Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bad Dream: Coma

84
4 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
09.03.2017 PC
Vývojáři:
DesertFoxSoftware
Oficiální stránky:
http://www.indiedb.com/games/bad-dream-coma
Bad Dream: Coma je po vzoru svých předchůdců tradiční 2D point-and-click adventurou, v které se hráč pohybuje metodou akce – reakce. Sedmá pouť, tentokrát placená, tímto sceluje hlavní zápletku, kterou započal v roce 2013 díl "Butcher".

Dějová linka Bad Dream: Coma představuje zdánlivě banální delirický sen na pomezí extáze a noční můry, v níž se bolest stává skutečnou. Chceme-li se z této trýznivé sudby vymanit, musíme si vytvořit nový mravní řád a přizpůsobit jej pravidlům, s nimiž nesouhlasíme. Hráčův pohled se nyní posouvá do maličko jiné perspektivy.

Ve hře narazíme na střípky původních, ale i nových, originálních lokací, jež nám oproti dřívějším epizodám dovolí více možností (trojí verze zakončení příběhu) a větší volnost. Výtvarný projev opět budí dojem starobylosti díky pískově žlutému, rozanimovanému podkladu, na kterém se vyjímá černá kresba se slabým nádechem jiných barev.


Poslední diskuzní příspěvek

Naprosto mě tahle hra dostala, dohráno zatím jen bad. Komentář zveřejním až za dva měsíce, kdy vyjde moje recenze na wwwHowardu.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.