@Bursoft (10.11.2020 14:22): To mas rech s tim hodnocenim. Je to. takova sestka z toho textu. To by je ale asi rozctvrtili.

Ne, urcite z nich nechci jutubry, ale spousta tech obratu uz je akorat otravnych a pouzivat jsem je videl hlavne teenagery, co si hrali na herni novinare (a rikam to s vedomim, ze jsem mezi nimi byl take).

Jeste nebylo Spanelsko, Blizky vychod a asi by mohla byt znovu i Italie - z toho, co dava smysl. Nebo Rakousko-Uhersko? :D
@Dunemaster (10.11.2020 14:10): Mně spíš přijde, že poslední dobou tomu dají docela sodu, ale hodnocení je potom vyšší. Zrovna ta Zdeňkova recenze na Valhallu zní, že by tomu nejradši dal tak 5 nebo 6 :D

Jinak rétorika.. jsou to pořád novináři a ne influenceři, co melou na YT sračky, mně ten vortexáckej styl vyhovuje.

Jinak, když už dělali Londýn a Paříž, tak by se mohli v Ubi vrhnout na Prahéé
@kristmeister (09.11.2020 22:37): Ja co slysel, tak pribeh je dobry, soubojovy system ne. :) Ze jsou dialogy spatne, tak to si clovek u ubisoftich her uz tak nejak zvykl. Nejvic me ale serou ty toporne animace behem dialogu. Kdyz je vidis uz ve treti hre v rade, uplne stejne spatne, to je vazne neco.
@Charllize (09.11.2020 15:05): Tak ja se nestydim, letos jsem jich koupil day 1, respektive vetsinou v preoderderu, docela dost. Ted jen jestli mi Ubisoft Valhallu prida na ucet abych ji mohl stahnout... Zatim to tak nevypada. :/
Jsem koukal, ze na Ubi stale funguje to ziskani 20 procent slevy za ty jejich body, tak jsem to nakonec koupil. Sice to asi nebude zadny zazrak, prostredi me prilis nelaka, narozdil prave treba od Origins, ale tak na druhou stranu vim, ze mi to vydrzi dlouho. Odyssey jsem hral asi rok, to neni spatne. :P
@Paul (09.11.2020 13:33): Doubt.

Jinak já pro změnu rozehrál Origins, Odyssey bylo lepší. :) Tam to táhne fakt jen ten egypt. To počítám že Valhalla mě nechá absolutně chladným, barbarství mě nikdy moc netáhlo...
No jsem zvědav na recenzi Vortexu. Tam byli trochu skeptičtí i poté co měl Zdeněk rozehráno na recenzi. Pokud ta dopadne dobře, tak asi jo.. nějakou hloubku by to mít mohlo.

Games.cz
"Ale fanoušci si pochutnají, protože Valhalla je jeden z nejlepších dílů celé ságy. Ne-li ten úplně nejlepší."

Ajéje.. a to jsem to fakt neplánoval kupovat.. :D
@SilentWolf (09.11.2020 11:40): Tak jako zoldacka taktika to neni uplne spatny, kdyz na to nikdo neprijde. Penize by se pak sypaly z obou stran:) Ale holt v ty hre samotny to je tak mdle zpracovany ze to je nuda a o nicem.
Prave pocitam ze ve Valhalle s timhle neco udelaji a bude to zpracovane lip. Nejaka sprava uzemi a drzeni sveho by tam snad mela byt, doufam.
Jinak ja mam vikingy rad, sice je jasny ze v prubehu let z nich udelali trosku sasky a ta nordska mytologie je na kazdem rohu, ale jeste jsem se neprejedl.
@Blackhand47 (09.11.2020 11:16): Ubisoft a takové větvení? Neblázni. Dodnes mám hrůzu z toho, jak ten konflikt vyřešili v Odyssey.

Vykvedlej armády Athén a jak budou slabí a napadne je Sparta, nabídni se jim jako žoldák co jim pomůže bránit se. :D To je prostě naprosto epesní.
@Charllize (09.11.2020 10:47): No já jsem byl z vysílání Vortexu až překvapen, jak špatně to na mě působí. Ty glitche v animacích, zastaralost, jak tam klouže jak baletka v soubojích.

Takže nevím no.. potenciál to má. Prostředí mě láká. Ale zase se mi nechce hrát za Vikingy.
Tak co uz se nemuzete dockat? :D
Nebyt tech Nordu a Anglie tak se na to asi vykaslu, kdyz tam vidim zase ten sonar co mu rikaji odin sight a debilniho ptaka co vsechno vidi tak na me jdou mdloby. Ale prostredi a zasazeni me holt dostalo. A taky jsem zvedavy co ta armada vyvojaru zase vytvorila.
Když poslouchám to main theme co hraje v menu, tak mám skoro chuť si ten uplay+ předplatit. Ale..pak kouknu na nějakej gameplay footage a ta chuť mě zas přejde, rány z Odyssey DLC jsou příliš čerstvý.
@Gordon (04.11.2020 00:45): Jasně, já jen poznamenala, že se mi ta jejich verze líbí (navíc jsou tam na dabované trailery zvyklí, i když hra dabing nemá), ta ruská taky, zní prostě i po technické stránce dobře, ta česká je strašně zvláštní... Pominu-li samotný hlas, působí to na mě prostě jako fanmade počin nějakého fanouška, což asi úplně nemělo, bez ohledu na velikost trhu.
@Gordon (04.11.2020 00:24): Jojo, ten Vyber si život, našla jsem ho výše, ten je nicméně v podobném stylu jako bývaly ty starší díly od Fioly, prostě jen komentář, ne regulérní dabing. Ta polská verze se mi třeba líbí – https://youtu.be/f4KroqvIxys – ti mají plnohodnotnou reklamu, ale hlavně to mají mnohem lépe zpracované, v té naší verzi dost trpí samotný zvuk...
@Blackhand47 (03.11.2020 22:18): Reklama mi zmizela někde v nenávratnu, ale nahrála jsem si ji, hodím to sem, protože mě to prostě fascinovalo... Řeknu, jak to působí na mě – blbě :D

Každopádně jsem projela YouTube a na ofiko kanálu CZSK Ubisoftu jsem našla dabovanou, respektive spíš okomentovanou upoutávku, Odyssey, ale je to jiný styl. https://youtu.be/lWYJ5hz5yfo
Nic jiného jsem nedohledala, tak nevím, zda toho bylo v minulosti víc, nebo ne...
Ale prostě... Proč to dělat? Proč vynaložit ještě o úsilí navíc, když to lidi akorát naštve? :D Napadá mě snad jen iniciativa Microsoftu, nebo nevím...
Přátelé, byly v minulosti reklamy na AC česky namlouvané? Já si nic takového nevybavuju, ale to o ničem nesvědčí, nicméně absolutně nepobírám, proč je upoutávka na Valhallu nejen s českými titulky, ale rovnou i s českým dabingem :D
Za 500 je to tvoje :D

Jak už jsem tu ale psal dřív, chce to Ryzen 3. generace a ověřuje si to hardware. Pokud nemáš, můžu to zařídit, ale budu k tomu potřebovat nějaké tvé údaje. Už nevím přesně jaké účty to chce, ale myslím že se to provazuje i s Uplay.
Inu je to Ass Creed - i zadarmo moc drahý :(

Anway - Netflix právě oznámil že bude dělat ve spolupráci s Ubisoftem hrané a anime seriály. Tak jsem zvědavý jestli to bude ještě větší bída než ten film s Fassbenderem.