@Isair (19.12.2021 00:02): Jasne, já jen tak rozjímám :)
Nejvetsi šok tenkrát na ps2 byla grafika, což dnes už je passé. Já tu hru v době vydání dost hrál a zral a taky jsem to teď nekoupil. To už si radši trosku priplatim a vezmu D2 Resurrected. Bohužel na tenhle typ hry od vyhoření v D3 asi po tisíci hodinách hraní už par let nemam vůbec náladu :)
@Charllize (18.12.2021 23:52): No vzhledem k tomu co za to nabízejí, to je docela dost :). Mnohem novější a pravděpodobně lepší hra s větší fanouškovskou základnou Grim Dawn stojí 25 éček a ten Titan Quest je dokonce za 20 i s datadiskem (nadto v lehce vylepšené verzi), takže těch 30 je na digitální distribuci a 20 let starou hru opravdu dost přestřelených. Chápu že je v tom určitá míra "exkluizivity"... jakože "Wow, konečně je to na PC- take my money"... ale nevím, jestli to za to opravdu stojí (zase až taková pecka to nikdy nebyla), nevypadá to špatně, ale minimálně za 50%, víc dát nehodlám :).

Ale fakt jsem rád že některé staré konzolové hry si postupně nacházejí cestu na PC, podobně pozitivně mě třebas kdysi překvapilo vydání Shenmue 1 a 2 :).
@Charllize (18.12.2021 09:37): Pravda, že BG by se to jmenovat zrovna nemuselo, ale na to už jsem si za ta léta zvyknul:). A navíc rubačka z DnD světa nezní tak marně, 30 éček je ale fakt hodně, asi si stejně počkám na slevu, teď mám co hrát (a z ARPG dám raději znovu ten Titan Quest a dohraji Grim Dawn, případně ještě mi na GoGu už pár let visí Nox). Ale nadchlo mě to, to nepopírám :) (hlavně jsem vůbec nevěděl, že se to na PC chystá).
Pecka, dneska vyšlo na GoGu :), tohle jsem vážně nečekal.

Nejlepší na tom je, že se mi to celkem trefilo do Diablo nálady, i když ten Titan Quest, který níže popisuje Charllize bych si taky chtěl zopáknou, takže dilema :) (navíc Grim Dawn mi taky ještě hezkých pár hodin asi vydrží).
@Phoenix (07.05.2021 07:09): No vida. Tak ono to bylo divné, jelikoz nejde o nic exluzivniho. Ale je za tím určitě to ze ta hra bude hodně cilit na gaucovy coop, který se na konzolich provozuje lip:)
Osobne ani nevím jestli to budu hrát, dneska jsou už diablovky dostupné v lepším provedení. Na konzolich to tenkrát zajímavé bylo protože tam hry tohohle typu trochu chyběli. Mám proste jen pocit ze bych udělal lip si zopaknout třeba Titan Quest :)
@raisen (06.05.2021 20:19): Jo celkem prekvapko, neco jsem se toho nahral. Ale Champions of Norath by me asi potesily vice . Vzasade to same ja Dark Alliance, jen o dost delsi, vic povolani a na zaklade Everquestu.
Ja bych to za remaster povazoval, tvrdi ze to ma vylepseny vizual, 60fps/4K. I kdyz dle videa to nijak zazracne nevypada..