@ugraugra (10.08.2012 20:14): Heh, já si pitomec pořídil celou Geneforge serii a pak jsem zjistil, že je to tak 40 hodin na jeden díl, což dělá cca 200 hodin, takže to ani nezačnu hrát, anžto bych to nedokončil.

A co tedy ten Avadon, jak se ti... ah komentář, sorry.
Uf, konečně dohráno. Hru od Spiderů si zase dlouho nedám, jsou moc dlouhé :)
@Richmond (01.07.2012 18:41): Jak si daleko? Já si jako hlavní postavu zvolil tu assassin třídu a nějak furt nemůžu přijít na to, jak ho správně využívat. Vím, že umí backstaby, ale k těm se nějak nemůžu efektivně dostat, potvory mě furt hryžou zepředu :) Tak ted zkouším ty házecí hvězdice, s tím by mohla bejt prča.

Ahaaaa, konečně jsem našel kde se mění rozestavení skupiny (můj assassin doted chodil jak pošuk vepředu a tank vzadu :D), taky to mohlo bejt víc na očích.
Pff, je tady nějak víc textu než bych si přál, kamkoliv se hnu na mě vyskočí okno, ve kterém je popsáno okolí, co se děje, kdo na mě kouká, atd.

@Bodkin (04.01.2012 11:05): Jo, tohle je dost nevychytaný, na druhou stranu všechny důležitý věci jsou v těch normálně-se-otvírajících truhlách a na zemi leží jen nějaké píčoviny okolo.
U těch Humble packů je hlavní průšvih, že se tam začínají docela často opakovat hry. Nemilé, nemilé.
Jo, police, poličky, knihovny... Ono by to ještě šlo, kdyby se ten inventář šel tím I i zavřít, ale musíš to odkliknout dole, což je neuvěřitelný opruz.
Přesně to s tím inventářem mě taky zarazilo. Pochopil bych to u věcí ležících na zemi, ale mám pocit, že to platí i na otevřené police, stoly, atd. Weird.
Ok, tak si na to asi nezvyknu a nemůže za to jen ten podivný pohyb. Celé to vypadá jako to nejodpornější fantasy klišé a to UI... jakš takš, ale abych musel otvírat inventář pro kontrolu toho, co leží na stole či na zemi, protože kliknout se jde jen na bedny a skříně, tak to je... zlé.
Nevypadá to (úplně) zle. Tahové boje, konečně hraju za někoho, kdo má Váhu jen na ten RT pohyb si budu dlouho zvykat.
Jo, taky jsem ty slevy vyuzil, ackoliv asi bude potreba nejdriv projit vsechny dily Avernum :)
ugraugra: tak napiš pak své dojmy, jinak tvůj seznam her na Steamu už musí být taky pěkně košatý :D
Dohrát se to sice chystám, ale viděl bych to v horizontu několika měsíců, takže s komentářem na mě radši moc nespoléhej :-)
(pokračování z Avernum 2) ugraugra: Zatím jsem jen letmo zkoušel demo. Oproti Avernu trochu překopali herní systém, ale není to vůbec na škodu. Jinak spousta kvalitních dialogů, zajímavý příběh a dobré tahové souboje, takže bych to viděl velice pozitivně :-)