Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Astroneer

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
06.02.2019 PCXOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://astroneer.space/
V 25. století nastal pro lidstvo věk dobrodružných výletů do vzdálených koutů vesmíru a kolonizování cizích planet. Coby jeden z mnoha objevitelů se v modulu vydáváte do jedné ze slunečních soustav prozkoumávat a stavět základny na nehostinných planetárních světech.

Astroneer je sandboxový survival, v němž z pohledu třetí osoby ovládáte astronauta a snažíte se v generovaných světech představujících planety či měsíce vybudovat základnu, sehnat palivo a postavit raketu, s jejíž pomocí můžete vycestovat na planetu jinou. Hra nechává na vás, jaké cíle si přesně stanovíte a jakým způsobem jich docílíte, můžete tak těžit suroviny, dle potřeby přetvářet terén, čerpat energii ze solárních panelů, vytvářet nástroje a budovy, dopravní vozítka a nebo se naopak vydat na dobrodružné výpravy do okolí či hluboko do samého středu planety a odhalit tajemství ukrytá v jeho nitru.

Survival prvky jsou zastoupeny zdraví škodlivým prostředím, jedovatou flórou a především nedostatkem kyslíku. Mimo bezpečí základny je třeba hlídat si omezenou zásobu oxygenu a stavět kabely propojené zásobárny kyslíku i mimo bázi. Všechnu práci a interakci s okolím váš astronaut zvládne prostřednictvím multifunkčního batohu, který si neustále tahá s sebou na zádech.

Hru je možné krom singleplayeru hrát i v kooperaci se třemi dalšími hráči.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.