Pročítám diskuzi a vidím, že prý od patche 1.5. je to hratelné. No jsem zvědavý, jestli to bude hratelné i na mojí GTX 650 při nízkém rozlišení a nejnižším nastavení grafiky. Asi to tu nikdo z místních nezkoušel jet na této nebo podobné kartě, že? :-) Na youtube jsem se díval na videa a každému to jelo úplně jinak a to i v případě, že rozlišení a grafické nastavení měli stejné.
☢ Daruji účet Uplay s aktivovaným Unity. Na účtě je jen a pouze tato hra. Přednost má ten s největším počtem dohraných Assassin's Creed her (bez Unity). Pište PM. Uzávěrka 19.4. ve 20.00. ☢

EDIT: vítěz je Matt. uzávěrka je sice až zítra, ale protože je Matt největší non-Unity assassínofil na DH a byl by první, už ho nikdo nepředběhne...
Chtěl bych se zeptat, mám takový problém.
Dohrál jsem hru a celkem rád bych si ji zahrál odznovu. Nevím ovšem jak smazat uloženou pozici nebo jak si udělat nový profil. Hru mám na PC zaregistrovanou na Uplay. Poradil by někdo prosím? :-)
Tak dohráno. Myslím že další díly vynechám, to by musely být hodně dobré reference nebo město ze střední/východní Evropy:)

Příběh je znovu pruda, navázání na historii v některých misích je pěkné, hlavní linie je však další Eintopf bez nějaké myšlenky.

Jsou dva nové typy misí. Vyšetřování vražd, založené víceméně na průzkumu pomocí orlího pohledu a sběru indícií k určení vraha. Druhé je hledání symbolů podle slovní veršované nápovědy. Obojí jsem moc nedával a někde bych se i o řešení hádal.

Gameplayově je minihra odemykání která ani moc nese*e a potom jsou tentokrát dva typy zdolávání překážek. Zjednodušeně skokové a seskokové, v AC Unity můžete tentokrát celkem elegantně slejzat. Boje jsou těžší, dynamičtější a rychlejší. Tentokrát se opravdu hodí širší arsenál. A to je vše, přátelé.

Jo samozřejmě grafika je opravdu vynikající. Samozřejmě je tam víc detailů, víc polygonů, střídání dne a noci - denní záře a noční atmosféry...ale popravdě ani jsem to moc nevnímal. Od next gen ji oddělují především různé glitche, prostě textura může být sebekrásnější ale když postavy pořád někde levitují, zasekávájí se a prolínají se tak ten dojem je pro mě stejný jako v v AC 1. Nejpůsobivější jsou pořád ty zalidněné ulice.
Ten boj je přeci jen lepší, možná ne revolučně, ale víc odsýpá a nepůsobí už tak gentlmansky.
Celkově by se měla celá série posunout trochu vejš ...
Co hru nejvíc sráží k zemi je nechutně špatný combat systém, který je opravdu zlo .. já furt nedokážu pochopit, proč miliardovej ubisoft není schopný udělat promakaný CS... ne oni neustále kopíruj již hodně zastaralé techniky ...
O umělé inteligenci ani nemluvě ... :) Opět .. kdyby byla alespoň průměrná, ale na druhou stranu, co jsem viděl video z Rogue, tak Unity je znatelně lepší, ale pořád velký podprůměr.
Celková náplň misí je hrozně stereotypní .. a celá hra spočívá pouze v tom, že s každou další misí se člověk musí vypořádat s větší a větší přesilou ... v posledních úrovních je v bezmála + 50 nepřátel, kteří jsou doslovo poseti po celé lokaci a na každém rohu. Tohle je prostě na miliardovou značku opravdu smutné ...
Další věc .. vím, že pro hodně lidí je unity o něco obtížnější, ale mě přišla celá hra celkem jednoduchá .. neříkám, že jsem neumíral, ale během celé hry jsem neměl potřebu něco z předmětů upgradovat ( vyjma 1 nákupu lepších zbraní ). Neměl jsem žádnou motivaci mít lepší výbavu, protože nepřátelé jsou tupci a souboje jsou hrozná nuda, takže jsem spěchal pouze do finishe a většinu misí, ve kterých jsem měl zabít požadovaný cíl jsem odehrál tak, že po skončení "filmečku" jsem se přímo rozběhl k požadovanému cíli , zabil ho, utekl do bezpečí. Člověk vůbec nemusí řešit to, že se na vás nabalí 30 NPC, protože stačí použít pár dýmovnic a nic vám neudělají ... takže to, co vypadá složitě, tak je většinou záležitost na 30-40 vteřin. :)
Příběh není špatný a na dnešní poměry takovej průměr ... grafika je taky moc pěkná, ale je vidět, že ubi táhne jen po penězích a když to lidi kupujou, tak proč dělat složité změny ... s tím by bylo asi moc práce.
Nepočítám, že by victory byla revoluce, ale věřím alespoň v částečnou evoluci a jsem moc zvědavej na novej combat systém.
Pokud bych Unity nedostal jako dárek v podobě kuponu ke grafárně, tak bych to nekoupil ani ve výprodeji ...
Ta historie se ale proplétá misemi pěkně. Třeba mise s vraždou Marata. Takhle můj assassin vlastně zajal/zabil svou kolegyni :(
Hm tak som to dohral, v posledných troch sekvenciach sa začalo objavovať nejak veľa bugov, napr. pri zoskoku na zem ma to ako trampolína vymrštilo 20 metrov o stenu hradu a zabilo. Alebo som doskočil niekam za Elise a zapadol do zeme ako do piesku a trčala mi len hlava. Najviac ma však štval zlý pathfinding a reakcie interaktívnych miest v tých posledných kapitolách, nehovoriac o úžasnom vynáleze dať krytie a skok na tú istú klávesu, aby som si mohol rpi záverečnom súboji zanadávať ako chorá vrana, lebo ak stojím o milimeter inak, tak skočí a neskryje sa... Hodnotenie ešte budem asi musieť najprv rozdýchať, než ho dám.
Jo taky jsem to včera zkoušel na max a hejbalo se to nad 30fps, ikdyž co se AA týče tak jsem zkoušel jen FXAA, ne MSAA.
Tak som sa k tomu konečne dostal na tom novom pc. Zatiaľ som prešiel prvú memory, všetko na full v rozlíšení 1920x1080.
no, tak hru už teda jako spustím, ale při hraní mi tak co 10 minut zatuhne obraz asi na 5 vteřin, navíc to lehce laguje a v dálce se mi často nevykreslují textury budov.
ještě před patchem jsem hru rozehrál a odložil. teď, po 1.04, mi to po startu zamrzne, resp. hra spadne do woken a běží na pozadí hudba. mám takový pocit, že s Buggysoftem je to ještě horší, než jsem čekal... na Googlu nic nemůžu najít, nepodáte někdo stéblo?

