Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
11.11.2008 X360
04.08.2015 XOne
Vývojáři:
Build an adventure of mechanical mayhem.

Bezstarostný život se může vymstít - lenošení, nezdravé jídlo a nedostatek pohybu pak nevyhnutelně vede ke zhoršení fyzičky. Právě to postihlo medvěda Banja a opeřenou Kazooie. Tým se proslavil v plošinovkách Banjo-Kazooie (1998) a Banjo-Tooie (2000) díky porážce zlé čarodějnice Gruntildy. Dlouhý odpočinek, který si od té doby dopřávají ovšem potvrzuje, že všeho moc škodí. Znepokojivý stav věcí vedl bytost zvanou Lord of Games (Pán her) k rozhodnutí pomoci jim dostat se zpět na výsluní, a tak podivuhodná existence s obrazovkou místo hlavy postaví dvojku za zenitem před novou výzvu, jež si v ničem nezadá s těmi z dob zašlé slávy.

Nuts & Bolts v překladu Matice a Šrouby je pokračováním plošinovek se dvěma sympatickými zvířátky v ústředních rolích. Na klasické skákání a souboje orientovaná hratelnost původních dvou titulů prošla výraznou úpravou. Hlavní důraz je teď kladen zejména na využívání všemožných vozítek. Ta si nejdříve musíte poskládat z nalezených či nakoupených dílů. Vozítka sestavujete pomocí magického klíče, jenž obdržíte od Pána her coby kompenzaci za schopnosti ztracené v důsledku příliš dlouhé zahálky. Mezi těmi, co zbyly zůstalo skákání, šplh a plavání. V multiplayeru může ve vlastních vozítkách závodit až osm hráčů, a to hned v několika různých disciplínách.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.