Ve druhé epizodě herního Návratu do budoucnosti už se hrátky s časem rozjely naplno a došlo ke vzniku mnoha časových paradoxů. Marty se musí vyhýbat svému mladšímu já, Biff má najednou bratry Cliffa a Riffa a mladý Emmett učiní jedno zásadní rozhodnutí, které se podle všeho promítne do pokračování. Nově se zde objevuje i policista Danny Parker, děda Martyho budoucí přítelkyně Jennifer.

Bohužel jsem narazil na jedno z úskalí epizodických her. Téměř každá postava mě oslovuje jinak. Doktor mi říká Harry nebo Miku, Edna pane Crockett a Kid Tannen používá příjmení Corleone. Asi to je dané tím, že se každá epizoda instaluje zvlášť a ne dohromady, jako u novějších počinů Telltale a uložené pozice z té předchozí nešly žádným způsobem přenést, ale stejně bych čekal, že budou všichni v oslovení konzistentní.

Co bylo dobré v It's About Time, je dobré i v Get Tannen!, ale i ty špatné prvky zůstaly. Znovu zde tak exceluje Christopher Lloyd, jakožto Emmett Brown, sedl mi humor i hudba a ovládání pohybu stojí stále za pendrek.

Za těch pár hodin se toho na můj vkus stalo až moc a uvítal bych trochu volnější tempo. Určitě by bylo lepší třeba jednu epizodu přidat, než skákat z jedné šlamastiky do druhé. Na Občana Browna jsem zvědavý. Oproti počátku třicátých let, kde doteď téměř celé dění probíhalo, přichází na řadu znovu rok šestaosmdesát.

Pro: atmosféra Návratu do budoucnosti, Christopher Lloyd, období prohibice, humor, hudba

Proti: různá oslovení Martyho, ovládání pohybu, příliš mnoho událostí v krátkém čase

Druhá epizoda mě bavila asi o něco více, nejspíš to bylo lepší příběhem, poznali jsme nové postavy, konečně jsme narazili na paradoxy časových změn. Klasika v časocestovatelském žánru.

Pro: universum Návratu do budoucnosti, dabing, vizuální stránka, období gangsterů a prohibice, trixie

Proti: pohyb postavy

Na druhý díl platí do puntíku komentář Eru.

Já jen dodám, že hra je skutečně velmi snadná. Žádným rozhodnutím při rozhovorech nic nezkazíte - není tu alternativní průběh. Činnost v prvním díle nemá na děj dílu druhého vliv.

Grafika je sympatická a dabing kvalitní. Dobře je udělané načtení uložené hry. V tomto díle si hráč užije i zpěvu.

Do vážného "zákysu" jsem se dostal pouze jednou. V prvním díle.

Pro: Snadné (pro začátečníky), krátké (jako chuťovka), celkově příjemná atmosféra

Proti: Snadné (pro zkušené), krátké (můj hrací čas 2. dílu - 3,5 hod. To se hráč do hry plně nezabere, na to musí mít všech pět dílů.)