Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Astral Chain

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
30.08.2019 Switch
Vývojáři:
PlatinumGames
Oficiální stránky:
https://www.platinumgames.com/games/astral-chain
Další third person bojová akce od vývojářů z PlatinumGames, pod kterou se nyní podepisují jména jako Takahisa Taura nebo Hideki Kamiya, tedy tvůrci her NieR: Automata, Metal Gear Rising: Revengeance nebo třeba série Bayonetta. Dle očekávání se tak nezapře jistá podobnost v hratelnosti, ovšem Astral Chain nabízí i spoustu novinek.

Příběh se odehrává v blízké budoucnosti v městě The Ark, které se stalo terčem vetřelců z jiné dimenze a lidstvo vkládá veškeré své naděje do "živých" zbraní nesoucí název Legion. Ty jsou vždy spárovány s elitními policejními jednotkami a právě jedné z takových jednotek se chopí i sám hráč s úkolem ochránit lidstvo a zabránit dalším průnikům zákeřných vetřelců.

Tvůrci hru popisují jako synergickou akci, což je důležitý prvek v hratelnosti. Jako hráč totiž neovládáte pouhou jednu hlavní postavu, kterou je jedno z dvojčat, tedy muž a žena, ale i zmíněného Legiona, který je s hrdinou spárován pomocí řetězu. To zajišťuje poměrně unikátní soubojový systém, ve kterém se mohou spárování Legioni měnit dle právě požadovaných schopností a například bojovat zatímco se hráč stará o podporu. Ve městě krom soubojů čeká i spousta interakcí s místními občany či vyšetřování různých případů, což je doplněno třeba i hádankami. Hratelná dvojčata pak představují v příběhu významnou roli a dvojče které nebudete přímo ovládat se ve hře stále vyskytuje jako váš policejní kolega.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.