jo a než někdo položí tu debilní otázku, tak ano, mám originál.
Ahoj nevite jak znovu rozehrat hru ? Nikde nevidim v nabidce tlacitko "Nova hra" Diky
Nevim zda jste zaregistrovali, ale Ubi v ramci fixace Initiates uvolnil vsechny zlate bedny pro ty co jsou online. Tak aspon neco.
Nahrál jsem video z asi nejimpresivnější místnosti kterou jsem kdy ve hře viděl :)
Omluvte nízký framerate, hard disk FRAPS spolu se hrou absolutně nedává.
A ještě jedno z pařížské uličky:

Jinak jsem už v desáté kapitole a vcelku spokojenost. Parkour vylepšen a stále zábavný, souboje taky, mise jsou otevřenější a už tu nejsou otravné tail mise z black flag. Jen ten příběh není nejak extra zajímavý, ikdyž má svoje momenty.
Ale zpracování mesta je bezkonkurenční, tolik interiérů, ta škála budov 1:1..
Kez by se uz na far cry a asasiny vykaslali a delali na necem jinym. Naposledy fakt. Nebudu uz delat to samy ani v anglii anebo far cry hrat po pate v jine prdeli. Prosim vas kvuli pribehu? Nejdebilnejsi USA serial by na tom byl lip. Trojka FC se mi libila, ale 4ka byla jakobych si dal tu hru znova. Ja hry znova nerad. Vrchol asasinu byla u mne dvojka v Italii a dal jsem to hrat nemel. FC zase jednicka, dloha pauze trojka a utrum. Sakra zase mne hry prestavaji bavit, chtelo by si to necim spravit chut. Zkusim Crusadres king, ale bojim se, ze jsem blbej a ze se do te hry proste nedostanu :)
no tak to byla nuda panove. Kdyz jsem byl uplne nakonci, tak nez zacly titulky, tak jsem si rekl- hmm konecne se to rozjelo, tak snad ten zaver hry bude v tomhle duchu :))

Mimocjodem je to tak zoptimalizovany, ze se to na mym kompu seka uplne stejne na vsech moznych rozliseni- proste bylo fuk jestli jedu full hd nebo i min jak 720p. To jsem nikdy nezazil. Takze o zeleze to nebylo. Ano mam taky AMD
@Bodkin (09.12.2014 18:54): Když jsem tu hru pouštěl abych to otestoval, tak jsem plně čekal framerate 22, identickej. Protože už tolikrát slíbili nárůsty a kde nic tu nic. Tohle mě fakt překvapilo. A Ubi ještě chystá ten hlavní framerate patch, takže cool.
Mno takže nový drivery Omega mi zdvojnásobily framerate.

Na identické nastavení, u Notre Dame jsem mel s 14.11.1 přesně 22-26fps

Nyní tam mám 40-48.

Ehm.
Egypt nebo Japonsko, jinak zůstávám chladným... asi si zahraju jak Unity tak to Victory, ale někdy za dlouho a jen vyzkouším, málokterý AC dohraju. Ale jak říkám Egypt nebo Japonsko a byl bych natěšený jak nikdy..