupili karty, které následně vrátili a hru zvlášť na faktuře za 1 Kč si nechávali. Zloději křičí: "Chyťte zloděje!"
@Say (25.06.2015 11:37): Jo, to jsem si také četl na fóru, že tam někdo požadoval refund. :-D Dostali něco zadarmo a ještě by chtěli víc.
No každopádně doufám, že to Rocksteady opraví, na rozdíl od Assassins Creed mě Batman Arhkam hry vždy bavily.